Глобальні оголошення!



Як святкуєте 8 березня

Модератор: Сяна

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення taranjka » 07 лютого 2017, 21:38

цікаво, чому в тебе тема про права жінок викликає стільки агресії? тебе ж ніхто не змушую робити те, що тобі не подобається. але є ті, кому "не жіночі" професії до душі, вони мають до цього талант і перевершують чоловіків чи йдуть на рівні, але "то ж жінка"
про жінок в армії читала багато і не все там так гарно, як ти описуєш. бо їх завжди ставлять на кілька порядків нижче, ніж чоловіків. навіть, якщо вони в чомусь кращі за них, все одно "то ж жінка, ше заплаче".
з свого досвіду, коли я працювала в одній редакції, мені довший час платили меншу ЗП ніж чоловіку, який виконував завдань менше ніж я і не так якісно. тим не менш, його ЗП булаа вища, бо він чоловік і має забезпечувати сімю. на іншій роботі мене не призначили керівником одного відділу, хоч на заміні я прекрасно виконувала ці обовязки, але чоловік на цій посаді "солідніший" (і він дуже солідно завалив весь проект). це те, з чим я стикалася по роботі, але такого дуже багато.
права робітників - це в Україні взагалі болюча тема. профспілки, які б мали допомагати відстоювати права - нічого не варті. а практично в кожній європейській країні - це потужна сила, яка реально впливає на ту чи іншу галузь.

про жінок. те, що ти не стикаєшся з дискримінацією і порушенням, не означає, що цього не має. я свого часу попала на круглий стіл присвячений цій темі і мене злякали цифри, які я там почула. кожна 3 жінка в травмпункті - жертва домашнього насилля. по Тернополі щодня реєструють більше 50 (якщо не помиляюся) - домашніх бійок, де жертва жінка. ті люди, які розказували про окремі випадки також розказували, що у більшості випадків, де ці справи до суду, рішення не були винесені на користь жінки, навіть якщо це були повторні травми. про психологічне насилля взагалі ніхто не говорить.
а твій реверанс про леніна і поплакати на лавочці спишу на те, що ти не розумієш про що я пишу
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Marichka » 07 лютого 2017, 21:46

Слухайте,народ,а у вас 8 6ерезня асоціюється з правами жінок.
Мені здається,що в Україні це свято не пов"язано з правами жінок.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Natalinda » 07 лютого 2017, 22:18

Marichka :hi:
на сході України багато релігійних свят не асоціюються настільки з релігією як на Заході.
Але це ж не значить що Великдень - це не свято Христового Воскресіння?
От ти в неділю підеш на город копати чи полоти? А на Хмельниччині - легко. І чим далі від нас - тим легше. Я спілкуюся на одноому всеукраїнському форумі, то перших півроку випадала в осад, як читала що вони по неділях садять, підгортають, зараз вже звиклася. І то більшість України, з того з чим стикаюся я....
Біда напевне в тому що багато хто просто святкує, невникаючи що то за свято
і це стосується не лише 8 березня
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення гра з вогнем » 07 лютого 2017, 22:21

vikilandi написав:taranjka хочеш рівних прав з чоловіками? бери лопату і йди асфальт вкладати
Хочеш почуватися жінкою, святкуй день матері і сімї

:ha: :crazy: :ha:
жорстко
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення nelly » 07 лютого 2017, 22:55

нe нада про Хмeльниччину, в нас абсолютно нізто нічо нк робить по нeділях, на Дeнь Нeзалeжності бараболю копають поки під буд культури оркeстр грає.
А нeділя для того щоб в цeркви йти а нe нe робити нічого бо всі нe роблять. В мeнe тато всі свята так святкував по двох калeндарях бо "ніхто нe знає дe правильнішe", а то що за життя в цeркві раз був то сі нe рахує, алe то ліричний відступ....
Так історію знати то дудe добрe, бр я прохалявила в школі і тeпeр мeні ой як соромно.
Для мeнe 8Бeрeзня то більшe як символ приходу вeсни. Я з ностальнією згадую як ми то в школі святкували, пацики шушукаються, дівчата бігуді крутять, класно було.
А що права жінки виражаються лиш в тому щоб лопатою махати?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Natalinda » 07 лютого 2017, 23:14

в мене родичі на Хмельниччині, то їм неділя не неділя, як тре конче на город - то ідуть

але по-великому рахунку то особиста справа кожної людини, що в неділю робити.
Здається навть в консультатичному розділі було про е, що якщо ти весь тиждень на городі - то в неділю гріх на город йти, а якщо весь тиждень за компом в офісі - то можна й на город в неділю

А про історію, дуже тебе Неля розумію
та ж фігня((((
оце зараз почала хоч історичні якісь книжки слухати, але теорії маловато, варто б більше орієнтуватися
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення nelly » 07 лютого 2017, 23:23

Киньтe куди трeба.
Мeні ось такі типу мультики сподоб, алe Істор Укр, читає Богдан Ступка. Кодна сeрія по 3хв. Трe малим включати.
phpBB [video]
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення vikilandi » 08 лютого 2017, 14:51

taranjka, професійне недооцінювання це, справді, вагомий чинник для особистої образи на чоловіків. Та все ж я не повірю, що призначення відбулось тільки керуючись статтю претендентів. Тій випадок не є загальноприйнятою практикою, все ж в більшості випадків керуються принципом відповідності особи тій чи іншій посаді. Критерієм є як професійні так і особисті якості. Іноді саме характер є вагомішим, ніж досвід. І щоб би не закидала про права жінок, я не погоджусь, що є якісь обмеження. Жінок в бізнесі так само є як і чоловіків, і вони працюють на рівні. В політиці, на керівних посадах як державних, так і приватних підприємств - в жодній із галузей жінок вистачає, було б бажання працювати.
Natalinda, тут важко з тобою не погодитися. тим паче, що я не із телевізора знаю про статути східних українців. Я вчилася в Харкові, жила і працювала в Києві, Донецьку і в Житомирі. Дійсно, чим далі на Схід, тим більше люди працюють в неділю і свята. Але ж знову, це не через відсутність духовності, а через зрівняння умов праці для чоловіків і жінок у совєцькі часи. Якщо жінка мала працювати на рівні з чоловіками за станками, то коли ж мала подбати про власну родину? На Сході комуністи прийшли на одне покоління раніше ніж за Збручем, відповідно залишили там і вагоміший слід в покалічених душах. Але так було не завжди. До пришестя червоних, українці дуже поважали неділю і свята. Знаєте чому у нас так багато "неробочих" днів? Бо священники за часів кріпаччини прагнули полегшити ярмо селян. Тоді жоден пан не спромігся б послати на роботи у празники чи неділю. В сучасній Україні святкують за чаркою всі дати, і не важливо яке походження події і її історична вагомість.
nelly свято весни в день 8 березня - це вже підмінна понять. Твої шкільні роки вже минули за Незалежної України. Ти вже не чула про ударників труда, про доярок з надоями, про ділянки з буряками і т.і. А колись саме на 8 березня вручалися паперові відзнаки у вигляді почесних грамот і путівок в сочі. Вони спромоглися за півстоліття зробити з жінки орудіє труда, яка має пахати на суспільне благо, а власних діток в рочок до ясель здати. А вже коли весь світ співчував радянській жінці, це стали називати святом весни, і з атрибутом не серпом, а гілочкою мімози.
Змінити календар - це лише намір змінитися.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення taranjka » 08 лютого 2017, 18:19

vikilandi в мене немає образи на чоловіків і я навіть не писала, що назначали керівники. про мої якості ти не можеш нічого говорити, бо ми не знайомі. а саме ті випадки мені чітко сказали і я написала чому мене не взяли - бо чоловік має більше заробляти і чоловік виглядає солідніше. і це не поодинокий випадок, про це багато пишуть. але коли цього не хочеш помічати, то й не помітиш. те, що жінок в бізнесі багато я в курсі, але практично кожна з цих жінок на певному етапі стикалася з упередженнями, бо вона жінка (в неї не буде розуму, сил, комерційної хватки бо вона жінка, вона лишила дітей на няню, завела в садок чи ще хз що, що б не пред'явили чоловіку). а статистику по галузях ти бачила? яке співвідношення керівників жінок і чоловіків?
8 березня це не совкове свято, воно взагалі пішло з Америки. а те, що в нас воно перетворилося на день жінки і весни - інша справа. і в тебе якесь викривлене уявлення про права і рівність - пахати і махати лопатою - це інше.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення vikilandi » 08 лютого 2017, 18:46

taranjka хотіла б я поглянути на ту людину, яка платить зп просто для того,щоб хтось міг утримати сімї.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron