найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 09:24

erinaceus, по 7,188 грн. буде з 1 травня по 30 вересня не залежно від об"ємів використання.
А від 1 жовтня по 30 квітня для тих хто використає до 200 куб. буде по 3,36, а хто більше 200 куб.
по 7,188.
В приватному будинку як не старайся, які економічні котли не став в зимовий період 200 куб. використати не реально.

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 10:08

erinaceus написав:Ну я так розумію, по 7грн буде газ для приготування їжі, а для опалення по 2,8. Зараз біля 2грн, тому і порахували як 72%.


а як то розділити той газ??? :hi: ставити два лічильники??? один на плиту, а другий на котел?? :hi:

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 10:10

Virchik написав:В приватному будинку як не старайся, які економічні котли не став в зимовий період 200 куб. використати не реально.

та чого. можна, якщо обігрівати електричними камінами чи грубками і т.д. то тоді газу не треба :ha: :hi: ::Р:

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 10:36

Ulkanet ну так, це тепер всі почнуть ставити твердопаливні котли.
Ціна такого котла в районі 20 000 грн.

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 10:44

Ми вже думаємо про те щоб ставити кухню :crazy: З такими цінами то кампотів не сильно позакриваєш тепер :crazy:

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 13:15

В нас є грубка, я під час ремонтів не дала викинути,
бо пам"ятаю 90-ті роки, коли не було чим платити за газ і ми палили в грубці. :crazy:

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 14:32

Virchik то такий геморой з тим котолом, та і дрова не дешеві зовсім. В мого тата є, поставили цього року. То що 3-4 години потрібно підкидати, а також вони чутливі до виключення світла, якщо виб є світло, котел може перегрітись. Якщо звісно є хтось хто постійно дома, то ноормально, але якщо всі по роботах і зайняті не варіант. Електрокотли, як на мене краще.

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 20:50

А яка потужність електрокотла приблизно хоч бо світло теж дорожчає....

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 21:52

олеся для електрокотла найвигідніше 3хтарифний лічильник зразу собі ставити, вночі там взагалі копійки. Потужність тобі не скажу, треба хіба чоловіка питати.

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

06 березня 2015, 22:07

попитай.. бо опалити 2 поверхи не дешево буде... Думаємо міняти газовий на твердопаливний котел... а про електо не задумувалася навіть... і яка ціна зорієнтуй
Відповісти