Глобальні оголошення!



Проти стереотипу про 8 березня

Модератор: Сяна

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення Перлинка » 06 квітня 2011, 23:20

Я предісторією не гружусь,навмисно не читала той лінк ,що хеппімама давала.
Для мене важливіше те що з дитинства-це для мене особливий і радісний день ,коли вперше отримала подарунок від хлопика з яким сиділа за партою,а ще наші хлопц ів дворі готували нам сюрпризи,і т д. по наростаючій само собою
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення pan_kotskyy » 06 квітня 2011, 23:32

От читаєш назву теми і розумієш, що ПРОТИ, це не ЗА те, щоб...
Проти, це не визнавати, ігрнорувати, засуджувати і т.д.
Коробить отакий категоризм.
А в обговоренні виявляється, що все таки не проти, а просто не святкуєм, бо за те щоб... то може було варто написати "ми не святкуєм 8 березня" і багатьом було б спокініше :roses: ?

От за стільки років того свята абсолютно нормально сприймаю як хтось святкує, моя сім'я в основному пропускає, і ніц страшного, але капець злить коли йдуть роздуми на тему, от ми не святкуєм, бо це фе і фу...

А ще є люди, які капець як не люблять свого Дня народження (бо про них відіте-лі в цей день згадують і ще якусь фігню дарують ненужну) і вони ще всім про то розповідають і почуваєшся дураком, бо не знаєш чи вітати і чи дарувати ту очередну фігню чи пропустити ...

Я за "мір ва всем міре" і чіткість формулювання ключових фраз :beer:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення мешканка » 07 квітня 2011, 08:54

Ех...поначитувалась я тут і що вам скажу: таки дійсно Super Pap має рацію. Бачу навколо себе такі подружжя, коли раз в рік чоловік згадує, що в нього є жінка, яку треба уважити...а решта днів "Молчи, нещасная! Твой день-8марта!" Сумно, звісно, від того. Типу, уважив квіточкою раз в рік і все-місію "мужика" в сім"ї виконав.
Слава і хвала тим чоловікам, які не зважаючи на календар, кхають своїх дружин і приділяють їм увагу, ділять з ними все навпіл і гідно несуть важку ношу "мужчини" в сім"їю
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення mala-karta » 07 квітня 2011, 17:52

Super Pap, в тебе хороша задумка, звичайно. І слова дуже правильні.
Але читаючи перше повідомлення особисто мені приходила в голову думка, що мова виключно про те, щоб не святкувати 8 березня.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення Oksana » 07 квітня 2011, 23:51

а я щасливав сімї, і 8 березня люблю :lol: Чоловік і так допомагає, і так робить приємні сюрпризи, увагою його не обділена, а 8 березня люблю :lol: І для мене то не стереотип, чи щось таке, а ще один день, який створює святковий настрій. А чого б і ні?
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення Ira » 07 квітня 2011, 23:59

І я люблю 8 березня!!! Мені чоловік дарує квіти не лише в цей день, а досить таки часто, але це свято ми не забуваємо!!! Адже так приємно, коли замість мене цілий день миють осуд і готуюють мені їсти :dance:
А ще мені так подобаються чоловічі черги в квіткових магазинах і чоловіки на вулиці з квітами, які поспішають до своїх жінок!!!! Таке побачиш лише раз в рік!!!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Проти стериотипу про 8 березня

Повідомлення Super Pap » 08 квітня 2011, 07:52

Ira написав: Адже так приємно, коли замість мене цілий день миють осуд і готуюють мені їсти

А хіба не приємно коли чоловік не тільки в цей день миє посуду і готує їсти)??
Ira написав:А ще мені так подобаються чоловічі черги в квіткових магазинах і чоловіки на вулиці з квітами, які поспішають до своїх жінок!!!! Таке побачиш лише раз в рік!!!

Згідний що один раз в рік))а чим вони вам подобаються?
Super Pap Офлайн


 

Re: Проти стериотипу про 8 березня

Повідомлення Ясная Зорька » 08 квітня 2011, 08:48

Я не то что б поддерживаю С.пап но иногда смешит вся эта ситуация с 8 марта
Даеш каждой женщине по празнику в неделю :working:
Ясная Зорька Офлайн


 

Re: Проти стериотипу про 8 березня

Повідомлення Ira » 08 квітня 2011, 09:23

Super Pap написав:А хіба не приємно коли чоловік не тільки в цей день миє посуду і готує їсти)??

Приємно, але цей день законний вихідний і чоловік точно вдома, тому можна розслабитись і насолоджуватись святом.
Super Pap написав:Згідний що один раз в рік))а чим вони вам подобаються?

Бо такий натовп чоловіків з квітами якраз і появляється раз в рік. Коли ще таке чудо побачиш?
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Проти стереотипу про 8 березня

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2011, 11:14

Super Pap написав:А хіба не приємно коли чоловік не тільки в цей день миє посуду і готує їсти)??

мені було б дуже приємно, але в такому випадку на роботу прийшлося б вийти мені, а чоловік мав би сидіти вдома куховарити і т.п.

Рада шо є в світі чоловіки які мають таку роботу шо і гроші є і вдома є час все зробити :гуд:


А загалом ніяк до мене не дійде шо значить не святкувати?
От я не святкувала день народження одного року, то виключила телефони на тиждень майже, а 8 березня шо посилати всіх хто привітав, квіти подаровані на роботі викидати в смітник?..
В нас все життя із стереотипів складається і шо?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей