Глобальні оголошення!



Як святкуєте 8 березня

Модератор: Сяна

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Кокетка » 08 березня 2016, 15:13

Зідна з Наталею, я чоловікові не мама ( і не любила коли чоловік пробував казати мамуся до мене, вже не пробує)) , тож вважаю 8 березня святом жінки, і радію подарункам, маю подружок які не мами, і не можуть бути, тож з святом жіночим вітаю їх нині. Чоловік подарував мені гроші, а хлопчики мали 20 грн то купили зорного сяйва мені, і привітали. Я люблю всі свята, і вважаю коли чоловік любить , то йому не важко привітати жінку в день який визнали жіночим) і не приколупуватися до історичних моментів
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Галинка 13,06 » 08 березня 2016, 16:01

Natalinda написав:тим хто реально завагітніти не може, то не сильно в радість такі привітання(((((

Ми святкуємо день народження дідуся) подарунки отримують всі жінки, а найбільше - дідусь!!!!
Купила вчора на виставці фіалок собі дві фіалочки - сказала чоловіку що одна то від нього, інша від Юри буде)
Мені так норм. З днем матері чоловік вітає свою маму. Я вважаю що мене немає чого вітати, я йому не мама) З днем матері дитина вітає)

Я 4 роки не могла завагітніти і взнала що вагітна годину до того,як чоловік мав дарувати подарок на День Матері) Просто на це все треба дивитися не так "мама то день матері"
Також можна і сказати яка жінка в 10 років це дівчинка і чому ж її вітати стане жінкою тоді її вітати із ДНЕМ ЖІНКИ , чи що????

Кожного своя думка))) Я б також краще просто святкувала день весни і зробила б ще один день в році ДЛЯ себе і своєї сім"ї щоб святкувати день жінки(Не 8 березня)
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Галинка 13,06 » 08 березня 2016, 16:23

Все ж таки кожного в сім"ї свої ТРАДИЦІЇ і кожен із нас їх дотримується :wink: :wink: :wink:
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Natalinda » 08 березня 2016, 17:00

Галинка 13,06 написав:Також можна і сказати яка жінка в 10 років це дівчинка і чому ж її вітати стане жінкою тоді її вітати із ДНЕМ ЖІНКИ , чи що????


Жінками стає набагато більша кількість дівчаток, ніж матeрями, нажаль. Звісно можна дивитися простішe і вітати 60—тирічних жінок, які так і нe стали матeрями з днeм матeрі.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Marichka » 08 березня 2016, 17:34

Я б хотіла,щоб в нас дійшло до якоїсь однозначної думки щодо цього свята.
Мені,особисто,подобаються різні свята і це теж.Люблю себе як жінку,люблю особливе ставлення чоловіка до мене.
Мій чоловік завжди піджартовує щодо цього свята,його походження.Але знає,що я чогось чекаю все одно.Подарував мені і донечці підсніжники нині і сказав,що просто так,не на 8 березня.Легко відстрілявся:)Перед тим,на базарі я собі дещо вибирала-він оплатив і казав,то вже на 8 березня:)
Я до слів не чіпаюсь,дивлюсь на все легко,не роблю трагедії:)
Але саме свято хотіла б ,щоб його святкували.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення okcana » 08 березня 2016, 18:02

Ми сьогодні особливо не святкуємо, але чоловік мені і Настусі зранку коли ми проснулися подарував по орхідеї))) Люблю отримувати подарунки)))
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення taranjka » 08 березня 2016, 19:11

ви впевнені, що не варто вникати в історичний зміст цього свята? вам справді всеодно, що ви отримали освіту? що ви можете працювати де забажаєте? що ви можете голосувати? що ваш чоловік не має права вас бити? все те, що зараз має жінка - це результат довгої боротьби.
для мене 8 березня не свято весни, краси і букетів, це не свято тому що я жінка і вся така красива і молода. цей день - це відзначення того, що з чоловіками ми рівні. не однакові (бо ми ж таки відрізняємся), але однакові в правах.
прирівнювати 8 березня до дня матері - це взагалі дурня повна. а якщо з цим святом будуть вітати всі підряд - :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Natalinda » 09 березня 2016, 01:46

Ай, taranjka, то ж пережитки радянського союзу, і пофіг навіть те, що перші демонстрації були в Америці)))) :ha:
"Все смешалось і доме Облонских" :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення taranjka » 07 лютого 2017, 13:30

бачили новий проект календаря держсвят? як вам?
Зображення
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Русік » 07 лютого 2017, 13:59

Деякі свята, які ще й стали вихідними, доволі неочікувані - Шевченківський день, День сім"ї.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей