Глобальні оголошення!



Християнство і атеїзм

Модератори: олеся, Tajga

Re: Християнська етика

Повідомлення Dolorosa » 10 жовтня 2016, 15:20

Радмила мені більш аніж достатньо ваших відповідей на форумі )) бажання спілкуватись по телефону на тему вашого атеїзму не маю. думаю, кожна людина реагує в першу чергу емоціями, це нормально. А от чи потрібна мені певна інформація, дозвольте вирішувати самій, без ваших порад.
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення Русік » 10 жовтня 2016, 15:22

TYulia написав:А чому і коли ви стали атеїстами? Бо ж пишете що ваші батьки, родичі віруючі. І чи підуть ваші діти до причастя, сповіді? Якщо так, то чому?



Не стала, завжди була. Як відомо, всі ми родом з дитинства, а в моєму дитинстві релігії не було, зовсім - ніякого різдва, пасхи, навіть Миколай не ходив. Про все це я дізналась вже переїхавши в Тернопіль. Навіть розмов про релігію не було.
Чи підуть діти до причастя - віддам це питання на вирішення чоловіка. Я атеїст не войовничий, свої думки нікому, в тому числі близьким, не нав'язую, ніяких категоричних висловів собі не дозволяю.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Християнська етика

Повідомлення Dolorosa » 10 жовтня 2016, 15:27

taranjka написав: які хто зна чого опинилися в християнському Тернополі

народ, а я таки здивована, ладно, міф про християнськість форуму розвінчали, а тут ще й реально не тернопільський форум виходить )))
щось всюди проскакує то про віру по-тернопільськи, християнство по-тернопільськи, в інших темах про купку галичан, що з криївок недавно повилазили... чий цей форум і для кого? всі ж якби не мєстниє
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 10 жовтня 2016, 15:34

чому виходить, що форум не тернопільський? засновники з Тернополя, адмінка тернопільська, більшість користувачів теж. для кого? основна категорія мами, теми відповідні, але не обмежені тільки цим. форум спочатку був від школи материнства і називався мамусі, потім їх розділили. в жодному з правил форуму не сказано, що тут мають бути тільки християни, але є пункт про взаємоповагу до релігійних поглядів кожного.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення Dolorosa » 10 жовтня 2016, 15:44

taranjka мене вище наведені фрази трохи дивують, звідси і питання. от ти себе до купки галичан зараховуєш чи ні?
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення Natalinda » 10 жовтня 2016, 15:49

Дивно мені читати дописи тих з ким "одної віри" так би мовити :confused: Але я ще з диинства помічала нетерпимість у багатьох християн, тому на тему віри рідко з ким розмовляю, бо саме через тих, хто ревно відвідували церкву в мене в житті були періоди, коли я її переставала відвідувати((((((

Мене от цікавить питання до християн.. Що будете робити з теорією еволюції? Будете казати дітям, що вчителька і книжка гонить собі? Я почала ходити до церкви вже після того як в школі пройшли ці теми (вдома на той час ніхто церкву не відвідував), то просо якось не думала про це. А от з дитиною думаю.....впевнена що запитає. Він і зараз мене питає коли Бог створив динозаврів, чи задовго до людей. Ви вірити в динозаврів? Що будуте робити чи робите зараз якщо в когось вже діти теми еволюції в школі проходили?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 10 жовтня 2016, 15:51

думаю коже вкладає щось своє в фразу "по тернопільськи", як і кожен по своєму це розуміє. навіть є стаття Франка "моральність по тернопільськи" :wink: є що мається на увазі "до купки галичан"?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення Dolorosa » 10 жовтня 2016, 15:58

Natalinda я пояснюю, що жодна людина не має абсолютного і достовірного знання, але намагається різними методами, в тому числі і науковими, пояснити суть речей і явищ, тому є така-то теорія еволюції людини, а є ще релігійна точка зору, дуже схожа в різних релігіях, тут в міру своїх можливостей і знань проводжу паралелі між релігіями, аналогічно динозаври - ми можемо припускати, що вони були, були такими-то.. вчителька не каже правду або гонить, вона просто подає дітям теорію - один з варіантів.
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 10 жовтня 2016, 16:03

Dolorosa тобто кістки динозаврів - теорія?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення Dolorosa » 10 жовтня 2016, 16:03

taranjka ну от не раз така фраза звучала - стосовно мови, нац.символіки )) купка галичан )) я не знаю, що малось на увазі, і може я в танку, але не розумію, яка має бути віра по-тернопільськи ))))) чесно
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron