Глобальні оголошення!



А ви святкуєте день закоханих?

Модератор: Сяна

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Marichka » 14 лютого 2017, 12:18

Вітаю всіх з святом!!!
Зображення
Святкуєте? :love:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення flower » 15 лютого 2017, 12:27

Цього року святкували трошки. А взагалі я вважаю, що ті хто люблять повинні показувати свої почуття щодня, а не лише у це свято, як нагадування. Знаю таких чоловіків, які жінці слова "Я тебе кохаю!" говорять раз в рік, бо вони соромляться чи гордість не позволяє, чи як вони кажуть "я не такий" або "телячі ніжності не моє". Мені повезло з чоловіком ::Р: і я чую слова любові щодня і по кілька разів. І зранку щодня він мені робить каву, не чекаючи свята особливого.
Свій подарунок від чоловіка отримала зранку, спочатку духи, потім в обід ще тюльпани. Я часу придумувати і вибирати йому подарунок не мала, бо шукала житло і бронювала на вихідні в Карпатах. Їдемо на лижі. Юху! Білети на кіно "50 відтінків темніше" були куплені мною, то я заодно прикупила собі чорне боді в стилі "садомазо" :hi:, де купа всяких полосок- резинок, цепочок. Ще давніше його хотіла, розміру не було, а тут фільм мені нагадав. :В): Фільм дуже сподобався обом. З першою частиною не порівняти. Книжка теж мені 2га краща за першу, бо отой кінець обірваний першої, ніби на середині виключили світло) Тепер знову чекати 2 роки на 3тій фільм :sad:
Десь піти і посидіти ми не планували, але так як мій тато (нянька) дав нам ще годину :hi: То ми в Сільвері посиділи, бо Хмільне було зайняте.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення oksana_tern » 15 лютого 2017, 17:08

Святкували, поки чоловік прийшов з роботи я запекла рульку в пиві з картоплею + морозиво з фруктами на десерт і замість вина пиво до рульки з винних стаканів :ha:
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення vit.mosom » 16 лютого 2017, 13:12

А ми не святкували. Нам краще у будь-який інший день піти до того ж кафе або кіно удвох, а не коли такий ажіотаж. Пара друзів хотіли відсвяткувати десь у місті, так майже усюди ніде не було місць. Щось замовити з досавкою теж неможливо, бо чекати тре по 2-3 години. Кошмар :impossible:
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Поперед.

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron