Глобальні оголошення!



Україна: майбутнє і теперішнє

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Sms » 27 лютого 2015, 23:45

Сьогодні в новинах краєм вуха почула, що то "провокатори" з КГБ влаштували фін майдан біля НБУ, заведено кримінальне впровадження Ділом зайнялось СБУ...
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Ameli » 27 лютого 2015, 23:50

Як то вже все сидить в печінках, коли то вже буде краще, лекше і простіше жити ............а відповіді нету, чи ми такі бідні бо нещасні і недалекоглядні, чи ми як ті сліпі котятка йдемо і не знаємо в яке ге вступимо??*??? чого і скільки будем мучитися, страдати, вмирати, зубожіти.....
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Радмила » 04 березня 2015, 19:47

Ой, знаєте так класно що ми тепер в ЄС. Живемо по-новому. Навіть платити за тепло будемо так як цивілізовані європейці. Просто супер. Які ми молодці.
Плата за опалення 3-кімнатної квартири перевищить мінімальну зарплату й прожитковий мінімум
| +
Плата за опалення 3-кімнатної квартири перевищить мінімальну зарплату й прожитковий мінімум - експерт

Найсильніший удар буде по тих, хто опалює свої будинки газом у приватному секторі та в селах, вважає Олександр Сергієнко.

Після підвищення тарифів на газ розмір платежів для населення за один квадратний метр житла зросте з десяти до сімнадцяти гривень. Про це у коментарі кореспонденту УНН повідомив директор аналітико-дослідницького центру “Інститут міста” Олександр Сергієнко.

За його словами, з урахуванням нових реалій, щомісячний платіж за опалення для середньостатистичної однокімнатної квартири, площею в 40м2 складе близько 700 грн, 2-кімнатної, площею в 55 м2 — 950 грн, і 3-кімнатної, площею в 70 м2 — 1200 грн.

“Найсильніший удар буде по тих, хто опалює свої будинки газом в селах, та у приватному секторі, адже вартість газу зросла в чотири рази. Для тих, хто користується централізованим опаленням, збільшення плати за комунальні послуги, саме за тепло, складе — 66%”, — уточнив Сергієнко.

Він також додав, що за минулі два роки він, як експерт, відзначає стійку тенденцію, пов’язану з падінням рівня платежів населенням.

“Народ вже не в змозі платити. Якщо в 2013 році рівень оплати за комунальні послуги складав 99% нарахованих сум, то в 2014 році — 92%. Падіння платоспроможності населення не потребує навіть коментарів”, — підкреслив директор аналітико-дослідницького центру" Інститут міста.

Експерт у галузі ЖКГ також зауважив, що якщо комунальні тарифи і далі будуть зростати без впровадження адекватних методів соціального захисту, падіння платежів за комунальні послуги триватимуть, поки не досягнуть критичної позначки.
Нагадаємо, що уряд Арсенія Яценюка вже давно ініціює підвищення тарифів для населення на всі види енергоресурсів до економічно обґрунтованого рівня. Причина — дефіцит “Нафтогазу”, який зараз вже перевищує державний бюджет України на 35 мільярдів гривень.

При цьому, прем’єр-міністр пообіцяв забезпечуючи пільги і субсидії для всіх малозабезпечених верств населення України.
В той же час, глава Національного банку України Валерія Гонтарєва повідомила про різке підвищення тарифів для населення — на 280% на газ і близько 66% на тепло.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення TattyMummy » 04 березня 2015, 22:04

Вони то сказали, що підвищили тарифи на 280 %. Але якщо 1 куб. м. газу коштував 1 грн, а буде коштувати 7 грн (в літній період, або понад 200 куб.м. газу в зимовий), то як можна говорити про 280%? Класна математика у них!!!
Я згідна, що реформи потрібно проводити, що потрібно людей навчити економити ресурси по максимуму. Але ж не таким "геноцидним способом". Якщо ми ще в квартирі з субсидіями якось дамо собі раду, то що казати про людей в селі...
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Радмила » 04 березня 2015, 22:06

О. і демократія у нас буде така як в Європі.
Сподіваюсь Ви вже бачили проект закону від Матейченко К.В. 2225 від 24.02.2015
Для тих хто в морі, викладаю, повний текст на сайті ВР
"«Стаття 339-1. Умисні дії щодо підриву авторитету держави та її органів влади.
Суспільно небезпечні протиправні діяння, що посягають на авторитет України як суверенної держави, публічне паплюження, наруга, осквернення чи інші дії спрямовані на підрив авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування та об‘єднань громадян України, та/або цинічне, зневажливе ставлення й неприйняття як окремих структурних елементів системи державного управління (її відповідних органів), так і держави в цілому, що в подальшому може тягнути за собою порушення усталених соціальних норм і правил організації суспільного й державного ладу та життя –
карається виправними роботами на строк до двох років або арештом до шести місяців або позбавленням волі на строк до трьох років».
"
Вав, класно.
із Пояснювальної записки
" 9. Громадське обговорення
Проект Закону не потребує проведення консультацій з громадськістю"

Так, піду перегляну ще раз Роксолану. Як там говорили до султана:
" Та хай продовжить Алах твої літа, о наймудріший, найвеличніший із султанів. Ти світло серед темряви. Твоя велич затьмарила велич всіх владик цього світу." Чи щось таке подібне здається.
Так треба підівчити, може і згодиться. Пора звикати жити по-новому, і говрити по-новому.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Ulkanet » 04 березня 2015, 22:34

TattyMummy написав: Якщо ми ще в квартирі з субсидіями якось дамо собі раду, то що казати про людей в селі...

в селах багато хто має твердопалиані котли і пічки, грубки. Хто не має (чи викинув) - то поставить цього літа за любу ціну :impossible:
а що робити тим хто знімає квартири??? як мені заплатити 1500 за квартиру, і ще 700 грн за газ :scare: а ще вода, світло + ЖЕК. Субсидій мені на зйомну хату ніхто не дасть :sad: Зарплату вже врізали, і ще будуть врізати :dash: :dash: Вишивок вже так не купують :dash: :dash:
єдина дорога :cry: :cry: :cry: - звільнятися з робити і їхати в село :dash: :dash: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Virchik » 05 березня 2015, 09:51

Ulkanet, новий законопроект передбачає надання субсидії на зйомну квартиру при наявності офіційного договору оренди.

В нас в зимовий період якщо холодно спалюється в середньому 800-1000 куб., це мені потрібно заплатити 7000 грн.,
зарплату врізали до не можливості аж 1500 грн.
І що робити?
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Virchik » 05 березня 2015, 09:58

Зображення
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення erinaceus » 06 березня 2015, 02:15

Ну я так розумію, по 7грн буде газ для приготування їжі, а для опалення по 2,8. Зараз біля 2грн, тому і порахували як 72%.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Sms » 06 березня 2015, 08:42

Мені подобається, що попри "геноцидні" реформи, ще є оптимісти на форумі :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron