Глобальні оголошення!



Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення taranjka » 26 листопада 2013, 21:39

проблема тернополя, і не тільки тернополя, в тому, що ніхто не контролює кількість перевезених пасажирів і пільговиків. зробити надбавку практично не реально, всі це розуміють.
мала б бути реформована система перевезення, на зразок тих, що діють в європі, але до цього ще далеко. тому маємо те, що маємо.
Анюта, звісно, що змінювати потрібно себе, і починати з себе. але після 50 (а то й раніше) це завдання не реальне, та й обставини не сприяють. а в нас є шанс - хтось писав, що потрібно бути добрішими. ну от можна бути добрішими до пенсіонерів
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення pan_kotskyy » 26 листопада 2013, 21:46

taranjka написав:мала б бути реформована система перевезення, на зразок тих, що діють в європі, але до цього ще далеко. тому маємо те, що маємо.

яка там система? дійсно не знаю
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення irinka » 26 листопада 2013, 21:53

Natalinda написав:Ір, уяви що ти живеш сама, без нету і кабельного, на роботу не ходиш, дитина давно виросла і ти їй не цікава......


Так, то лишається єдине заняття маршрутками кататись на халяву! :dash:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення taranjka » 26 листопада 2013, 22:08

ми користувалися громадським транспортом в празі - всіма його видами (тролейбус, метро, автобус,). на зупинках там стоять такі автомати, де купляєш квиток - одноразовий, дворазовий, денний, тижневий, місячний, студентський, пенсійний - там багато кнопочок, ми зразу і не розбралися :crazy: ми брали квиток на добу - його компастуєш коли заходиш в якийсь транспорт і тоді використовуєш весь термін у будь-якому виді транспорту. контролерів у кожному вагоні там нема - вони періодично ходять то там то тут (ми їх двічі зустрічали) і люди з квитками! бо штраи великі і вони їх бояться. одне з значних надходжень бюджету - штрафи з туристів, які не компастують квитків :hi: ми теж не зразу зрозуміли, де і коли його компастувати
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Ulkanet » 26 листопада 2013, 22:48

пенсіонери в селах мають пенсії набагато менші ніж ті хто живе в місті. а з пільг то хіба субсидії. і до щонайближчого міста (чи навіть з одного кінця села в інший :hi: ) їх автобус везе за гроші. і ніяких там пільг нема. і ходять роками по 3-5 км. на базар в місто. і нічо.
а пенсіонери в містах мають пенсії більші, бо в них і зарплата була більша. щей задурно їздять - а не ходять ногами. і щей возмущаються. :dash:
а хворіють всі однаково - і ліки однаково коштують, що в місті, що в селі. і хліб, молоко, масло і т.д. в однакову ціну по всій Україні. :sad:
тому я не розумію тих криків і прокльонів на цілу маршрутку. :ireful: не подобається вам щось - то шуруйте гуртом під міськраду і там кричіть і проклинайте. чого на молодших злість зганяєте???
а так то тільки в маршрутках і кричать, а як на мітинг піти - то всі слабі зразу :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Mysyk1 » 27 листопада 2013, 00:20

У Львові теж є стан черги на маршрутки всі стоять і чекають без бійки і драк ніби на ринку 12 тоже йде по черзі :yes:
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення taranjka » 27 листопада 2013, 10:47

Ulkanetціни на газ і електроенергію в селах нижі, і нема комуналки, багато продуктів не потрібно купляти. а різниця в пенсії не на стільки велика
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Virchik » 27 листопада 2013, 11:36

taranjka, ціна на газ не залежить від того чи місто чи село, лише від к-сті використаних кубів за рік.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення taranjka » 27 листопада 2013, 11:56

але в селах "індивідуальне опалення" а це дешевше
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Milichka » 27 листопада 2013, 12:29

taranjka написав:ле в селах "індивідуальне опалення" а це дешевше

розсмішила))))) пробувала обігріти дві кімнати в квартирі і дві кімнати в приватному будинку? газу іде мабуть в два рази більше, тому що немає сусідів збоку над тобою і під тобою які тебе гріють.

я в квартирі опалення завжди ставила на мінімум, або й виключала, а тут котел працює на повну і в будинку "свєжо"
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість