Глобальні оголошення!



Гіпертонус матки

Гіпертонус матки

Повідомлення мешканка » 20 лютого 2011, 09:57

Знаю по собі, що часто матка може знаходитись в тонусі і нічого страшного тут нема. Є ще ті перейми, коли матка тренується і підготовлюється до пологів. Але як знати, коли це все є нормою, а коли вже треба шукати допомоги. Наприклад, вчора. Я вже була аж злякалась. Були якісь перейми більше 3-ьох годин, матка сильно твердла і було дуже неприємне відчуття, ніби весь живіт ставав, як камінь. Випила ношпу, потім ще раз.. Потім заснула і на ранок вже почуваюсь добре. А у вас таке було?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення Enigma » 20 лютого 2011, 10:46

мешканка написав:Знаю по собі, що часто матка може знаходитись в тонусі і нічого страшного тут нема. Є ще ті перейми, коли матка тренується і підготовлюється до пологів. Але як знати, коли це все є нормою, а коли вже треба шукати допомоги. Наприклад, вчора. Я вже була аж злякалась. Були якісь перейми більше 3-ьох годин, матка сильно твердла і було дуже неприємне відчуття, ніби весь живіт ставав, як камінь. Випила ношпу, потім ще раз.. Потім заснула і на ранок вже почуваюсь добре. А у вас таке було?


У мене таке 2 рази було на 9му. І всі ці рази ми думали, що це початок родової діяльності і їхали в пологовий :lol:
Нащастя, перший раз нам в пологовому не відчинили двері і в мене все пройшло, а 2й раз лікарка сказала, що початок родової діяльності - це коли є однаковий інтервал часу між переймами і цей інтервал зменшується. Мені так і не вдалося цього відчути, бо справжня родова діяльність почалася з відходження вод, а біль і весь цей жах :scare: почалися пізніше :hz:
Enigma Офлайн


 

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення мешканка » 20 лютого 2011, 15:17

Ще знаю, що такого поняття, як "тонус матки" нема більше ніде в світі, тільки в нас. То чи справді то треба лікувати-чи то природне явище, яке саме по собі проходить. Адже в нас на підтримці більшість лежить саме з таким діагнозом. Я сторонник того, щоб по менше втручатись у вагітний організм і "поправляти" щось там під загальні "стандарти", але вчора таки була злякалась. Добре, що ніде не рипалась-бо зараз, напевне, вже лежала б на підтримці.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення Enigma » 20 лютого 2011, 15:57

мешканка написав:Ще знаю, що такого поняття, як "тонус матки" нема більше ніде в світі, тільки в нас. То чи справді то треба лікувати-чи то природне явище, яке саме по собі проходить. Адже в нас на підтримці більшість лежить саме з таким діагнозом. Я сторонник того, щоб по менше втручатись у вагітний організм і "поправляти" щось там під загальні "стандарти", але вчора таки була злякалась. Добре, що ніде не рипалась-бо зараз, напевне, вже лежала б на підтримці.


То точно, шо такого поняття ніде в світі нема. В мене тьотка в США працює лікарем і друг в Канаді, то вони кажуть, шо такого не чули. Але хто зна? Пам"ятаю в мене, коли була матка в тонусі, то так болів живіт і поперек, шо я не могла ходити. Правда вдома лежала, але всі ліки приймала, які мені виписали. І таке помогло.
Enigma Офлайн


 

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення pan_kotskyy » 20 лютого 2011, 17:00

Що можу сказати, от як я ходила на огляди то якось помацали мені живіт як я стояла, і зразу сказала лікарка, ого, який твердий живіт, МАТКА В ТОНУСІ! А як я лягала і розслаблялась то ніякого тоунсу не було, живіт розслаблявся і попускало. От я сама відчувала, що як ходила багато то і живіт твердий, а як лягала розслаблялась, то мягкий. То я старалась все на огляді поскорше лягти щоб поки до мене лікарка дойде, вже розслабитись :) Але саме моя участкова (Шило Л.В.) мені ніколи такого діагнозу не ставила, то вже як я там приходила на тиждень на денний стаціонар то заввідділенням таке намацувала. Але я теж таке читала, що в світі такого діагнозу нема і я в це свято вірила, ну що в мене все ок, а живіт твердий, бо мусить він там якось дитинку втримувати поки я гасаю туди-сюди шилом.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення happymami » 12 квітня 2011, 09:20

У мене був гіпертонус, коли в чергах до дільничої чекала по 1,5год. Тоді живіт тверднув, бо ж незручно сидіти, троха нервувалася може, душно. Або коли забагато нагуляюся чи перенервуюся
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення flower » 12 квітня 2011, 09:55

в 6 тижнів як лежала на підтримці був твердий живіт, то кололи ношпу, а от як лежала в гінекології з нирками і з тонусом все було нормально, то тоже якогось дива назначили ношпу, але я її не колола, бо небачила смислу...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення happymami » 12 квітня 2011, 10:08

flower написав: якогось дива назначили ношпу

а вони її всім призначають. Але я на собі відчула позитивний вплив таких уколів, коли родила першу дитину, тому в гінекології за другої вагітності колола всьо шо приписали, навіть якшо то йшов стандартно однаковий для всіх набір
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення mariana » 12 квітня 2011, 11:37

В мене під час вагітності був майже постійно гіпертонус, і я скажу вам що я добряче намучилася з цим в 1 триместрі - початку другого. Живіт тверднув, постійно низом боліло, ходити тяжко було, мусила 4 тижні відлежати в гінекології на підтримці. Не знаю чи закордоном не має такої проблеми. але як вони класифікують тоді її? все ж таке явище присутнє як не крути.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Гіпертонус матки

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 15:38

Мені поставили "тонус матки" на 2-му УЗД (скарг у мене взагалі ніяких не було), але нічого не призначали і в стаціонар не клали. З 32тиж. почались "тренувальні перейми": живіт твердне, болить низом і поперек. Гінеколог виписала свічки Вібуркол, щоб полегшити біль і зняти спазм, але я їх так і не використовувала, бо мені легшало, коли просто полежала хвилин 15-20.
Mary Awa Офлайн


 

Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron