Глобальні оголошення!



Як святкуєте 8 березня

Модератор: Сяна

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення TYulia » 08 березня 2015, 23:16

Мій тато завжди був проти цього свята, ніколи нас не вітав, а якщо вже й вітав то в честь Шевченківських днів :ha: То відносно історії походження того свята. Я чесно кажучи не вникала в ту суть, і думаю лишній раз привітати любимих мамусь,бабусь, донечок, жінок - то не гріх. Якогось великого святкування не підтримую, але хоча б маленькі квіточки, привітання і саморобна відкритка від синочка то ДУЖЕ приємно.
А сьогодні по ТВ чула, якась психолог радила, що якщо у вас була звичка святкувати це свято, ходити в ресторан чи ще щось подібне (думаю, це не лише 8 березня стосується), то навіть в цей тяжкий час, хоча б десь-колись собі таке дозволяти, а то можна впасти в депресію :pardon:

P.S. А зокрема за сьогодні, то я з нежиттю і мені то свято зовсім не миле получилось, навіть запах квіточок не можу відчути добре. :cry:

Дівчатка, з СВЯТОМ вас!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Marichka » 08 березня 2016, 10:14

Ви як?Святкуєте?Бачу,що чим рік,тим більше це свято відходить.Навіть в подарунковому магазині продавець казав,що тепер святкують більше Валентина.
В нас на вихідних були чоловікова мама і бабуся,то я з дітьми їх привітали,символічно горнятками з солодощами і листівками.
Мене чоловік не вітатиме,я вже і не розчаровуюсь:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Ольчик » 08 березня 2016, 10:24

Мені взагалі дуже імпонує ідея святкувати просто прихід Весни і робити це 1 Березня. Після холодної похмурої зими хочеться свята.
Але сьогодні чоловік все ж привітав нас з донечкою - мені букет тюльпанів, Наталочці підсніжники :rose: :rose: :rose:

Я наприклад не можу сказати, що святкую саме те, що там Клара Цеткін і компанія відстоювали і т.д.
Колись нам молоденька вчителька в школі щось розказувала з того приводу. І про те, що колись наші предки свтякували прихід весни і пробудження природи. Точно лише дати не пригадую, коли то було, думаю, хто схоже знати - то гугл допоможе.

А донечка мені у школі розвитку з вчителькою зробила паперову квіточку - ну дуууже приємно, прийшла привітала, це в нас цьогоріч фактично вперше вона вітала, надзвичайно приємно!!!!

Тож одним словом я за Свято Весни, Пробудження та Відродження, сонечка і тепла. З чим усіх і вітаю :rose: :rose: :rose:
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Ольчик » 08 березня 2016, 10:26

І ще маленька ремарочка - часто чоловіки кажуть, мол що це за свято таке, нащо воно і т. д. Але за моїми принаймі спостереженнями, більшість з тих, хто так говорить, то лише раз на рік дружину з Днем народження лише і вітають. А ті, хто часто робить невеликі приємності, то не сильно і виступають з даного приводу......
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Галинка 13,06 » 08 березня 2016, 11:31

А ми не всяткуємо 8 березня :wink: Чолвік каже що це не свято, за то День Матері у травні завжди отримую подаруночки :aplo: :aplo: :aplo:
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Ameli » 08 березня 2016, 11:44

І я не святкую. і за прихід весни і 1 березня підходить ідеально. а за свято матері то тут не все так однозначно. бо багато жінок які одружені не мають дітей, дівчат не привітаєш бо вони ще не матері...свято гарне День Матері але в нас жінок і дівчаток теж багато. :rose: :rose: :rose:
Просто бажаю вам гарного настрою і тепла в душі і за вікном))).
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Галинка 13,06 » 08 березня 2016, 11:49

Ameli написав:І я не святкую. і за прихід весни і 1 березня підходить ідеально. а за свято матері то тут не все так однозначно. бо багато жінок які одружені не мають дітей, дівчат не привітаєш бо вони ще не матері...свято гарне День Матері але в нас жінок і дівчаток теж багато. :rose: :rose: :rose:
Просто бажаю вам гарного настрою і тепла в душі і за вікном))).

Ми як не мали діток то чолові просто вітав на День Матері мов би день жінки
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Ameli » 08 березня 2016, 11:52

це як варіант :wink:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Natalinda » 08 березня 2016, 12:24

тим хто реально завагітніти не може, то не сильно в радість такі привітання(((((

Ми святкуємо день народження дідуся) подарунки отримують всі жінки, а найбільше - дідусь!!!!
Купила вчора на виставці фіалок собі дві фіалочки - сказала чоловіку що одна то від нього, інша від Юри буде)
Мені так норм. З днем матері чоловік вітає свою маму. Я вважаю що мене немає чого вітати, я йому не мама) З днем матері дитина вітає)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як святкуєте 8 березня

Повідомлення Ольчик » 08 березня 2016, 12:45

В нас раз День Матері - то вітаємо матерів обовязково :rose: :rose: :rose: , поки в нас ще не було донечки, то чоловік пробував вітати, але я сказала, що як буду мамою, то будеш вітати. А мамів своїх вітали.
Всьому свій час - стала мамою - отримуй привітання!!!!
Згідна з Наталею, якщо жінка має проблеми з вагітність, а тут ще й привітання на День матері - взагалі нелогічно і неприємно напевно.
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron