Глобальні оголошення!



Набряки під час вагітності...

Набряки під час вагітності...

Повідомлення flower » 08 квітня 2011, 14:41

Ось у мене час від часу бувають набряки. В ЖК на огляді я не признаюсь, боюсь шо знову покладуть в лікарню... Так як в мене з дитинства були проблеми з нирками, то вважаю шо це нормально і думаю собі шо на вагітність не повинно впливати, аналізи ж в мене зараз добрі.. Чи впливає??? Хто шо про це знає??? В кого вони були і як до того ставляться лікарі???? Поділіться...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення мешканка » 08 квітня 2011, 15:40

і в мене набряки і ніц нікому не кажу. Якщо б це впливало на вагітність-то появився б білок в сечі, тиск скакав би і т.д.
Я рятуюсь чим можу: час від часу п"ю чайок нирковий, березовий сік (тільки він дуже солі вимиває і потім аналізи можуть бути погані), шипшину. Стараюсь пити просту воду а не соки-компоти і т.д. ну і не їсти нічого такого, що б викликало спрагу. Минулого разу то я аж в лікарні з ниркою лежала-то після 30-и тижнів повністю забрала з їжі сіль, копчене, мариноване-квашене і солене. Та й зараз стараюсь недосолювати.
При найменшій нагоді-давати ногам відпочивати( піднімати вище серця)
А, загалом, незначні набряки-це індивідуальна схильність організму. правда, треба слідкувати, щоб вага сильно не збільшувалась!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення flower » 08 квітня 2011, 16:12

Я тоже чай з шипшини і березовий сік вживаю... і сіль почала обмежувати після того як набряки почались, бо до того вони мене ніколи не турбували. А от вага в мене збільшилась і нічого з тим зробити не можу, хоча не кажу шо їм за 2х..
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення мешканка » 08 квітня 2011, 16:17

flower написав:Я тоже чай з шипшини і березовий сік вживаю... і сіль почала обмежувати після того як набряки почались, бо до того вони мене ніколи не турбували. А от вага в мене збільшилась і нічого з тим зробити не можу, хоча не кажу шо їм за 2х..

ну там є допустимі норми прибавки у вазі по тижнях.
якщо там за 2 тижні набрати 2 кіло-то це скриті набряки і вони можуть вказувати на гестоз. (якщо ще добавляється тиск високий і білок в сечі-тоді лікувати)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення flower » 08 квітня 2011, 16:19

тиск і білок в нормі, а вага добавляється більше норми...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення oksana.tesliuk » 08 квітня 2011, 16:24

мешканка написав:березовий сік (тільки він дуже солі вимиває і потім аналізи можуть бути погані)

То правда? Бо в мене ноги не набрякають, тиск нормальний і почуваюся супер, а от аналізи забарахлили, не сильно, але рівень білка трошечки перевищує норму. То може це через сік, бо я його десь два тижні пила?! Маю тепер проблему - хочуть в паталогію ложити. А я там ніколи не була й не хочу...
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення oksana.tesliuk » 08 квітня 2011, 16:28

flower написав:тиск і білок в нормі, а вага добавляється більше норми...

У мене так було в першу вагітність - набрала 21 кг, живіт був величезний, я розповніла сильно, але аналізи були чудові, жодних патологій. Малий родився "стандартний" - 3,4 кг, 52 см. І взагалі все було супер, лише я потім довго поверталася до нормальної ваги.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення flower » 08 квітня 2011, 16:35

От і мене чекає таке довге повернення до норми, бо в мене завжди шо не їм то всьо в користь :) Надіюсь таки шо в мене не початок гестозу, адже це не кожен день так...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення мешканка » 08 квітня 2011, 17:02

oksana.tesliuk написав:
мешканка написав:березовий сік (тільки він дуже солі вимиває і потім аналізи можуть бути погані)

То правда? Бо в мене ноги не набрякають, тиск нормальний і почуваюся супер, а от аналізи забарахлили, не сильно, але рівень білка трошечки перевищує норму. То може це через сік, бо я його десь два тижні пила?! Маю тепер проблему - хочуть в паталогію ложити. А я там ніколи не була й не хочу...

Треба попередити гінеколога, бо березовий сік ДУЖЕ впливає на аналізи
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Набряки під час вагітності...

Повідомлення mariana » 08 квітня 2011, 17:17

В мене під час вагітності були набряки,при тому що ніколи нирками не хворіла і завжди!! аналізи були хороші,ніколи не було білка!!! Говорила про це не раз лікарю.вона тільки руками розводила..особливо чогось набрякали і терпли руки,зранку навіть тяжко було ними порухати..рятувалася тим що пила відвар вівса (купуєте на ринку овес, 1 стакан заливаєте 1 л води.кип"ятите 15 хв.потім трішки настоюєте і протягом дня п"єте), а на рахунок шипшини то треба пам"ятати що постійно її пити не можна,максимум два тижні і робити перерву.Теж переживала на рахунок гестозу.бо мала моя подруга, то їй на 7 місяці робили кесарський розтин. але все тьху-тьху пройшло добре. За 2-3 тижні після пологів всі набряки відійшли.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей