Глобальні оголошення!



А ви святкуєте день закоханих?

Модератор: Сяна

А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення TanenRom » 05 лютого 2011, 19:09

дівчата може я не правильна??? :stupid: бо я не признаю і не святкую День закоханих!!!
мені здається що потрібно дбати про коханих і робити їм приємні сюрпризи не раз рік, а хоча б раз в два тижні, чи раз на місяць!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення мешканка » 05 лютого 2011, 20:04

В мене чоловік не любить цього свята, тож ми його не святкуємо, але я все одно йому якийсь сюрпризик підготовлюю. Це якась дурничка, типу смачної вечері чи записочки, чи валентинки...Правда, за 5 з лишнім років він таки не змінив своєї позиції, а я-своєї. Я не те щоб дуже "ЗА" святкування цього свято, але всі готуються і мені приємно щось таке приготувати...Хай навіть якусь дрібничку.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення mari » 05 лютого 2011, 21:55

А мій так 8 березня не святкує.
А св.Валентина згадує.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Nymydora » 05 лютого 2011, 23:00

а ми ніби і пам'ятаємо, і святкуємо, але якось так... о, це ж сьогодні валентина - пішли з'їмо піцу, а по дорозі заскочимо в книгарню, купимо нам подарунки. :) Минулого року, правда, в ТОрговому світі купили дві одинакові чашечки з ситечками. Якоїсь особливої романтики я щось не пам'ятаю. Та й зі свого боку теж. Може сама і винна.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Русік » 06 лютого 2011, 00:28

Ми теж не особливо напрягаємось. Значно "гучніше" святкуємо річницю

Але з досвіду продажів (моєму постійному постачальнику недавно якраз завезли колекцію еротичної білизни), то люди ТАКЕ видумують!)) - що страшно навіть подумати! )))
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Marta » 06 лютого 2011, 02:58

Ми святкуємо так, не дуже, якось все буденно стало.
Може б то дійсно організувати сюрпрайз?...
Кудись піти тільки вдвох і шось таке щоб було романтичне- романтичне....

Колись ми ходили в сауну в "Алігатор", взяли з собою шампанське, там в великому басейні східці такі підсвічені-джакузі, ми там сиділи, говорили, ;-) і попивали шампанське....Прикольно було пускати бокал у воду, а бульбашки з джакузі його тримали.....Потім неспішна сауна, масаж, більярд....Тільки ми, нікого більше.... :heart:

Треба, треба, тільки мені в сауну не можна поки...(((( і в басейн..((((
але щось хочеться зробити, якось відмітити цей день.)
Marta Офлайн


 

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення mala-karta » 06 лютого 2011, 03:22

і ми ніяк не святкуємо.


:hz:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення happymami » 06 лютого 2011, 04:10

Вважаю це свято для підлітків, котрі тільки стрічаються, або для романтиків, котрим скучно стало, або просто як привід отримати бажаний подарунок чи провести вдвох час. То раніше готувалася до того свята... зараз ні. Але приємно було б, якби хтось шось подарував))) А загалом вважаю, що на Валентина подарунки треба робити або з такими тими білизнами, як вище пише, або романтичну вечерю, або, ОБОВЯЗКОВО - своїми руками. Тобто, попсово шось купувати. На то воно і Валентина. щоб виготовляти валентинки. Я своїм валентинчикам колись шила або сердечка м*які з очками і ручками, або медаль з червоного бархату на білій кружевній стрічці. А одного разу отримала незабуній подарунок - касету, де мій хлопець під гітару лабає мені всякі пісеньки " А як будууууть синьооооокі в тебееее дітииии, то згадааай оті волошкиии -синііі квітиии" :lol: :-| :-| :-| :P
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Shalimar » 06 лютого 2011, 04:41

TanenRom написав:мені здається що потрібно дбати про коханих і робити їм приємні сюрпризи не раз рік, а хоча б раз в два тижні, чи раз на місяць!!!

Конечно!
Но это ведь наоборот хорошо, что у влюблённых есть свой день!
Есть день юриста, день рожденья, день Ангела, а это День всех Влюблённых! - праздник влюблённых людей!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А ви святкуєте день закоханих?

Повідомлення Liljondr » 06 лютого 2011, 12:05

Ми теж майже не святкуємо цей день. Але щось приємне для чоловіка хочу зробити. Та й у загалі так на кожне свято. Що придумаю я сама то так воно і буде. На жаль, чоловікові ні фантастики ні романтики не вистачає. :nea:

Поділюся кількома ідеями, які майже нічого не коштують, але будуть приємними для половинки.

1. Встати раніше за чоловіка. На мінімум 20 аркушах паперу написати, що ви його любите. І наклеїти скотчем де тільки можна по всій квартирі (включно з люстерком в ванній і в туалеті :crazy: )

2. А ще я вирізала (теж з двацятку маленьких) червоні сердечка і обклеїла чоловіку весь робочий стіл. Він у мене програмує в дома за компом. В сердечках було все - і колонки, і монітор, і клава з мишкою і ковриком, і пульт....

3. Минулого року мені вже донечка допомагала татові робити сюрприз. Ось що в нас вийшло.

Зображення

Ось такі у мене завжди валентинки - саморобки і сніданок теж у вигляді серця. Ніколи не купувала вже готових валентинок.
А ось що цього року зробити ще не придумала. Може хтось щось робив схоже, чи чоловіки сюрпризи готували. Давайте ділитися.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість