Глобальні оголошення!



Сідничне положення

Re: Сідничне положення

Повідомлення TattyMummy » 25 серпня 2015, 22:46

Пробуйте вправи робити, дівчата пишуть же ж що дітки перевертаються ще ;) А навіть як кесарево, то не кінець світу, головне ж, щоб ваша дитинка була здоровенькою. Все має бути добре, позитивно налаштуйтесь, гарненько попросіть дитинку перевернутись, може послухає ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Сідничне положення

Повідомлення pan_kotskyy » 25 серпня 2015, 23:44

flower, дитинка ще може повернутись, навіть на такому терміні! може не спішити в паталогію прям завтра, день-два нічого ще не вирішить, а тобі цей час дасть трохи рівноваги? кесарське радять планове чи дочекатись схваток?
не маю порад, хочеться підтримати тебе! :rose:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Сідничне положення

Повідомлення flower » 25 серпня 2015, 23:54

pan_kotskyy навіть моя родичка гінеколог каже лягати, якби не обвиття ,то можна би дома бути. Кесарське ще ніхто зразу робити не буде, будуть дивитись, чекати що може повернеться. А ще затримку розвитку ставлять, бо плід маленький, до 3х кг, а я крупна. І можуть понапризначати ще всякої фігні. Вероніка в мене теж родилась маленька і нічого, все ок. Термін мого перебування там може бути довгий. Не хочу в лікарні валятись, в мене день народження скоро, в чоловіка теж, так обідно.... Так що помоліться за нас будь ласка, щоб все було добре. Дякую за підтримку! :rose:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Сідничне положення

Повідомлення Ulkanet » 26 серпня 2015, 00:12

ті лікарі лиш би всіх підряд ложили і капали всякою фігньою :dash:
чим вони там дитині поможуть, яка обвита пуповиною???

мені в понеділок перед родами сказали в Хміля що є чи два чи то три витки на шиї в дитини :scare: в середу я народжувала - стрімкі роди - дуже переживала за обвиття - і нічого не було - ніякого обвиття :wink: але мала мені майже до останього переверталася і то так - що я навіть не чула коли :crazy: в сні - я так спала як пожарнік - ніколи не чула як мала рухається :ha:
мені казали на останіх тижнях - що буде чуть лі не даун - бо голова квадратна :crazy: і буде 3,5 кг. а народилася 4,4 кг. :hi: ну і з квадратною головою - вилитий мій свекор (в нього така голова квадратна і в чоловікового брата теж :crazy: ) :crazy: :crazy: :crazy: нормальна дитина, без ніяких ускладнень.

Оля не переживай, вони лиш страшать - щоб гроші викачати! Всьо буде добре! :rose: :rose: :rose: :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Сідничне положення

Повідомлення TattyMummy » 26 серпня 2015, 06:47

Те, що наші лікарі ставлять часто неправильні діагнози то факт. Але вони і перестраховуються, бо на їхній відповідальності життя і здоров"я мами і дитини.
Наша доця народилась обвита пуповиною, на УЗД ніхто про те не казав. Дякувати Богу все нормально. Про вагу, то я взагалі мовчу скільки разів казали одне - в результаті виходило зовсім інше.
flower, шкода, що доведеться пропустити святкування. Але треба себе налаштувати, що зараз час для тієї дитинки, може вона хоче, щоб мама трошки полежала і відпочила. :wink: Зрештою ще трішки і будете святкувати ще один День Народження :aplo:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Сідничне положення

Повідомлення TYulia » 26 серпня 2015, 08:31

А з іншого боку, якщо дитинка маленька, то може їй і легше буде повернутись так як треба. А вправи робіть, просіть, в мене таке десь на 33 тижні було. А сестра моя зараз працює в американському под домі, то раз розказувала, що вже при самих пологах жінку спеціально якось крутили в різні положення, бо дитинка неправильно лежала, і якось все налагодилося і полилася здорова дитинка. А вага, то трохи генетично закладена. Пам'ятаю в полосі була жінка, така досить не маленька, а дитинка народилась 2 кг, то вона сама казала, що то в них так генетично, бо сама в свій час 2.1 мала.
Тримайтеся, бережіть себе і все буде добре! Все переживається!
Востаннє редагувалось TYulia в 26 серпня 2015, 08:34, всього редагувалось 1 раз.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Сідничне положення

Повідомлення TanenRom » 26 серпня 2015, 08:31

flower а чому ставлять затримку розвитку? Погано працюють судини у пуповині? Тільки при їх поганій роботі можна поставити такий діагноз
Моя друга доня народилася у 39.3 з вагою 2550, ніхто ніякими затримками не лякав, це іі особливість.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Сідничне положення

Повідомлення Новенька » 26 серпня 2015, 10:41

Моя доця теж майже до останнього тижня "сиділа" в животі. Моя дільнича лякала кесарським, добре я знервувалась. Моя лікар-гінеколог казала щоб я не заморочувалась цим, бо дитина може спокійно перевернутись аж перед родами. Одне, що мене застерігали, це вправи. У мене то постійні загрози, то матка в тонусі. Казали що вправи можуть і нашкодити. Тому треба з лікарем про це консультуватись. Я впевнена що мені помогла порада медсестри. Вона казала, просити дитину повернутись І я постійно просила. І моя доня гарненько повернулась майже перед родами.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Сідничне положення

Повідомлення Ulkanet » 26 серпня 2015, 11:30

TattyMummy написав:Те, що наші лікарі ставлять часто неправильні діагнози то факт. Але вони і перестраховуються, бо на їхній відповідальності життя і здоров"я мами і дитини.


покажіть мені хоч одного лікаря який поніс відповідальність!!! :ireful: :ireful:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Сідничне положення

Повідомлення erinaceus » 26 серпня 2015, 12:53

TYulia написав: А сестра моя зараз працює в американському под домі, то раз розказувала, що вже при самих пологах жінку спеціально якось крутили в різні положення, бо дитинка неправильно лежала, і якось все налагодилося і полилася здорова дитинка.

Ну так, там все роблять для того, щоб допомогти дитинці і мами. Колись бачила декілька випусків програм з реальними пологами, то там таке, що нам навіть і не снилося. І дитинку з сідничним якраз так повернули і народилася гарненько сама. Ми мабуть ніколи до такого не доживемося :cray:

Flower, вправи кажуть дійсно помагають. І лялю просити, щоб повернулася. Сила думки таки є. А ще аффірмації, про них зараз багато говорять http://mamusi.org.ua/rizne/82-affirmatsii.html. Такі психологічні настанови не можуть не матеріалізуватися :wink: Будемо тримати за вас кулачки :rose:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість