Глобальні оголошення!



Суд над Тимошенко

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Суд над Тимошенко

Повідомлення гра з вогнем » 28 червня 2011, 22:01

Перлинка я нічого не можу очікувати. оскільки більшість громадян мають чітку антигромадянську позицію та вибирають зло. країною править зло. народ це усвідомлює, але нічого змінювати не хоче. більше того навіть побоюється озвучити таку думку на анонімному голосувані. чи можна з такими "громадянами" побудувати громадянське суспільство? - сумніваюся.
тому мені дивно, чому народ обираючи зло прагне в своїй державі чогось кращого і ще й на те зло нарікає. очі бачили, що брали, та ще й гризлися з сусідом за свій вибір :)

я одна погоди не зроблю, але вибір свій зроблю. можливо якби подібний вибір зробили більшість, то щось й би змінилося. був би хоч шанс. а так... ніякого просвіту. порпаючись в багнюці обирають й далі цю багнюку. знач так нра, знач норм, або значить мають свій інтерес.

я ж інтересу плескатися у багні не маю.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Суд над Тимошенко

Повідомлення ЗІрка » 28 червня 2011, 22:07

Перлинка написав:А правити по любому хтось буде

а чому ми ставимо хрест на своїй країні? можна ж цивілізовано працювати... є ж країни, де не правлять, а керують, їздять в парламент на велосипедах і отримують середню в країні зарплатню... невже нас так багато згідні напялити ярмо і чекати чергового удару батога... і вибирати того, в кого батіг мягший?
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Суд над Тимошенко

Повідомлення Перлинка » 28 червня 2011, 22:22

ЗІрка написав:
Перлинка написав:А правити по любому хтось буде

а чому ми ставимо хрест на своїй країні? можна ж цивілізовано працювати... є ж країни, де не правлять, а керують, їздять в парламент на велосипедах і отримують середню в країні зарплатню... невже нас так багато згідні напялити ярмо і чекати чергового удару батога... і вибирати того, в кого батіг мягший?


не знаю хто як,а я не в ярмі ,і не під батогом.

а про велосипеди і середні зп в країні,то якісь байки,або показуха,не буває такого не лиш в Україні,а й в світі,в сільську раду хіба на велосипеді їздять,а не керуючий державою ,і неоф.доходи не показує .А ви такі недовірливі в ці казки вірите :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Суд над Тимошенко

Повідомлення ЗІрка » 28 червня 2011, 22:25

в Юлі бєспрєдєл просто файно замаскований... очі не бачать серце не болить?
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Суд над Тимошенко

Повідомлення Перлинка » 28 червня 2011, 22:27

ЗІрка написав:в Юлі бєспрєдєл просто файно замаскований... очі не бачать серце не болить?

в чому заключається,ти володієш фактами?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Суд над Тимошенко

Повідомлення гра з вогнем » 28 червня 2011, 22:28

особисто для мене вони одного рівня беспрєдєльщики. просто в юльки політтехнологи були сильніші. а регіонські технологи просчіталися дуже сильно значно давніше. коли зробили ставку на схід і на минуле яника, на сході свого пацана б мали підтримати. недооцінили захід. юлькині ж працювали на всіх фронтах.
хоча як на мене вона по маштабах украденого якщо не впєрєді планєти всей, то точно впереєді яника і його нещасної шапки ну і не тільки шапки.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Суд над Тимошенко

Повідомлення ЗІрка » 28 червня 2011, 22:33

колись бачила сюжет про парламетарів здається в Данії, не буду брехати бо давніше було і одним оком дивилася... які їздять на роботу на велосипеді. відеоряд хороший, не ютуб, на одному з центральних каналів
не бачу сенсу вигадувати, швидше за все такі факти в світі існують
люди корисливі - тому їх потрібно контролювати, а не чекати, що прийде герой, або тягти на плечах (більше чи менше) зло
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Суд над Тимошенко

Повідомлення Перлинка » 28 червня 2011, 22:42

ЗІрка написав:колись бачила сюжет про парламетарів здається в Данії, не буду брехати бо давніше було і одним оком дивилася... які їздять на роботу на велосипеді


а там не казали з чого б це вони ?На авто не заробили,чи про навколишнє середовище піклуються?

Такого хто не заробив на авто ,ніколи ніхто не обере,бо як він про себе не зміг попіклуватись,то що може надбати для держави.

Переконана,що в тих парламентарів,які також піаряться таким чином,добренький такий автопарк в гаражі.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Суд над Тимошенко

Повідомлення Anyri » 29 червня 2011, 12:18

ЗІрка написав:колись бачила сюжет про парламетарів здається в Данії, не буду брехати бо давніше було і одним оком дивилася... які їздять на роботу на велосипеді.

Якщо це те, що я бачила - то депутати на свому прикладі показують, як дотримуються своїх програм з екології. Зменшують загазованість міст вихлопними газами. Передвиборчі обіцянки у них не гора макулатури, як у нас.
Ще колись читала, не пам"ятаю про посадовців якої країни. Зарплати у них високі, але вони стараються, поки на депутатському кріслі не змінювати способу життя - жити в тому ж районі, їздити на тій же машині, ходити в ті ж магазини, щоб виборці не засумнівалися в них і не відкликали. Коротше - і собі, і людям. А у наших - собі, собі, собі, а там хоч трава не рости...
Anyri Офлайн


 

Re: Суд над Тимошенко

Повідомлення Перлинка » 29 червня 2011, 13:34

цікаво,а в далеку відпустку вони також на велику?

Якщо це те, що я бачила - то депутати на свому прикладі показують, як дотримуються своїх програм з екології. Зменшують загазованість міст вихлопними газами. Передвиборчі обіцянки у них не гора макулатури, як у нас.
Ще колись читала, не пам"ятаю про посадовців якої країни. Зарплати у них високі, але вони стараються, поки на депутатському кріслі не змінювати способу життя - жити в тому ж районі, їздити на тій же машині, ходити в ті ж магазини, щоб виборці не засумнівалися в них і не відкликали. Коротше - і собі, і людям. А у наших - собі, собі, собі, а там хоч трава не рости...



це все також ігри,тільки тонші ,бо у них все прозоріше, та досконаліше,а виборець вибагливіший вимогливіший і розумніший

навіть якщо я ви і ще гірстка людей розумієте ,що ті й ті погані,то є ще зазомбований донбас,якому очі відкрити ніяк не вдається,вони не знають і не хочуть знати що таке європа
,їм головне аби стабільно в шахті зп видавали,якої вистачало на пляшку та на кавалок ковбаси
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron