Глобальні оголошення!



Гіпоксія плоду

Гіпоксія плоду

Повідомлення TaniaPicaSSo » 12 травня 2016, 10:31

Цікаво, чи ставили комусь із вас такий діагноз під час вагітності, і якщо так, то яким методом його визначали? На що опирались?

Моя ситуація така. Все було чудово, окрім як в мене від початку ущільнена плацента. А з 30 тижня почали відправляти на щотижневе ктг, і тут то моїй лікарці почали не подобатись його результати. Каже, що там є якісь скачки вниз, які свідчать про ознаки гіпоксії. Зробила повторне ктг - те ж саме. Але на узд все гаразд, кровотік нормальний, дитина рухається, і як от думаю - а якби не те ктг, то ніхто б до мене й не чіплявся, виходить. До прикладу, мою попередню вагітність ктг не робили взагалі, точніше назначали в окремих випадках по певних показах, а я, зокрема, за першу вагітність не робила того ктг ні разу. А тепер назначають щотижня робити всім без винятку. Але поки не було ктг, то ж гіпоксію ще по чомусь визначали, правда ж?

І я от заплуталась. Позавчора робила ктг, яке лікарці не сподобалось, вона хотіла вже класти мене в лікарню, але я відмазалась, домовились, що на другий день знову зроблю ктг. Знову те ж саме - не сподобалось. Знову вона хотіла мене відправити в лікарню, я написала відмову. Тоді лікарка хотіла відправити мене на консультацію до начмеда Сидорчук. Я погодилась, але коли побачила страшну чергу, яка чекає її від ранку, а сама начмед вже більше години як вийшла, я сказала, що чекати не буду. І домовилися знову, що сьогодні робитиму ктг. Що буде далі, не знаю.

Начиталась в інтернеті про гіпоксію, що вона визначається по ктг, доплеметрії, узд і заниженій або підвищеній активності рухів дитини. Все інше, окрім ктг, в мене в нормі. І довіряти своїй лікарці я не дуже схильна, бо мені здається, що у неї манія постійно щось вишукувати. Їй вже багато чого здавалось, що потім не підтвердилось. І може ті скачки вниз на ктг свідчать про щось зовсім інше, або ні про що не свідчать взагалі. От не робила того ктг з першою дитиною і не мала тих проблем. Але і підступні думки теж закрадаються, а раптом що, потім буду себе докоряти? Що порадите? В лікарню лягати зовсім нема бажання, боюся, як вогню, бо накапають всілякого, що треба і не треба. Наразі п"ю всілякі вітамінки-фуфломіцини, що виписала лікарка для покращення кровотоку - курантіл, рибоксин, риб"ячий жир і кардіомагніл.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення Ameli » 12 травня 2016, 10:39

Таня, а не хочеш піти ще до однієї лікарки на консультацію, так сказати не зацікавлену і адекватну?
Бажаю щоб в тебе все було добре. Не переживай і не нервуйся бо це йде лише на гірше. Знаю що важко, але ти сильна!
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення oksana_tern » 12 травня 2016, 10:48

В нас також була гіпоксія то в результаті виявилось що мала пуповину в руках тримала і зжимала, і тоже і рибоксини кололи і пили всяку пургу і нічого не помагало а потім добре придивились - а вона граєтьсяяяя
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення TaniaPicaSSo » 12 травня 2016, 11:04

Ameli написав:Таня, а не хочеш піти ще до однієї лікарки на консультацію, так сказати не зацікавлену і адекватну?
Бажаю щоб в тебе все було добре. Не переживай і не нервуйся бо це йде лише на гірше. Знаю що важко, але ти сильна!


Та мене більше хвилює як раз те, що я зовсім не переживаю. Кожен раз думаю, що як лікарка знов буде чіплятись, більше в ЖК взагалі не прийду :hi: І думаю, а може то варто все ж трошки похвилюватись?
Про консультацію до іншого лікаря це дуже слушна і правильна думка, тільки без поняття до кого йти. Нікого не знаю, це зараз взнавай, домовляйся з кимось, ніби комусь щось винна, дуже того не люблю. Хіба може піти в Хміля. Не знаю, ще подумаю.

oksana_tern написав:В нас також була гіпоксія то в результаті виявилось що мала пуповину в руках тримала і зжимала, і тоже і рибоксини кололи і пили всяку пургу і нічого не помагало а потім добре придивились - а вона граєтьсяяяя


То вона постійно так гралась, чи тільки один раз? В моєї навколо шиї обвита пуповина, то не знаю, чи то пов"язано, чи може то вплинути на результати ктг чи спричинити саму гіпоксію. Але на Узд підтвердили, що все точно добре, що кровотік в пуповині нормальний і з дитиною теж усе гаразд.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення oksana_tern » 12 травня 2016, 11:21

Напевне постійно, ми два місяці ходили на доплер і ткг через день, а потім моя лікарка з патології сказала що не може такого бути що все прокапали пропили і воно дальше стоїть на місці. І родилась вона тоже з пуповиною в руках. Вони беруть доплер до уваги, бо в мене ктг було нормальне а доплер поганий
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення TaniaPicaSSo » 12 травня 2016, 11:22

oksana_tern написав:Вони беруть доплер до уваги, бо в мене ктг було нормальне а доплер поганий


А у мене навпаки.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення Параїл Юля » 12 травня 2016, 11:37

Можете звернутись в Медичний центр "Здоров'я" ТОВ "Майбутнє Плюс". Там зараз працює лікарка Галина Федорівна, я в неї стояла на обліку, вона раніше працювала в поліклініці СБУ. Там просто можна записатись на консультацію і нікого ні за що не просити. Воно ще й не далеко від Вас на Чайковського, 40. В мене подружка стояла на БАМі на обліку, а до неї просто їздила на консультацію, знаю що вона точно лишнього не наговорить і не буде лякати чи приписувати щось. А просто нормально Вам пояснить що до чого.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення Dribchuk » 12 травня 2016, 11:43

TaniaPicaSSo На скільки я знаю то КТГ можна зробити в Хміля і почути незалежну думку, ну або на Замковій. Я б теж пішла ще до якогось лікаря. В мене КТГ було завжди погане потім сказали через те що плацента по передній стінці, хоч я не знаю що одне має до другого. Якщо кровотік нормальний, дитина рухається то певно хвилюватися нема чого, краще побільше гуляти. Я знаю дуже мало вагітних жінок яким би не ставили і не натякали на гіпоксію плоду і виписували антибіотики чи ще якісь фуфломіцини. Мені поставили 3 ст. старіння плаценти на 31 тижні, наполягали що в 36 треба родорозрішати, не родорозрішили, малу народила на 42 тижні без ознак гіпоксії. Хоча на 38 вже айяйяй як на УЗД мене сповідали що повний капець, я після того узд готова була сама себе прокесерити лиш би дитина не задусилася. :scare: Одним словом йди ще до когось перероби ктг, а там побачиш.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення Наталка » 12 травня 2016, 13:27

TaniaPicaSSo, До Сидорчук не йдіть, вона вас буде ще більше страшити і наполягати, щоб лягали в лікарню. Мені з таким ктг на 32 тижні казала,що треба негайно лягати в патологію і робити кесарське. підіть краще до завідуючої ЖК. вона більш адекватно на то все дивиться
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Re: Гіпоксія плоду

Повідомлення Tajga » 12 травня 2016, 13:39

Кому цікаво - моя історія. | +
Коли чекала на третього малюка, попалась мені дуже сувора лікарка в ЖК. Коли аналіз крові показав, що в мене низький гемоглобін, а неї одразу вибудовався ланцюжок: низький гемоглобін - анемія - гіпоксія плода - високий тиск - передчасні пологи. І то вже. Всю вагітність я боролася з нею, щоб вона не робила з мене слабу. :impossible: Зрештою, я такий дискомфорт відчувала, коли йшла до неї на прийом, що в мене дійсно піднімався тиск виключно в її кабінеті, малюк теж її не любив і серцебиття її теж не влаштовувало. Був випадок, коли я сама пішла на те кгт, домовившись через подругу з медсестрою в пологовому. Серцебиття було трохи знижене, медсетра гукнула лікарку. Нервових сил в мене вже було настільки мало (це таки був вже 3-й триместр), що я просто закрила очі і почала молитись з тим датчиком на животі. Дівчата, ви не повірите - сталося мені чудо - серцебиття одразу ж виправилось, стало чітке і часте, як книжка пише. Я заспокоїлась і пішла додому. Потім був доплер, якого я дуже чекала, тим більше у хорошого діагноста. Доплер був ідеальний і я почала приходити до тями. На те, щоб лягти в лікарню я відповіла лікарці твердою відмовою, тим більше що діагноз вна мені пробувала "прикрутити зі стелі" - відшарування плаценти.. :confused: В термін народила чудового хлопчика без жодних ознак гіпоксії, правда був він більше 4 кг, не дивно, чого мені було так важко в останньому триместрі.

А по суті, незрозуміло, з розповіді - чим погане кгт? Які показники частоти серцебиття? Наскільки не вписуютьсся в норму? За яких умов?
Для мене особисто, доплер був таки надійніший (якщо не брати таких випадків як от у oksana_tern), бо свідчить про загальний стан кровеносної системи дитини, аніж кгт.
Стосовно усіляких сумнівних препаратів, які призначають за сумнівних діагнозів, я б подумала разів з п"ять, чи приймати, перечитала б інтернет з приводу користі/шкоди для мене і дитини, і напевне, що відмовилась.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей