Глобальні оголошення!



Новини України

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Новини України

Повідомлення happymami » 14 березня 2012, 00:28

Президент України Віктор Янукович підписав закон про заборону реклами на тютюнові вироби, повідомляє у вівторок прес-служба глави держави.

Відповідно до закону, реклама тютюнових виробів, реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби, забороняється: на радіо та телебаченні, у тому числі кабельне, супутникове, IP-телебачення, в онлайн-телебаченні, мобільному телебаченні, цифровому і ефірному телебаченні та інших засобів передачі сигналу.

Реклама тютюну забороняється також у наукових, науково-популярних, навчальних, суспільно-політичних, довідкових, літературно-художніх виданнях, в тому числі у всіх друкованих ЗМІ, на транспорті, зовнішня реклама, в місцях проведення масових заходів, в інтернеті.

Законом забороняється спонсорство з використанням реклами тютюнових виробів та назвами виробників, імпортерів і продавців тютюнових виробів теле-і радіопередач, театрально-концертних, оздоровчо-спортивних та культурно-розважальних заходів.

Закон вступає в силу через 6 місяців з дня опублікування.

Цікаво, а де і як тепер будуть рекламуватися папіроси? Буклетики роздаватимуть в супермаркетах?)))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Новини України

Повідомлення Anjuta » 14 березня 2012, 08:46

ага....парламент вчора в першому читанні проголосував за заборону куріння в ощепітах і на спортивних теріторіях(стадіонах і т. д .)....а також в підїздах.....
а місця для курців мають облаштувати вентиляціями, або штраф складе от 1 до 10 тисяч гривень....я так зрозуміла це для фірм
цікаво, де тепер курильщики будуть курити?
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Новини України

Повідомлення КлубНіка » 14 березня 2012, 10:36

Як на мене правільно роблять що забороняють! Люди які курять самі роблять свій вибір і травлять себе, чому тоді решта свідомих людей, які бережуть своє здоровя мають цим дихати?! Мені вже надоїло кожного разу їдучи в маршрутці робити зауважееня шоферам щоб не курили в салоні, шукати кафе де можна спокійно посидіти з подругою і недихати тим смородом і робити купу раз зауваження сусідам які люблять подиміти в коридорі, а той сморід потім в мене в хаті, бо своїх дітей вони бережуть і йдуть з хати, а моя дитина має тим дихати. Тому правільно роблять! Нехай забороняють, і де тепер курильщики будуть курити, це їхня особиста проблема.
Востаннє редагувалось КлубНіка в 14 березня 2012, 10:41, всього редагувалось 1 раз.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Новини України

Повідомлення Anjuta » 14 березня 2012, 10:41

воно то так, але курящих дуже багато і сумніваюсь, що вони візьмут і перестануть курити в заборонених місцях....(((
хоча після заборони розпивання алкогольних напоїв, в парках дійсно вже рідко зустрінеш компанії з бутилкою.
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Новини України

Повідомлення Apolloniya » 14 березня 2012, 10:49

На зупинках будуть курити, в підїздах продовжать...
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Новини України

Повідомлення Галина » 14 березня 2012, 10:56

В нас є деякі жильці, які дуже люблять в ліфті курити. Я вже і листівку з надписом "курити заборонено" клеїла і словесно не одна мама просила, не доходить і все тут!!! А ліфт тоді як газова камера!!!
Сподіваюся заборона хоч трошки подіє.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Новини України

Повідомлення КлубНіка » 14 березня 2012, 11:19

Головне щоб наша влада знову не зробила все черех ж... Якщо вже роблять заборону, тоді хай і роблять штрафи і не 17 чи 50грн,а хоча би гривень 200, щоб пару раз заплптивши, курільщик наступні рази думав курити йому в недозволеному місці чи ні.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Новини України

Повідомлення олеся » 14 березня 2012, 14:23

Галина написав:В нас є деякі жильці, які дуже люблять в ліфті курити

Жах!!!
як написала Apolloniya все одно куритимуть в під'їздах і на зупинка.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Новини України

Повідомлення happymami » 14 березня 2012, 14:24

Галина написав:В нас є деякі жильці, які дуже люблять в ліфті курити. Я вже і листівку з надписом "курити заборонено" клеїла і словесно не одна мама просила, не доходить і все тут!!! А ліфт тоді як газова камера!!!
Сподіваюся заборона хоч трошки подіє.

аналогічно. В нас курять переважно алкаші, або старші чоловіки. На алкашів кричу - то вже навіть якшо мене бачать, то цигарку ховають. тіко шоб я не чіпалася. А зі старшими боротися нема сенсу((( Теж вішали наклейку, то люди просто її здерли і всеодно прикурюють в ліфті :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Новини України

Повідомлення Apolloniya » 14 березня 2012, 17:39

Буде закон діяти, буду запрошувати міліцію, їм лишні порушники не зашкодять, щоб план виконувати, а той дурний "дядько" - уособлення під?їздового курця, заплативши трохи грошенят, може, одумається, якщо по-людськи не доходить. :mamba:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість