найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Один за всіх на СТБ

29 вересня 2013, 19:25

Давайте тут ділитись враженнями від цієї телепередачі.
Сьогодні до речі в 20:00 має бути цікавий випуск "Діти-мауглі" про дітей, які ніколи не бачили сонця :scare: Бачила анонс в рекламі, просто страшно і дуже шкода тих дітей... :cray:

Re: Один за всіх на СТБ

29 вересня 2013, 19:36

Вже про них по новинах якось розказували. Але також дуже страшно і шкода тих дітей.

Re: Один за всіх на СТБ

29 вересня 2013, 20:01

дивлюся ту передачу

Re: Один за всіх на СТБ

29 вересня 2013, 20:28

Кокетка і я дивлюся, то просто ужас!!!! Мені просто в голові не вкладається як до ТАКОГО можна докотитись :dash: :dash: :dash: І про що ті батьки тільки думали?!!!!! :scare: :ireful: Краще вже б в інтернат дітей віддали, а батьків позбавили батьківських прав...

Re: Один за всіх на СТБ

29 вересня 2013, 21:04

Подивилась передачу. Я в шоці!!!!!!!
Дуже шкода дітей.Вкотре переконуюсь що наші люди живуть за принципом " Моя хата з краю".

Re: Один за всіх на СТБ

30 вересня 2013, 10:53

не засуджую батьків.
мене дивує поведінка сусідів. які ж вони жорстокі і черстві. а ще злі і тупі. бо 12 років це все ж не місяць і не рік. десь там собі на кухні певно казали,що ойойой треба б щось робити.....паскудство.
думаю,що так сталось, бо вони не мали зовнішньої підтримки. особливо тоді,коли народилась перша дитина з вадами. от жінку затягнуло і попустити не змогло....а мужик, то середньостатистичний чоловік, який спочатку не звертав увагу, а потім розумів,що щось не те, але як з цим боротись не мав уявлення.....то ж стидно признатись.
тема для роздумів: " вам здалось ,що ваша близька людина зійшла з розуму.....ви одразу тверезо оціните ситуацію і покличете на допомогу медиків?

Re: Один за всіх на СТБ

30 вересня 2013, 10:55

Розкажіть в двох словах про що передача хоч

Re: Один за всіх на СТБ

30 вересня 2013, 10:59

flash-ka написав:мене дивує поведінка сусідів. які ж вони жорстокі і черстві. а ще злі і тупі. бо 12 років це все ж не місяць і не рік. десь там собі на кухні певно казали,що ойойой треба б щось робити.....паскудство.


А я зовсім не розумію поведінки тої мами :dash: Її чоловік казав, що вона не випускала дітей, щоб сусіди не насміхалися з них. Ну допустимо. Але чому ж допустити дітей до такого стану, чого не прибирати в квартирі і докотитись до такого срачу....З дітьми можна і вдома заайматись, ну або хоча б говорити до них і проявляти хоч якусь елементарну людяність...В мене просто шок!!!!! :scare: .........

Re: Один за всіх на СТБ

30 вересня 2013, 11:03

Natalinda ось тут можеш подивитись
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Один за всіх на СТБ

30 вересня 2013, 11:06

irinka думаю, у неї була після родова депресія, яка згодом переросла у серйозні розлади психіки. дуже сумно, що поруч не було адекватної людини :sad:
Відповісти