Глобальні оголошення!



Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не люблять?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Радмила » 19 січня 2015, 22:06

taranjka написав:може нам і на яника не тре було жалітися?


Може варто було спочатку спробувати провести місцевий майдан. Подивитись , що з того вийде. Переконатись, що від перестановки доданків сума не міняється. Тобто сума, вже і не сума, і далеко вже не така сума як була раніше.
Моде варто було спочатку на місцях навести порядок, а потім вже наводити в державі? А так і країні бардак і біда. І на місцях те саме що було.
Про що говорити. Самий квітковий годиник в парку Національно відродження за 100 чи 200 тис гривень? Хто пам'ятає? Сам той годиник, чого вже вартує. Засипали джерело. Зробили клумбу і купа грошей в землю зарили.
Власне яке відродження такий і парк. Вже наполовину проданий та забудований. Як символічно. :sad:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення okcana » 21 січня 2015, 00:00

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення erinaceus » 13 серпня 2015, 14:14

З соцмереж. Потішило :pardon:

Лю Пка Вовк:

"Заходить жіночка у магазин мобільного зв'язку. Просить поміняти побитий екран андроіда. Поки менеджер з нею спілкується, встигає на весь магазин гордо заявити, що у поломці телефона винен... міський голова Тернополя Сергій Віталієвич Надал!!!
Ще б пак. Цей нігодяй ремонтує тротуари!!! Ви уявляєте? Мер власноручно, підкотивш рукава, гарує біля гори розпеченого асфальту з шуфелькою, або гумовим молоточком монотонно простукує бруківочку в центрі міста. Як він тільи осмів взагалі зачіпати цей священий асфальт часів ленінізму?
То фігня, що більшість бабців біля під'їздів та молодх мамів з візочками дякують меру за такий труд на благо міста.
Проте саме жіночка з побитим екраном вважає, що ремонтувати тротуари в Тернополі - то найбільший гріх місцевої влади. Аякже! Саме влада, зокрема в особі мера, за словами обуреної пані, винна у тому, що в неї побився телефон. Бо, бачте, тротуари ремонтують, ходити відповідно по них під час ремонту неможливо!!!
От ішла якась дівчина по такому тротуару в час ремонту, підвернула ногу, впала, а падаючи, потягла за рукав вищезгадану пані - героїню цього поста. Героїня теж почала падати, і з рук полетів телефон - прямісінько на долівку. Екран, відповідно тріс. Винен - Надал! І крапка.
п.с. Я канєшно всьо розумію, но так легко знаходити виправдання (вірніше в даному випадку звинувачення) не вмію навіть я".
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення taranjka » 13 серпня 2015, 14:43

в нас новобудова, в проекти э дитмайданчик. його добудовують цілий рік, але на днях має бути відкриття. так як в нас майже осбб, міська влада до цього відношення не має, тим не менш відкривати має надал - домовився з забудовником щоб черговий раз пропіаритись. частина майданчика вже готова, але дітей не пускають - щоб не замастили до відкриття :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення TattyMummy » 13 серпня 2015, 18:46

"Ми любимо Тернопіль за нові дитячі майданчики" - зробили рекламу тепер "надо отвечать" :yes:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення taranjka » 13 серпня 2015, 21:09

не фотожаба))))))))
Зображення

знайшли помилки?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення flower » 13 серпня 2015, 23:15

Данила)))
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 березня 2017, 10:49

Читала тему про харчування в садках, і подумала, що давно цю тему не піднімали, а пора :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення taranjka » 27 квітня 2017, 10:17

- цирк перед міськ радою, коли свободівці з сусідніх райцентрів і сіл приїхали не пускати тернопільських депутатів :crazy:
- просування генплану (оце :crazy: сьогодні ввечері смс, що завтра засідання)
- поділ дітей в садочках на своїх і чужих
- зимовий колапс, коли через продану техніку місто не могли розчистити
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення flower » 16 серпня 2017, 22:52

Де ми живемо, нічого не міняється. Виникла сьогодні така ситуація, що в жк2 при взятті талончику мені сують заяву, яку я маю написати і маю оплатити певну суму у термінал у Благодійний фонд, бо я не за місцем приписки. За Конституцією вони порушують 2 статті, бо змушують платити у "благодійний фонд" примусом і не дозволяють пройти обстеження у лікарні, яку я маю право обирати незалежно до приписки. Кажуть, що мер прийняв постанову і тепер всі іногородні мають платити за все, і за аналізи і за стати на облік і т.д. Як можна було прийняти постанову всуперч Конституції? Є тут серед нас юристи? Чи я чогось не розумію? Це ж не приватна лікарня, а державна, вона не є у власності мера.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron