Глобальні оголошення!



Як святкуєте 8 березня

Модератор: Сяна

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення taranjka » 07 лютого 2017, 14:16

це взагалі жестяк, якесь мега патріархальне суспільство. дні, які відзначаються якісь права - взагалі забрали. ок, не робити 8 березня вихідним, але взагалі забрати з календаря? те, що він обріс совковими стереотипами не робить його не важливим. те ж з 1 травня, 1 червня...
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення vikilandi » 07 лютого 2017, 14:53

taranjka хочеш рівних прав з чоловіками? бери лопату і йди асфальт вкладати
Хочеш почуватися жінкою, святкуй день матері і сімї
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення taranjka » 07 лютого 2017, 15:04

vikilandi гм, я тобі кажу що ти маєш робити? тому свої поради лиши при собі.
щоб почуватися жінкою мені не потрібні особливі дні і державні свята не для цього.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення flower » 07 лютого 2017, 15:48

Найшли за що сваритись.
Мені взагалі фіолетово є те 8 березня чи ні. Чий чоловік цінить жінку, то проявляє турботу постійно протягом року, а не раз в рік, бо так всі мусять. Мій тато взагалі все життя морозиться і ніколи цього свята не признавав і не вітав нас. Та і так нікого не цінував і не турбувався, але то вже інша сторі. Тішуся, що маю чоловіка кардинально іншого і турботливого.
А Шевченківський день, це капєц яке великеі потрібне свято :hi:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення taranjka » 07 лютого 2017, 15:58

flower тут хтось жалівся на відсутність гарячих тем :)
я вище вже писала, що для мене 8 березня це не свято, коли чоловік згадує про жінку і дарує квіти. на відсутність уваги чоловіка я не жаліюся, і в цьому плані 8 березня вже давно не святкую. в світі в цей день святкують як Міжнародний день за права жінок і вважаю, що цей день не можна викидати, бо хтось вважає його радянським.
те, що хтось вважає, що права жінок - це обовязково йти і "лопатою вкладати асфальт" - невігластво. бо мати права - це не робити все те, що й чоловік, а мати вибір робити те, що хочеш і щоб праця оцінювалася рівнозначно. а казати, що в нас нема дискримінації за статтю - це життя в рожевих окулярах
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення TattyMummy » 07 лютого 2017, 16:06

taranjka написав:те, що хтось вважає, що права жінок - це обовязково йти і "лопатою вкладати асфальт" - невігластво. бо мати права - це не робити все те, що й чоловік, а мати вибір робити те, що хочеш і щоб праця оцінювалася рівнозначно. а казати, що в нас нема дискримінації за статтю - це життя в рожевих окулярах

До речі, а мене якраз завжди і "вбивало", що в нас асфальт лопатами на дорогах розкидають часто жінки.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення taranjka » 07 лютого 2017, 16:33

тут трохи про міфи про фемінізм і феміністок
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

до цього я б ще додала інший - міф, що феміністка не може бути християнкою. я сама знаю багатьох жінок, які вважають себе феміністками і при тому щиро віруючі. і при тому чула оповіді священників, які просто таки демонізують фемінізм, часто навіть не знаючи що це слово означає
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Natalinda » 07 лютого 2017, 18:06

Я якраз вчора вичитувала той календар
Забирати 8 і робити 9 березня вихідним, то якось так смішно виглядає мені) Як людина недалека до освіти не хочу того вихідного, бо все одно змусять на роботу йти відзначати. Воно мені треба? Нехай я вже за той день отримаю З/П.
А щодо прав, то можна довго сперечатися, а все через те що термінологією більшість не володіє. Типу "в моєму розумінні любов це...."
от так і тут
"все смешалось в доме Облонских" :crazy:
розкидати асвальт багато жінок можуть і роблять це
але ж не меньше жінок хочуть щоб їх брали на любу роботу правда? хочуть лікарняне по догляду за дитиною, правда? і таких прикладів можна наводити багато

от день сімї мені сподобався, але цікаво чи вкладаю я в це всято те розуміння, яке вклали автори проекту))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Natalinda » 07 лютого 2017, 18:09

vikilandi написав:Хочеш почуватися жінкою, святкуй день матері і сімї

А як почуватися жінкою тим у кого немає сімї, немає дітей?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення vikilandi » 07 лютого 2017, 20:54

Natalinda написав:А як почуватися жінкою тим у кого немає сімї, немає дітей?

Тільки будучи самодостатньою жінкою, яка знає, що має бути завжди на першому місці.

А щодо
taranjka написав:це взагалі жестяк, якесь мега патріархальне суспільство. дні, які відзначаються якісь права - взагалі забрали. ок, не робити 8 березня вихідним, але взагалі забрати з календаря? те, що він обріс совковими стереотипами не робить його не важливим. те ж з 1 травня, 1 червня...

"патріархальне суспільство" - хіба? жінки і меншій чи більшій мірі представлені усюди. Якщо жінка хоче в багнюку траншей - залюбки візьмуть до війська, можна навіть бути далекобійницею - вологі серветки в поміч для леді... Може комусь і хочеться помірятися силою з чоловіком, мені ні. А в яку чоловічу професію ще не осилила жінка? Таких уже не лишилось. Суспільство уже давно не патріархальне. Дуже багато інфантильних чоловічків саме через те, що жінка взяла на свої плечі чоловічі обовязки. Учитель чи кравчиня - то не для крутих. Як на мене, то я не відчуваю ущімлень через те, що я жінка. Податки ті ж самі, правила одні для всіх.
Про які права йшлося 1 травня? Невже хтось до цих пір вважає, що з/п потрібно отримувати лише через те, що є потреба. І що робочі місця потрібно створювати лише заради того, щоб хтось отримував з/п. Соціалістичні лозунги, що "усім по потребам" уже давно довели свою доцільність. Немає про що сперечатися.
А щодо календаря з "обрісшими совковими стереотипами". Тут тільки лавочка в допомогу. Можна сісти ,і витершись хустинкою, плакати про памітніки лєніна, які також не треба було сносіть, бо це ж історія, про вулиці постішєва, бо це ж стільки мороки з документами. І далі просто не хочу вже писати. і так настрочила, чого й не збиралася.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron