Глобальні оголошення!



Готуємося до свят розумно і сплановано

Модератор: Сяна

Готуємося до свят розумно і сплановано

Повідомлення happymami » 17 січня 2012, 03:40

Аналіз підготовки до Новорічних свят
Короче, вже трохи свята відгуділи, вже трохи настрій минає. Ше капку і ялинки треба буде розбирати. Але, дуже важливим для того, аби настпуного року зустріти свята краще, ніж цьогоріч, є як ви думаєте що? (зараз в мене будуть летіти тапки, бо я вже стаю схожа на Свідків Єгови, але я знову скажу це страшне слово) ПЛАНУВАННЯ ;-) . Планування і аналіз. Пропоную тим, хто хоче наступного року зустріти краще, ніж цьогоріч, разом провести простий аналіз своєї підготовки до цих свят, що минули. Тепер вже можна оглянутися назад і побачити, шо було зроблено не так, чого не встигли, чому, і це все гарненько собі записати. Бо в голові воно то ніби файно тримається, але вже через місяць багато деталей зітруться.
Дуже важливо не втратити досвід. тому, думаю, кілька хвилин, то не є багато, шоб сісти і записати. Чи на листочку, чи у вордівський файл, але записати. Бо є навіть таке прислів'я, що будь який тупий олівець набагато кращий будь якої самої гострої пам'яті. Так от. Пишемо собі в такому руслі

Що було добре: перераховуємо все, що доставило вам у ці свята найбільше задоволення. Все, що вам вдалося. Записуємо все, що радувало і що хотілося б повторити на Різдво і Новий рік знову в наступному році. Наприклад я цьогоріч дуже тішуся, що встигла зготувати желе. Воно так кльво йде, коли шлунки у всіх гостей переповнені. Такшо на частування гостей я витратила лише один якийсь салат, бульон і гарячі канапки, але найбільший успіх мало желе з часточками фруктів. Це навіть краще ніж морозиво

Що не вдалося: згадуємо і фіксуємо те, що потрібно наступного разу зробити по-іншому, і те, чого робити зовсім не потрібно. Намагаємося згадати і записати, чому вам не вдалося втілити потрібну ідею, і записуємо. Всі нові ідеї, які є у вас зараз в голові, запишіть - вони будуть дуже до речі через рік! Наприклад я цьогоріч не встигла прикрасити вікно :( . Тому на настпуний рік буду обов'яково починати з цього

Головне: тут пишемо ключові завдання з датами, коли потрібно почати цим займатися. Наприклад, я записала собі, що потрібно починати клеяти гірлянду десь за днів 10 до Нового року, а купувати подарунки - ще з осені ;-) :grin: . Це суттєво вбереже бюджет.

Цікаво було б почути про те, які самі цікаві висновки зробили ви, проаналізувавши підготовку до зимових свят. А в кого цей аналіз надто інтимний і особистий, то просто його собі проведіть і не забудьте, де поклали той листочок, чи де зберегли той файл ;) Може будете згадувати щодня шось додаткове - дописуйте. Може ви цььгоріч тішитеся якимсоь новим рецептом доброї срави на НР чи Різдво? Всьо запишіть собі. І через рік голова перед святами у вас не болітиме. Ну, принаймні не від страху шось забути ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Готуємося до свят розумно і сплановано

Повідомлення oksana.tesliuk » 17 січня 2012, 03:49

я лиш одного не встигла...
на свою ялинку зробити до всього іншого такі квіти )))
Зображення

але 11 місяців - то надто тривалий термін для таких планів, як дошивання квіток на ялинку гггггг
в світі, тобіш Інтернеті, так багато всього гарного, шо ліпше починати малювати яйця )))
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Готуємося до свят розумно і сплановано

Повідомлення happymami » 17 січня 2012, 04:06

oksana.tesliuk до яєць ще дойдемо ;-) . там також, якшо всьо кльово продумати, то буде всьо чотко ;-) :lol:
ну я ще цьогоріч, наприклад, не встигла купити маску зайчика. Чось тягнула до останнього. А такі маски же ж розбирають мігом, бо більшість хлопчків в садіку - зайчики в яслях :tipok: . Тому наступного року, як тіко маски появляться, так я зразу і буду купувати. То ж тсосується і мого карнавального костюму. В перші дні в Подолянах в Сільпо на розкладці такі розкішні капелюшки були. А ближче до НР там вже вимели всьо шо могли :( . Тому таке дєло теж варто планувати і притримувати грошики не для покупок в останні дні.
Ну общім, для таких мамусь, як я - маю сподів ця тема стане хоч крапелькою помочі в хаосі днєй сурових :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Готуємося до свят розумно і сплановано

Повідомлення oksana.tesliuk » 17 січня 2012, 04:09

happymami написав:бо більшість хлопчків в садіку - зайчики в яслях

от тіки малий твій з вересні вже буде не в яслях ;)
ну але як кажуть - Бог в поміч )))))))))))
піду вже спати
добраніч)))
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Готуємося до свят розумно і сплановано

Повідомлення Shalimar » 31 серпня 2012, 01:40

а где заказывать Деда Мороза, чтобы пришел подарок принес ребенку на НГ? в Тернополе, естессно
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Готуємося до свят розумно і сплановано

Повідомлення Yummy mummy » 31 серпня 2012, 03:14

Ну Шалімар, дійсно підійшла до справи "сплановано" і завчасно :ha: ......
Думаю в агенціях свят де пропонують різні костюмовані дійства можна буде замовити Діда Мороза.....Хоча блище до НР може ще щось нове появится або просто ДМ на прокат будуть :pardon: ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Готуємося до свят розумно і сплановано

Повідомлення Shalimar » 31 серпня 2012, 03:19

Yummy mummy написав:Думаю в агенціях свят

так а где и как их искать?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Готуємося до свят розумно і сплановано

Повідомлення Yummy mummy » 31 серпня 2012, 03:43

Тут :wink:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Готуємося до свят розумно і сплановано

Повідомлення sasha » 20 вересня 2022, 13:00

Если речь идет о праздновании Дня рождения, выпускного или просто о встрече друзей, можно пойти в Флай Парк - здесь весело абсолютно всем детям, а родителям спокойно за них.
sasha Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 30
З нами з: 09 листопада 2020, 19:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: девочка и 2 мальчика


Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей