Глобальні оголошення!



Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення taranjka » 27 листопада 2013, 13:30

більшість міських пенсіонерів не мають індивідуального опалення, і платять стандартну плату. мої батьки живуть в селі і мають велику хату - за її обігрів вони платять менше, ніж я за 2-кімнатну квартиру без індивідуального опалення. так само в них вода в енн разів дешевша і придатна до пиття
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Virchik » 27 листопада 2013, 13:49

taranjka, мабуть твої батьки економлять.
І вони вкладаються в найменшу норму ту що 2500 тис.куб.
Ми минулої зими використовували в місяць в середньому 900-1000 куб. газу по ціні 1,098 грн.
Це ми десь платили в районі 1000 грн.
Стараємось вкладатись в норму до 6000 тис.куб.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення taranjka » 27 листопада 2013, 14:00

знаєте, мені ця дискусія не приємна. чесно, не розумію, що так сильно зачіпає? шо ви платите 2,50 а пенсіонери ні? що є бабульки які просто так катаються і займають місце? що вони штовхаються і не пропускають? що не платять і ще хочуть сидіти? що бурчать? що таскають важенні (які ви молоді ледь підносите) сумки з базару і назад заробляючи копійки?
я коли заходжу в маршрутку (пузо, одна дитина на руках, одна за руку), то стаю в самому кінці черги. за весь цей час (ну але я не щодня сама з дітьми катаюся) мене тільки один раз пропустив якийсь пенсіонер-мужчина. однаково пхаються і студенти і мами з дітьми і пенсіонери. і місце часом не звільняють. це все справа індивідуального виховання. хоча, може студенти після пар такі втомлені сидінням, що в маршрутці стояти не можуть. ну але, маршруткою я годину не їду і постояти можу. десь в 20 хв була стаття і в коментарях почали згадувати пенсіонерів, які "вимагають" собі місця. чесно, не думала, що ті 2,50 можуть так дорого коштувати, щоб втрачати людяність і обзивати старих, які ледь на ногах стоять.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Virchik » 27 листопада 2013, 15:16

Колись у влади був проект щодо перевезення пільговиків.
Замість того щоб відшкодовувати перевізникам кошти за проїзд
мала виділятись пільговим категоріям адресна допомога у готівковій формі.
Тобто щоб кошти не розкрадались чи держава не затримувала компенсації
кожному конкретному пільговику мали платитись кожного місяця певні кошти.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Ulkanet » 27 листопада 2013, 16:34

зачіпає не те що ми платимо, а вони ні - а те їх обурення і злість на молодь і т.д. їхні крики ніхто не почує в маршрутці. най йдуть під міськ раду і най скаржаться на того перевізника, якого милого шофера нервувати??? щоб гнав і всі падали??? чого в маршрутці до мене з дитиною на руках, гавкати. в чому я винна??? чого я то маю слухати. на днях мусила "влізти" в переповнену маршрутку, бо спізнювалася на автобус, я ні до кого претензій не стаивла і не просила мені вставати. але нє. тре пообирати мене (коли не спішу - то чекаю на пусту маршрутку). а тоді ще дідок зайшов. і почав до шофера возмущатися - бо він платити не буде. ми стояли біля шофера, мала там за трубу трималася. той дід почав по всіх кишеннях демонстративно шукати гроші. і вдарив моя Аню в голову рукаю кілька раз - мала почала плакати. я намагалася взяти її на руки, маршрутка вже гнала як скажена, бо шофер вже нервовий і я стала якійсь баба із возиком (який перегородив весь прохід) на ногу. то я вже вислухала, якого я милого з дитиною на маршрутці їду. :ireful: :dash: але най обідніше стало, що той дід таки не заплатив і демонстративно з кишень витяг зо 5000 грн (шо я встигла порахувати :=): , вибачайте просто я маючи зарплату в 700 грн. була в тихому шоці. :=): то його справа, і йому його грошей рахувати не буду :=): . най собі має :=): . мені всерівно).

taranjka сільським пенсіонерам ті бараболі і морква з неба не падають. а молоко 1,5 бутилка також 10 грн. коштує.
не всі пенсіонери можуть тримати кури, гуси і тим більше свині - щоб мати мясо, яйця і т.д. а мясо коштує так само як і в Тернопоплі на базарі. і яйця в туж ціну. і хліб там тоже не всі печуть - а купують, тай шей до магазину тре чалапати ого-го!!
якщо вони не платтять за воду - то вони всерівно платять за світло, яке накручує насос, який качає воду. хто немає власних криниць - то носить воду з вулиці відрами. за сміття вони також платять 5 грн в місяць як і ми. :hi:
а різниця в пенсії є. якщо людина працювала все життя медсестрою за мінімальну зарплатню - то я ка в неї пенсія??? а тепер візьміть медсестру з міста. яка в неї зарплатня??? і дівповідно і така ж буде і пенсія.
моя бабуля йшла на пенсію 8 років тому. і має зараз пенсію меншу ніж 1000 грн. а моя мама вийшла йього року і має пенсію в 1000 грн. а живуть в одному селі і працювали в одній лікарні. тільки мама санітарка.

якщо сільським пенсіонерам так добре живеться, то чого міські не попродають свої квартири і не куплять собі в селах хати і не живуть там в "добрі" - щей грошей скільки залишеться від проданої квартири. :pardon:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Радмила » 27 листопада 2013, 16:45

pan_kotskyy написав:так власне, що нічого не буває безкоштовно, за пенсіонерів та інших пільговиків платять ті, хто оплачує поїзд.


За тих хто має безкоштовний проїзд платить держава. Їм доють компенсацію за це і не малу. І тому це неправдива інформація, щодо того що це з тих 2,5.

Щиро кажучи не думала, що ця тема підніме таку дискусію. Дуже шкода, але видно такі в нас щирі українці, що так кожний хоче ближньому допомогти. І прикро, що наші молоді мами так обливають брудом старше покоління. Це так по-християнськи? Де повага до старших?

Якби та бабця знала, що 1. Вона поїде безкоштовно в будь-якому транспорті. 2. Що їй дадуть місце з поваги до її віку, бо як би на було, а старшій людині тяжче стояти ніж молодим. А скільки такого, що повідвертаються до вікна і наче не бачать. То мабуть вона б теж спокійно стояла біля маршрутки. А чи не мали б молоді пропустити ту бабцю вперед, щоб вона зайшла перша?

Яке ваше діло скільки і куди людина їздить. Це її особиста справа. Якщо для неї це можливість не сидіти вдома, чи купити дешевше , якесь яблуко, то хай собі економить на тому. Спробуйте прожити на 1000 з лишком, і комуналку заплатити, і похарчуватись , і полікуватись, і одітись. А тоді будете судити.

І на останок, як би там не було, ці люди вже заробили свої пільги. Вони працювали важко, розбудовували нашу державу. Платили податки. І вони мають право на гідну пенсію, а не ті копійки, які їм зараз платять, і пільги, які хоч трохи їм компенсують отой мізер. Бо насправді відрахування. які йшли з зарплати не перекривають того, що ці люди зараз отримують.

А неадекватної і молоді вистачає. Це культура окремої особи, не можна всіх пенсіонерів називати однаково.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Ulkanet » 27 листопада 2013, 17:13

Радмила воно то всьо так, але треба вчити не нас, а дітей в школа, у ВУЗах і т.д.

пенсіонери самі себе ведуть так - що молодь озлоблена на них. та всім студентам і решті насрати чи вона платтять чи ні. є для них пільги. то най користуються. мені до них шо??? а трафляє оті скандали і крики і звинувачення. чого мені хтось має постійно настрій псувати??? мені що через них пішки ходити??? як такі як я почнуть пішки ходити - то не буде маршруток :ha:

мені всерівно хто і куда і за скільки їде. а їм не всерівно. чого я маю слухати "чого з таким малим дитям по маршрутках лазити. най дома сидить." вибачайте за різкість, але їм до то го шо??? я шо в когось вималага місце??? я не розумію, чого я маю своїй дитині постійно відповідати на питання "Чого тьотя кричала??? ти була нечемна???" :dash:

я своїй свекрусі, і на роботі показала шо прочитати. а як вони себе буде надалі вести - то їх діло, скористаєтьюся вони цією інформацією чи ні.

я 1,5 роки жила 700 грн. з малою дитиною на руках. і мама мені тільки бараболі і моркву давала, бо більше немає чим допомогти. і за комунальні платила щомісяця 150 грн. і для дитини все найнеобхідніше купувала. так що я можу собі дозволити судити - чи можна жити на 1000 грн. чи ні.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Mysyk1 » 27 листопада 2013, 17:51

Радмила написав:Спробуйте прожити на 1000 з лишком, і комуналку заплатити, і похарчуватись , і полікуватись, і одітись. А тоді будете судити.

а ви що думаєте зарплати більші? Чи на дітей допомога більша? Чи за щось платити нетреба чи ви чи діти нехворіють? А на роботі скільки пенсіонерів і непоступиться молодій людині місцем хоч ледве ходе. :cry:
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення Mysyk1 » 27 листопада 2013, 17:55

Радмила написав:Якби та бабця знала, що 1. Вона поїде безкоштовно в будь-якому транспорті.


Та бабця знає що тролейбус безкоштовний але ні пхається в переповнену маршрутку, і кричить, а тролейбус пустий їде. А повага є до старших бо так само батьки старші але так себе неповодять, мій батько або чекає тролейбус або платить бо нехоче проситись, але не кричить що все нетак :scare:
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Про пільговий проїзд.Розкажіть іншим

Повідомлення pan_kotskyy » 27 листопада 2013, 18:38

Радмила написав:
pan_kotskyy написав:так власне, що нічого не буває безкоштовно, за пенсіонерів та інших пільговиків платять ті, хто оплачує поїзд.

За тих хто має безкоштовний проїзд платить держава. Їм доють компенсацію за це і не малу. І тому це неправдива інформація, щодо того що це з тих 2,5.

ну так краще ту компенсацію хай розділять між пенсіонерами, щоб ті могли оплачувати проїзд.
а за будь-які пільги платимо ми з вами, тому що держава - це ті ж люди і щоб надати частині населеня пільги, треба звідкись взяти, з іншої частини населення.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron