Глобальні оголошення!



Як ми відстоюємо свої права

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Як ми відстоюємо свої права

Повідомлення Мата Харі » 22 лютого 2013, 00:22

вирішила відкрити темку про наші права. їх наявність та дотримання. обговорення таких моментів може сильно допомогти тим, хто бореться.

зараз згадала як я була вагітна і пішла ставати на облік в ЖК. приходжу в реєстацію, кажу адресу. і тут на мене налітають бабки і починають кричати типу: куди ви лєзєтє! ви проживаєете не за цією адресою! може, якби вони не дерлися я б пішла в іншу ЖК, бо вибрала ту, до якої мені було ближче йти) але така поведінка персоналу мене зачепила, тож я встала в позу "руки вбоки, пузо вперед" і заявила бабкам: чи знають вони, що згідно законів України я маю право обрати будь-який медичний заклад? га? чули ви про таке? вони миттєво стихли і скзали йти до заввідділу.
ну, пішла. заходжу в кабінет і кажу - чому мене не хочуть записувати? а чому ви вибрали наш роддом, питає мене зав. не казати ж що він найближчий?.. я авторитетно кажу що у мене тут спостерігалися подружки і дали найвищі відгуки про спеціалістів. ми з завом поспілкувалися з годинку і полюбовно розійшлися. так випадково я попала в дуже хороші руки спеціаліста, (акушера-гінеколога), у якого спостерігалася і з задоволенням всім рекомендую.
Мата Харі Офлайн


 

Re: Як ми відстоюємо свої права

Повідомлення Shalimar » 22 лютого 2013, 00:31

я еще не отстояла, но мне предстоит... Оформиться в садик "не по адресу", без тернопольской прописки и без "благодийних внескив" )))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Як ми відстоюємо свої права

Повідомлення taranjka » 22 лютого 2013, 00:33

я, доречі, так і не стала на облік там, де хотіла. прописана зареєстрована не в Тернополі. коли прийшла ставати на облік, то виникли проблеми. по-перше, це вже був майже 20-тий тиждень (точно не памятаю) і це ускладнення моєму дільничому. вона, в принципі, погодилася мене взяти, але вимагали якісь додаткові документи - типу довідки з моєї ЖК, що я там не стою, і папірчик з жеку, що я дійсно проживаю за цією адресою. папірчик з жеку я не отримала. мені менше нервів було зареєструватися в своїй ЖК.
я цілком усвідомлювала, що вони навіть той папірчик не мають вимагати, але на кожному кроці доказувати свої права часом не охота
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як ми відстоюємо свої права

Повідомлення mamatalka » 22 лютого 2013, 00:47

я еще не отстояла, но мне предстоит... Оформиться в садик "не по адресу", без тернопольской прописки и без "благодийних внескив" )))

О-о-о, я за Вас "вболіватиму". :aplo: Аж цікаво стало, бо мені здається, що без "благодійного внеску" зараз в жодний садочок неможливо влаштуватися.
: Буду приємно вражена, якщо це не так
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Як ми відстоюємо свої права

Повідомлення pan_kotskyy » 22 лютого 2013, 00:55

Шалімар зможе )))
Це ж ще від людини залежить, точніше від твердості характеру і впевненності у своїй правоті і бажано відсутнсіть набору комплексів типу "щоб нікого не образити і що про мене подумають".
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Як ми відстоюємо свої права

Повідомлення mamatalka » 22 лютого 2013, 01:14

Шалімар зможе )))
Це ж ще від людини залежить, точніше від твердості характеру і впевненності у своїй правоті і бажано відсутнсіть набору комплексів типу "щоб нікого не образити і що про мене подумають".

Писала без іронії. Дійсно буду приємно вражена, оскільки сама (та й не я одна) проти корупції в садочках, школах, медзакладах... Можливо саме її рішучість стане прикладом для багатьох інших. :yes:
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Як ми відстоюємо свої права

Повідомлення Shalimar » 22 лютого 2013, 01:20

pan_kotskyy написав:Шалімар зможе )))

дякую!!! что Ты в меня веришь! )))) \m/

к сожалению, такую мою инициативу больше никто из моего окружения не поддерживает, и не верят, что у меня получится ((( "переть против системы"

посмотрим, ххе-ххе
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Як ми відстоюємо свої права

Повідомлення mari » 22 лютого 2013, 01:34

Shalimar написав:"переть против системы"
можна,( я про садочок), та тільки хто дасть гарантії що потім не будуть злі тьоті перти проти твоєї ж дитини спеціально.Ну але я в Шалімар теж вірю:)
От якби тільки за себе, в роддомі , тоді-так, грудьми вперед.
Набагато легше через знайомих, менше нервових клітин відмирає.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Як ми відстоюємо свої права

Повідомлення Shalimar » 22 лютого 2013, 01:35

mamatalka написав:О-о-о, я за Вас "вболіватиму". :aplo: Аж цікаво стало, бо мені здається, що без "благодійного внеску" зараз в жодний садочок неможливо влаштуватися.

спасибо!!!
проверим))))
мне говорят, что я такими темпами своего ребенка ни в нормальный садик, ни в нормальную школу не устрою))))

проблема еще в том, что я в этом садике уже показала свои клыки и когти))) отношение ко мне не самое доброжелательное, мягко говоря))) еще и мама "ооо, не вздумай ребенка туда отдавать!! его там теперь заклюют!" ))))

а меня просто телепать начинает, когда говорят "оййй, а почему вы сюда пришли, а вы территориально не к этому садику относитесь.... а нет мест.... а запись за два года..." Дикое желание вымотать им все нервы и поставить на место, а то родителей за лохов держат, а себя владыками чувствуют, "судьбы вершат"

То же и с докторами - увы ((( ни стыда ни совести
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Як ми відстоюємо свої права

Повідомлення Shalimar » 22 лютого 2013, 01:48

mari написав:
Shalimar написав:"переть против системы"
можна,( я про садочок), та тільки хто дасть гарантії що потім не будуть злі тьоті перти проти твоєї ж дитини спеціально.Ну але я в Шалімар теж вірю:)
От якби тільки за себе, в роддомі , тоді-так, грудьми вперед.
Набагато легше через знайомих, менше нервових клітин відмирає.

Мари, если через знакомых - то вроде уже и какось нэвдобно не "подякувать"....
А мне хотелось бы попробовать по-нормальному... А не так, что "мест нет!", а прийдешь с пакетиком или конвертиком - и о,чудо! место появилось.
Ну и вот это кумарит что они пользуются юридической безграмотностью людей, и отсылают, используя свои "отмазки"
меня это возмущает так, что кровь начинает закипать...

Злые воспитательки. ))) Я, конечно, почувствую неладное, если будут намеренно плохо относиться. Есть намерение поставить веб-камеры в группу с он-лайн трансляцией. Ну и.... Несдобровать тому, кто рискнет делать выпады в сторону моего ребенка)))) Згною.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron