Глобальні оголошення!



Політичні новини України

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Політичні новини України

Повідомлення Mysyk1 » 20 червня 2014, 23:36

Радмила написав:
Mysyk1 написав:Але це вони кричали РАСІЯ а тікають до нас, і наші чоловіки гинуть і НАШІ ЖІНКИ їм помагають,


Наші чоловіки? !Наші жінки?! І біженці хіба не НАШІ люди? !!!!! Хіба не українці? Вони всі теж НАШІ. А якщо ділити на наші/ненаші. То тоді про єдину і не має чого казати.


Я особисто неділю наші чужі, всі люди і шкода але є і людиська, і кожен має на цю ситуацію свою думку.
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Політичні новини України

Повідомлення Радмила » 21 червня 2014, 00:14

Не ділю. Та вже поділила на Наші і не НАші. І так більшість ділить. Того й маємо війну в країні.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Політичні новини України

Повідомлення Радмила » 21 червня 2014, 00:37

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Політичні новини України

Повідомлення Перлинка » 21 червня 2014, 00:38

Mysyk1 написав:
Я особисто неділю наші чужі, всі люди і шкода але є і людиська, і кожен має на цю ситуацію свою думку.

Кого шкода?" Нелюдей чи людисьок", а" всі люди "то хто?
А особисто кого на кого не поділила людей на нелюдей, чи людисьок на нелюдисьок ?
Уявляєш всі люди, а раптом і серед них такі є що працювати тут не хочуть , і вимагають грошей, ковбаси та цигарок,а наші жінки їх приймають, а наші чоловік їхні домівки захищають, а вони всі нелюди з триколорами бігали і кричали росія .
Перечитай то шо понаписувала .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Політичні новини України

Повідомлення Перлинка » 21 червня 2014, 01:04

Радмила написав:Прихований текст

Навіть важко описати емоції, швидше за все огида.
Зустріли урочисто, наобіцяли, а проводжати вже не було кому, бо жаба задавила пару тисяч виділити хлопцям на каски щоб врятувати життя.
Киньте в мене каменем, хто вірить, що в них справді нема тих грошей, безсовісні.
І йди за таких поклади життя, а воно буде далі жирувати .
Бідні люди, чого вони вічно такі наївні.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Політичні новини України

Повідомлення Sms » 21 червня 2014, 07:30

Перлинко, я тобі більше скажу, в мене друг служить по документах у Львівській області, а насправді вже місяць під Славянськом. І ніхто не збирається їх переоформлювати. Одного з них ранили, то в мед карті написали ОРЗ. А зброя і захист є, тільки їх продають тим же ж сепаратистам за великі гроші... Жінка його вже місяць у плачах... Не годують, патронів не вистачає, бронежелетів 1 на 3....Мені гидко навіть говорити про те, що зараз відбувається на Сході... Брат вбиває брата, бо комусь це вигідно... А на Заході сидять люди, які мають нахабство говорити про паскудних чоловіків Сходу, які звідтам тікають і про ненажерливих жінок....Мені гидко і противно. Бо війна це горе!!!
Більше не хочу дописувати у цій темі... Бо пишите дівчата, Радмила, Перлинка, Інна ви для самих себе... Ті хто підтримували Майдан і зараз підтримують АТО на Сході мовчать... Не знаю через що... Чи серез те , що настільки цинічно оцінюють положення тих людей, чи через те, що соромно, бо дійшло, що Майдан - то була постановка, в який їх всіх кинули....
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Політичні новини України

Повідомлення Перлинка » 21 червня 2014, 10:45

Sms написав:Ті хто підтримували Майдан і зараз підтримують АТО на Сході мовчать... Не знаю через що... Чи серез те , що настільки цинічно оцінюють положення тих людей, чи через те, що соромно, бо дійшло, що Майдан - то була постановка, в який їх всіх кинули....

Ну це вічна проблема незрілих людей, а тепер очевидно , й всієї нації небажання брати на себе відповідальність та визнавати свої помилки.Що вкотре справедливо засвідчує факт, що такий народ не готовий і не заслуговує кращого життя і не варто його було вибивати для себе бруківкою.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Політичні новини України

Повідомлення Mysyk1 » 21 червня 2014, 13:16

От власне що пишуть тільки троє самі для себе і тільки негатив, а хто має іншу думку той незрілий той і хай самі собі пишуть.
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Політичні новини України

Повідомлення Перлинка » 21 червня 2014, 14:03

Так позитивного ж нічого нині нема в країні , від часів вашого майдану.
Хіба дефіляда галицька, то про неї ми вже поговорили.
От дехто викладає негативні розповіді про біженців в розділі благодійність і нічого , совість не мучить ще навіть після цього язик повертається жалітись на брак позитиву.
Яку іншу думку ? Хоч сформувати її можеш?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Політичні новини України

Повідомлення Перлинка » 21 червня 2014, 20:41

Sms написав: Ті хто підтримували Майдан і зараз підтримують АТО на Сході мовчать... Не знаю через що... Чи серез те , що настільки цинічно оцінюють положення тих людей, чи через те що соромно..

В них напевно просто все добре, насолоджуються позитивом.
Нарешті зажили, розбагатіли,подолали корупцію, свобода , справедливість , процвітання, одним словом Європа.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей