Глобальні оголошення!



Наші вагітні скарги

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Marichka » 12 січня 2017, 23:12

Неля,тримайся!!!
Я со6і зрозуміла,що головне-не ставити со6і великих цілей і 6агато завдань.Що зро6иш,те і 6уде.Не всигнеш-нічого.
Все 6уде до6ре!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 січня 2017, 00:44

Ulkanet написав:nelly Нель то просто зима, купа лахів , сніг - важко ходити

Ну так, зима і лахи своє додають. Я обидві вагітності планувала так, щоб попало народжувати на кінець літа, як раз через лахи. Я наперед вже вирішила, що ходити вагітною зимою це якийсь капець-капець :scare:
Але перший раз чуть прогадала, попало на середину жовтня, але осінь тоді була тепла-тепла, до родів проходила лиш в теплій кофті. А колготки довелося вдягнути лиш один раз, то я тоді подумала, що якби так треба було кожен день, то було би дуже тяжко.
А другий раз я вже більше промахнулась, народжувала в кінці червня, а ще й весна була холодна, то до квітня, а це до 7 місяця, ходила сильно задягнена, всі ці куртки-колготки-гольфи, то мене дуже втомлювало. Але і без одягу, мені особисто, вагітності якось тяжко давались. Я обидва рази робилася сонна і лінива, нічого не хотілося, все впадло. І якщо нквагітною я на йогу ходжу завжди, практично ніколи не пропускаючи, то вагітною пленталась дуже нехотя, примушуючи себе, бо просто так треба.
Але перший раз було все одно легше, бо в мене не було дитини, і я хоч і ходила на роботу, та все ж часу на відпочинок мала значно більше. А друга вагітність була дуже такою вимученою "вже би поскорше народити". Ще за 12 годин до народження меншої я волокла самокат старшої під час прогулянки :ha: Так що вагітність + малі діти забирають чимало сил.
Тому я тебе, Неля, дуже розумію і співчуваю. Як каже Марічка, поменше став цілей і напрягайся. Все пройде, "і пічаль, і радость", а потім буде купа щастя :love:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Наші вагітні скарги

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 січня 2017, 00:56

І другий раз мене час від часу кістки в тазу сильно боліли, кажуть, що то так є, що то таз розходиться. Але перший раз нічого такого не пам'ятаю. І токсикоз другий раз був вдвічі страшніший. І печія дошкуляла значно сильніше. І про своє безсоння за другої вагітності я теж вже писала раніше, по півночі не спала. Мені аж страшно подумати, якою би була третя вагітність при такій тенденції :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Наші вагітні скарги

Повідомлення flower » 13 січня 2017, 12:16

Ох, цей вагітний стан, як згадаю, то аж трясе... Для мене тортура ще та була, обидва рази, ніякої радості. Тримайся Неля, ще трошки!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Наші вагітні скарги

Повідомлення nelly » 13 січня 2017, 17:31

таки вагітніти в чeрвні нe дужe :crazy:
Літо в токсикозі, зима в купі одягу, єдинe що тішить що до кінця літа дитя вжe будe купи триматися то можe і про морe можна будe помріяти :crazy:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей