найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Самі значні події у світі

26 лютого 2011, 14:31

Те, що вас вразило або спантеличило або порадувало.

Re: Самі значні події у світі

26 лютого 2011, 16:48

11 вересня
всіх, мабуть, вразило

Re: Самі значні події у світі

27 лютого 2011, 01:08

Мене спантеличило і вразило, коли була авіакатастрофа під Смоленськом на борту з "вищою елітою" Польщі, де був і бувший президент Польщі Лех Качинський і його дружина, і ще багато політичних діячів. :gore: :extesi: :gore:
Майже всі визначні діячі Польщі, можна сказати....((((


Ну, і коли не так давно були теракти в Росії. Жаль простих людей....((((

Re: Самі значні події у світі

28 лютого 2011, 10:22

потопи і землетруси 2010-2011. Таке враження , що ще такого в історії не було , або можливо я не звертала уваги :(

Re: Самі значні події у світі

28 лютого 2011, 10:27

Події в Лівії і те, що існує загроза для українців, які там зараз перебувають. :(

Re: Самі значні події у світі

09 вересня 2011, 09:23

просто смішне прочитала. наніч з мужом наржалися))))
П'яний лось застряг на дереві
В Швеції тварини поїдають зброділі яблука і від того п'яніють. Один такий лось поліз на дерево за добавкою і застряг в гілках.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Самі значні події у світі

11 вересня 2011, 23:31

Америка згадує, сумує. А нам терористи не потрібні- в нас багато що руйнується своїми руками.

Re: Самі значні події у світі

12 вересня 2011, 08:51

Саме більше мене жахає коли теракти.І кожен раз дякую Богу що в нас такого немає.Хоча коли в Росії теракти дуже переживаю якщо в Москві,в мене там рідних багато.

Re: Самі значні події у світі

12 вересня 2011, 10:24

Я теж за Москву не раз боюся, бо теж купа родичів там. араз, кажуть, Москву топить. Дощі три дні ляли :istereka:

А мене вразила новина про загибель цілої хокейної команди в Росії :dash: . Кажуть, що зі всього світу кожна країна дає збірній Росії по одному найсильнішому своєму хокеїсту, шоб відновити на стільки сильну команду, якою були ті, що загинули. :(

Re: Балачки: ні про що і про все 3

18 вересня 2011, 08:36

Дівчата шо там за вибух у Франції був, ато телевізор не дивлюсь, хочу знати подробиці...киньте лінком чи шо :?
Відповісти