Глобальні оголошення!



Християнство і атеїзм

Модератори: олеся, Tajga

Re: Християнська етика

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 жовтня 2016, 17:11

erinaceus ну я не збираюсь виправдовуватись. Свята ці, по-перше, мають язичницькі корені (всі ці яйця фарбовані, ялинки і т.д.), тому справжні християни теж би тоді мали відмовитись від цих символів. Але все в житті дуже змішано, всі ці традиції, звичаї, і свята ці я б теж не назвала вже лише християнськими, вони вже також і світські. Всі вихідні, ніхто не працює, якось абстрагуватися від них і не святкувати зовсім неможливо. Та ми й не мусимо. Це не те, що ми іншої релігії і та релігія нам забороняє брати в чомусь участь. Тому я ці свята сприймаю, швидше, як традиції. Помалювати з дитиною яйця, спекти паску, все це не обов'язково для нас, але як є настрій, ми це робимо, ні то ні. Ну і крім того, я не розписувалась за всю свою родину. Батьки і мої і чоловікові віруючі, то їм приємно, що ми все ж поважаємо їх і їхні вірування, відвідавши з ними церкву чи розділивши святу вечерю. Ми ж мусимо якось співіснувати з людьми навколо, не в танку ж тепер нам жити :pardon:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Християнська етика

Повідомлення Русік » 09 жовтня 2016, 17:25

TaniaPicaSSo, дуже обґрунтовані відповіді. Складається враження, що вам з чоловіком частенько приходиться пояснювати свою позицію (не буду писати "виправдовуватись" свідомо ;))
Я теж себе вважаю атеїстом. Важко мені сказати, чому так склалось. Занадто я раціональна, напевно, для віри. Батьки ніколи не було віруючими в тернопільському розумінні цього слова, хоч мене похрестили років в 7 чи 8, а зараз скоріше шукають якого запасного варіанту убезпечити себе - віра про всяк випадок.
Але чоловік мій місцевий, віруючий, виріс в доволі релігійній родині, тому я, як вірна дружина, можу з ним за компанію сходити в церкву на велике свято (зазвичай це Різдво і Пасха, і то наприкінці служби, коли вже святять і т.п.) і не протестую проти того, що чоловік щось на релігійні теми розповідав дітям чи вчив якусь простеньку молитву.
Яйця не фарбую, паски не печу, і взагалі по тернопільських мірках я поганенька дружина)))
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Християнська етика

Повідомлення Радмила » 09 жовтня 2016, 18:56

Дівчата, браво :clapping: . Таняпікассо, дала вичерпну відповідь. Так я атеіст. Так я жива. І так я вільна. Я вільна, бо моя поведінка не стримується понятям гріха, і я не боюсь після смерті попасти в пекло. Я керуюсь законами, моралю і своєю совістю.
Я не нав'язую нікому свого світогляду, не забороняю ходити в церкву, чи вірити в давньоеврейські міфи. Але дуже хочу, щоб моїх дітей не заставлляи в це вірити і здійснювати обряди та ритуали, які не мають жодного відношення до їх світогляду. Тому вважаю уроки християнської етики насиллям над дитячою психікою. Крім того вони порушують конституційні права дітей, так як церква в нас відокремлена від школи. І я не знаю. як може рлночасно вивчатись теорія еволюції, та створення світу за Біблією, і в дитини не виникатеме запитання, котра з вчительок говорить неправду?
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Християнська етика

Повідомлення Dolorosa » 09 жовтня 2016, 19:25

дівчата-атеїстки, розкажіть, як ви сприймаєте себе і своє життя в проекції існування як одного з елементів еволюції, представника розумної раси, тобто ви живете суто сьогодні і зараз? ви не вірите в бога, вселенський розум, енергетичний згусток, а в існування душі? на вашу думку людина - суто тіло, шматок мяса, що існує, поки живиться, і поки не зноситься? мені справді дуже цікава ваша точка зору. я знаю щирих віруючих людей, не так багато, я знаю традиційно віруючих, найбільше - умовно віруючих. але от ви по-чесному для себе знаєте, що не вірите ні в що, як воно так жити? (ви ж справді атеїсти, а не релігійні пофігісти? ну тобто жодна з вас не почне молитись в надії на чудо, коли близька людина буде на грані життя і смерті чи топу подібне?). я не можу похвалитись, що є щирою християнкою, коли краще, коли гірше в мене виходить такою бути, але я от не можу сказати, що ні в що не вірю... я не говорю про належність до церкви, виконання обрядів, але от як жити ні в що не вірячи - не розумію і все. мені все здається, що по-справжньому ні в що не вірити - дуже страшно і безнадійно.
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення Vikibee » 09 жовтня 2016, 20:06

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Християнська етика

Повідомлення Радмила » 09 жовтня 2016, 20:39

Vikibee як варіант внесіть пропозицію до адміністрації форуму про відлучення- забанення всіх нехристиян. І все знов стане звичним.

Наш мер , же зміг так - оголосив всіх хто підписав петицію засланими козачками. і людьми, які хочуть прославитись. в його картину світу не вписалаось, що є люди з іншим світоглядом, і їх є достатньо.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Християнська етика

Повідомлення vikilandi » 09 жовтня 2016, 20:45

От і я дивуюсь... сайт від Школи материнства СВЯТОЇ Анни. Він, дійсно,задуманий як християнський. А переглянула адміністрацію цього сайту, і щось не співставляється... Це як про українську політику російською мовою... якось так(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення Радмила » 09 жовтня 2016, 20:54

Сімейка - найкращий сімейний форум Тернопільщини. А що сім'ї є тільки в християн?

vikilandi не переживайте в житті так часто буває.
Ну не читайте цю тему, як вона Вам так резонує. Власне тут ніхто не проповідує своїх поглядів, просто констатується, що права людей з іншим світоглядом порушені. І що такі люди є в суспільстві, і як виявляється, то не є темні забиті радянською пропогандою люди, а доволі таки цікаві особистості, можна сказати навіть, що доволі освічені і нормальні.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 09 жовтня 2016, 21:13

vikilandi, Vikibee в чому проблема? ми навязуєм свої погляди? зневажаємо ваші? запитали - відповіли. що особисто вас не влаштовує?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 09 жовтня 2016, 21:14

vikilandi сайт від школи. форум - ні :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron