Глобальні оголошення!



Християнство і атеїзм

Модератори: олеся, Tajga

Re: Християнська етика

Повідомлення Радмила » 10 жовтня 2016, 11:11

Dolorosa, відповідь хіба по телефону, бо реально багато, і щоб потім не закинули про прогпоганду нехристиянських поглядів на християнському форумі.
Безнадійності не бачу, навпаки, безнадіним здається положення християн. Якось сумно це все, або в пекло або в рай. І в рай фактично нереально попасти.

Щодо теми. То тема ця як раз про те , що порушуються права дітей. Це те саме, яби ввели уроки Корану в школі і зобов'язали ходити дітей тих хто вважає себе християнами. Ну от як би Ви почували себе, як би заставляли Ваших дітей на оцінку, вчити Коран, і моливи з нього? Та ще і казали, та воно ж не зашкодить чи не так, Бог же один? Чи може молитися "харі Крішна,...." Ну і так далі.

Як варіант, що діти в іншому класі, то теж не є нормально. бо фактично, діти бачуть, що є інакші, і їх можна от так викреслити з суспільства. і той урок на який дитина йде, зазвичай це вже той самий матеріал, який пройдений нею в її класі, або урок наперед. Як Ви думаєте, дитині цікаво сидіти в класі з чужими дітьми і в котрий раз перечитувати туж саму Рукавичку, яку вона читала на попередньому уроці в своєму класі?
Ось в тому і питання. Що в школах, мав би бути курс на вибір. І половина класу йде на ХЕ, інша на той другий курс.
І ніяких проблем не виникало б.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Християнська етика

Повідомлення Dolorosa » 10 жовтня 2016, 11:22

Радмила написав:Dolorosa, відповідь хіба по телефону
- по телефону і ваші, і мої емоції завадили б конструктивній розмові ))
або в пекло або в рай - це суто християнська догма, причому пекло умовний образ, людина за життя сама створює своє духовне пекло, обростаючи негативною енергією - який ваш варіант, смерть і розкладання, все?

Я з покоління, яке дожило ще до піонерів, в комсомол ми вже не попали, тому про насиилля над психікою совдепівської школи я знаю дуже добре, біда хе в тому, що не дають права ні вибору предмета, ні в межах предмету права на власну думку, раніше молились на вождів марксизмо-ленінізму, тепер влада змінилась, а ті самі люди тими самими методами взялись за християнство
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 10 жовтня 2016, 11:23

Dolorosa я не мала на увазі, що нарікати на бога - атеїзм. я про те, що в складній ситуації християнин може вважати щось несправедливим, і звинувачувати бога в тому чи в бездіяльності. знаю людей, які після горя зневірювалися, і знаю таких, чия віра ставала сильнішою. я про те, що ніхто не гарантує своєї поведінки, доки не опиниться в тій чи іншій ситуації.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення TYulia » 10 жовтня 2016, 13:52

Я певно була одною з тих, що писала щось на подобу "нічого страшного як ваші діти вивчать кілька молитов", вибачаюсь перед дівчатами-атеїстами, але і ви до певного часу про це не заявляли.
То що ХЕ в більшомті наших шкіл ведеться далеко не добре навіть для християнина, це ми тут практично всі узгодили.

Я себе вважаю християнкою, може не настільки активною як би мало бути, але особисто вірю в Бога, молюся і вірю в силу молитви.
З цікавості в мене теж виникло кілька питань до наших атеїстів. А чому і коли ви стали атеїстами? Бо ж пишете що ваші батьки, родичі віруючі. І чи підуть ваші діти до причастя, сповіді? Якщо так, то чому? Якщо ні, то чому і як дітям будете пояснювати, а вони в свою чергу своїм одноліткам-друзям чого вони не йдуть.
До слова, дуже поважаю всіх форумчанок, бо нічого дурного чи не доброго ніколи не замічала, але такі питання для дискусії виникли.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Християнська етика

Повідомлення erinaceus » 10 жовтня 2016, 14:28

TYulia написав: І чи підуть ваші діти до причастя, сповіді? Якщо так, то чому? Якщо ні, то чому і як дітям будете пояснювати, а вони в свою чергу своїм одноліткам-друзям чого вони не йдуть.


Звичайно, що не підуть. Думаю, це і так ясно. Якщо сам предмет викликає такий протест, то таїнства тим більше. І ніхто нікому нічого пояснювати не буде, просто не йдуть і все. Юля, з такими питаннями треба буде обережнішими, бо можуть загризти :pardon:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Християнська етика

Повідомлення Радмила » 10 жовтня 2016, 14:35

Dolorosa написав:
Радмила написав:Dolorosa, відповідь хіба по телефону, - по телефону і ваші, і мої емоції завадили б конструктивній розмові ))
Я з покоління, яке дожило ще до піонерів, в комсомол ми вже не попали, тому про насиилля над психікою совдепівської школи я знаю дуже добре, біда хе в тому, що не дають права ні вибору предмета, ні в межах предмету права на власну думку, раніше молились на вождів марксизмо-ленінізму, тепер влада змінилась, а ті самі люди тими самими методами взялись за християнство


Чесно кажучи , я не знаю чого б від спілкування по телефону мали б емоції зашкалити? Якщо Вас цікавить , в що вірять атеїсти чи в що не вірять, то це не повинно ніяким чином викликати емоцій. інша справа , якщо Ви збираєтесь щось доказувати, чи переконувати когось, а не просто вислухати погляд іншої людини на світ. Мені це не цікаво. Ми тут всі ДОРОСЛІ люди і переконувати будь-кого в тому , що саме мій світогляд правильний - не бачу жодного змісту.
Якщо Вас настільки задіває інформація, що хтось по-іншому сприймає віру , то може Вам і непотрібно взагалі тої інформації. Ви живетет з тим в чому Вам комфортно, я живу в тому з чим мені комфортно. Вся суть даної теми, про порушення чужих кордонів нав'язаною послугою - бо навчання це все ж таки послуга, яку надають заклади освіти.

TYulia я жодного разу не ходила до сповіді і до причасття. Мої діти також, не приймали і не приматимуть в цьому участь. Якщо це буде їх свідомий вибір в повнолітньому віці, то це буде їх добровільний вибір.
Як пояснюю? Пояснюю так, що їм цього і не хочеться.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Християнська етика

Повідомлення pan_kotskyy » 10 жовтня 2016, 14:37

erinaceus написав:Юля, з такими питаннями треба буде обережнішими, бо можуть загризти :pardon:

erinaceus, я от прочитала темку, і не знайшла місця де дівчата-атеїсти висловлювались би так негативно. Якщо бачите таке - вкажіть мені, будь-ласка, цитатою. І чого б мали загризти, звичайні питання, нічого особливого.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 10 жовтня 2016, 14:43

TYulia все нормально. це природно, що ми людина не вважає чимось не тим те, що вона вважає нормою і що є поширене в суспільстві. важливіші є дії, коли зясовується, що це не так. не має значення чи атеїсти, чи свідки єгови - людина не має виправдовуватися і пояснювати у що чи в кого вона вірить і як вона це вірить. з ХЕ в школі виходить інакше, в тому й проблема.
але з реакції багатьох виходить, що ці батьки хочуть чогось страшного і взагалі чуть не експонати з зоопарку, які хто зна чого опинилися в християнському Тернополі, ще гірше - на мамському форумі.
дитина до причастя чи сповіді піде, якщо в неї виникне така потреба. я вже писала, що не закриваю їй двері до церкви, вона може піти туди бабусею дідусем, я їй розказую про релігії і пояснюю засади, не зациклююсь на тому, що це все легенди, а про те, що вони означають і для чого. але пояснюю, що людяність, доброта, ввічливість і тд мають йти не тому, що так каже якась релігія. те, що роблять в школі зводиться до більш примітивного рівня.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 10 жовтня 2016, 14:55

erinaceus ти дивно сприймаєш написане. що саме тебе так лякає в наших повідомленнях?
я знаю не одну маму-християнку, і навіть сімю священика, які відмовилися від цього предмету - бо вважають його подачу не правильною :pardon: ті ж діти священика йшли до причастя не колгоспом в 4 класі, а тоді коли до цього були готові і розуміли, що це.
тут багато писали про те, що християни є різні, хтось від душі, хтось - для очей. є такі, що вірять в церкву, Бога і Христа, є такі що церкву відкидають. та й в віру кожен вкладає щось своє. я поважаю погляди кожного і не вважаю, що чиясь віра не правильна, якщо вона не несе загрози іншим. я ніколи нікого не переконувала в єдиновірності своїх поглядів, атеїзму і теорій створення світу. інформації зараз багато і кожен вибирає те, що вважає прийнятним для себе. так само яяк вчить дітей того, що вважає потрібним.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення erinaceus » 10 жовтня 2016, 15:15

pan_kotskyy, taranjka Перечитувати 13 сторінок того негативу, щоб виписувати цитати, в мене нема абсолютно ніякого бажання. Але народ реально так зациклився на тому предметі, ніби це єдине, що їм заважає нормально жити :crazy:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron