Глобальні оголошення!



Проти стереотипу про 8 березня

Модератор: Сяна

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2011, 19:01

як каже мультик лунтік - главное не подарок, а вніманіє

чим комусь не вгодило вніманіє не розумію. більше скидається на принццип та прагнення виділитися з натовпу. нічого поганого в тому нема, але навязування не люблю.
добре ратувати за вніманіє кожного дня, але якщо внімати кожен день, але принципово не внімати 8 березня, то досягається протилежний результат - день виділяється серед інших. а як називається день, який виділяють вчинками, діями, поведінкою, ставленням? - свято! отакіто пироги ;-) :grin: :tipok:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення taranjka » 06 квітня 2011, 19:57

гра з вогнем написав:... але принципово не внімати 8 березня, то досягається протилежний результат - день виділяється серед інших. а як називається день, який виділяють вчинками, діями, поведінкою, ставленням? - свято! отакіто пироги ;-) :grin: :tipok:

не обовязково він виділяється, ми згадали шо 8 березня 8 березня коли після обіду вийшли гуляти, а до того нормально випила кави, яку приготував чоловік (як завжди) і інші діли
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2011, 20:47

а приготував би чоловік каву за якимст особливим рецептом. прикрасив би вершками, намалював б сердечко - принципово б не пила? або було б неприємно?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення taranjka » 06 квітня 2011, 20:48

він мене розбалував - я б не згадала шо то свято :tipok:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2011, 20:52

ідея та власне питання було в іншому.

зрештою постійно балувати - втрачається ізюминка, що ти і підтвердила. втрачається відчуття свята. а потім сидиш і мізгуєш хочу таке сама не знаю яке... і чого всі дні такі сірі.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення taranjka » 06 квітня 2011, 21:05

та я й не жаліюся на сірість :? кава в ліжко то не є шота з чем то. як і чоловік який готує обід/вечерю, чи прибирає, чи бавить дитину. принаймні в нашій сімї.
я просто не розумію шо тут святкувати? для мене цей день не несе ніякого "празникового" навантаження. день чоловіка ми також не святкуємо)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2011, 21:15

а що для вашої сім'ї шота з чем-то?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення taranjka » 06 квітня 2011, 21:32

гра з вогнем написав:а що для вашої сім'ї шота з чем-то?

різне є - залежить від свята і пори року. в наших сімейних свят, які для нас щось означають. а 8 березня ніц :? того й не святкуємо. а не того шоб виділитися сереж інших. ми ж не навязуємо свою думку іншим, не кажемо не святкувати, не ходимо з табличками "я проти 8 бберезня" :) ми просто не святкуємо (мантру "ми не святкуємо 8 березня" також не співаємо ;-) )
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення rusia » 06 квітня 2011, 23:08

гра з вогнем написав:але принципово не внімати 8 березня, то досягається протилежний результат - день виділяється серед інших. а як називається день, який виділяють вчинками, діями, поведінкою, ставленням? - свято! отакіто пироги



Народ ви не уважно читаєте всі пости.Не йде мова виділяти чи ні.Мова про те, що не треба чекати одного 8.03 щоб купити черговий "оберемок і зробити свято "-а робити свято частіше.і не потрібна якась дата щоб сказати я тебе люблю,,чи ти в мене сама гарна квіточка.Тим більше предісторія свята шось не дуже романтична і позитивна.я це завжди памятаю і мені якось неприємно.
:cry:
rusia Офлайн


 

Re: Я проти 8 березня

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2011, 23:16

передісторія різдва ше менш приємна, але нічо святкують... і ніхто не згадує. ібо як я вже говорила, основне, це увага, привід і бажання.

а читаю я інколи досить уважно. чудово помітила допис від суперпапи, що він спецом дав темі провокативну назву і сидить собі в кущах та смикає ниточки, насолоджується видовищем.
а я лічно шо, я нічо, чо добрій людині не допомогти повеселитися?

на мій погляд нічого поганого в святкуванні 8 березня нема, я лічно не буду відкараськуватися якщо хтось рішить мені зробити на 1 подаруночок більше, на один день більше буде виконувати усі мої захцянки і на 100 разів більше скаже я тебе кохаю саме завдяки 8 березню :)))))
я не позбавлятиму себе такої можливості.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість