найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Х-фактор

14 жовтня 2013, 15:35

Заради хлопців з Тернопільщини на шоу “Х-Фактор” поміняли правила.
- Ви не взяли, хлопці, шосту путівку, – сказав їм Ігор Кондратюк, – але ви взяли сьому! Ми робимо це тому, що не хочемо втрачати такий цікавий колектив!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Новини Тернополя

14 жовтня 2013, 15:57

Так!!Ці хлопці дуже талановиті. Я з одним із них вчилась в магістратурі-вони молодці. І доречі із ближніх кіл чула , що вони пройшли в 12-ку (чоловіка співробітниця знайома з одним із учасників гурту). І також Оксана Марченко була в Тернополі у вересні знімали про них сюжет, тому думаю , що інформація 100% правдива :wink:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Будемо вболівати!!!!! :clapping: :clapping:

Re: Х-фактор

14 жовтня 2013, 17:38

Мені теж подобається цей гурт)))) Будемо вболівати +

Re: Х-фактор

14 жовтня 2013, 23:35

А я якраз автобус тоді бачила Х-фактор,на Збаразькому на зупинці стояв

Re: Х-фактор

19 жовтня 2013, 08:08

Теплий жовтневий вечір минулої суботи подарував шанувальникам вокального шоу «Х-фактор», що на каналі СТБ, багато позитивних емоцій: тернопільський гурт «Тріода» усупереч правилам отримав сьомий (віримо, що найщасливіший!) квиток для тренувань у будинку суддів. Наші хлопці потрапили до 25-ти найкращих, яких обрали з 60-ти тисяч!

Нагадаємо, троє хлопців з Тернопільщини беруть участь у четвертому сезоні шоу «Х-фактор». Вони успішно пройшли відбір в Одесі. Олександр Алєксєєв, Андрій Гамбаль і Володимир Рибак – не тільки учасники одного вокального колективу, а й добрі друзі, адже п’ять років навчалися в Тернопільському педуніверситеті і жили разом у гуртожитку. Більше тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Х-фактор

20 жовтня 2013, 12:30

хто вчара дивився? як вам 12-тка?
я чогось найбільше вболівала за найменшого хлопця, 14-річного рокера
а тернопільські хлопці таки пройшли, заспівали гарно :yes:

Re: Х-фактор

20 жовтня 2013, 21:27

мені сподобалася дівчина з коротким волоссям із категорії до 18. Жаль, що не її не взяли. Цього року як Дубцова, так і Кондратюк поставили на хлопців. Напевно із їхньніх категорій хось і виграє, бо усі мають гарні голоси. І, звичайно, наші - найкращі))

Re: Х-фактор

04 листопада 2013, 11:33

Тернопільський гурт «Тріода» виконав у прямому ефірі композицію «Океану Ельзи» «Обійми».
Усі судді підтримали конкурсантів, визнали вкотре їх талант. Навіть у репера білоруського походження Серьоги виникло бажання усіх обійняти.
phpBB [video]

Re: Х-фактор

26 листопада 2013, 02:19

Вболіваю за Тріоду, хлопці молодці!!!!

Re: Х-фактор

05 січня 2014, 18:11

"Тріода" заспівала у суперфіналі "Файне місто Тернопіль"
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Заспівали класно!!! Але не виграли... Все одно молодці!!!
Відповісти