Глобальні оголошення!



Євробачення

Модератор: Сяна

Re: Євробачення 2013, 2014

Повідомлення flash-ka » 11 травня 2014, 09:34

що скажеш....шоу.....
таки наша продисвітка....чогось вже не перший раз бачу, що природа на дітях великих людей відпочиває :hi:
що до перемож-ця, -це, -цю... :crazy: то люди ж завжди голосують за те,що вразило. то може якщо це вразило, то це не буденність а десь-колись...
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Євробачення 2013, 2014

Повідомлення okcana » 11 травня 2014, 13:45

І моя думка, що у ситуаціі що склалася, на сьогоднішній день було б дуже доречно одягнутися щось в украінському стилі... А так, особисто мені несподобалося...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Євробачення 2013, 2014

Повідомлення Marichka » 11 травня 2014, 14:18

Мені не сподобалась теж Яремчук,а виступ Австрії-фууу!!!Не люблю таких шоу-щойно прослухала-бридко...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Євробачення 2013, 2014

Повідомлення гра з вогнем » 11 травня 2014, 18:33

я теж здивована 1 місцем
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Євробачення 2013, 2014

Повідомлення oksa_mal » 11 травня 2014, 21:51

і мені виступ Яремчук не сподобався. А щодо Австрії то голос мені сподобався, навіть слухала кілька разів сам виступ, але щоб не бачити відео, так би мовити прослуховування в сліпу :yes:
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Євробачення 2013, 2014

Повідомлення Ameli » 11 травня 2014, 22:49

ну що сказати я не музичний критик, пісня мені сподобалася...але хто виконував то перекреслив все добре що звучало. ну не для мене таке. люблю стандарт і природність. але ж проголосували то тепер так помодньому чи що???
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Євробачення 2013, 2014

Повідомлення Natalinda » 12 травня 2014, 00:48

Я не дивилася від початку до кінця, фактично сам кінець дивилася і так і не зрозуміла хто це: чоловік чи жінка???
Навіть не уявляю як пояснити дитині що це таке було....
Але так розумію що для Європи - це норм, і більше того - портібно вчити толерантного ставлення до ОЦЬОГО :impossible:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Євробачення 2013, 2014

Повідомлення TaniaPicaSSo » 12 травня 2014, 02:17

Natalinda написав:Але так розумію що для Європи - це норм


Я так розумію, що в Європі до цього конкурсу ставляться дуже спокійно та з іронією, багато хто його навіть не знає. Його дивиться дуже мала аудиторія - переважно молодь. І лише на пост-радянському просторі "Євробачення" так активно дивляться та співпереживають, на рівні з чемпіонатом світу по футболу, напевно.
Щодо переможців, мені так здається, що всі просто так втомилися від тої одноманітності, притаманній "Євробаченню" протягом стількох років. Бо всі такі вже однакові, так ніби всі пісні написані одним автором, і ше ті всі циркові номери, які намагаються вставити позад виконавця, і той весь гламур, і пісні в одній тональності, і всі такі прилизано-однакові, що люди просто з протесту проти того всього голосують за тих, хто випадає з цієї категорії. З цієї причини виграли Фіни кілька років тому, і з цієї ж, цьогорічний переможець. Ну така моя думка.
Я дивилась "Євробачення" в скороченому варіанті, коротку нарізку зі всіх пісень. І навіть це було нудно. Таке враження, ніби грала одна довга пісня. Я нікого не запам"ятала з того всього, всі були безликі і однакові, окрім кількох. Я запам"ятала лише бородатого переможця, ісландію в кольорових костюмах, нідерланди з гітарами і товстого бельгійця. Всі інші були просто однорідними. Якби я голосувала, то віддала б свій голос за когось із вищеперечислених, і може навіть за бородача, пісня була все ж далеко не найгіршою.

А тепер трошки статистики. Ви кричите, що Європа така вся розпусна, фу-фу-фу, типу їм це звично, а нам дико. Але окрім розпусних західно-європейських країн за переможця-трасвестита голосували і такі країни, як Ізраїль - 12 балів! Грузія 10 балів! І навіть Україна дала 8 балів! І навіть Росія, яка кричала, що "мы заразим целомудрием всю Европу", і та дала 5 балів!
Це я до того, що ті, хто голосували за переможця, робили це не тому, що їм це звично, а як раз тому, що це для них щось нове та дике.
І крім того, не забувайте, що це в першу чергу теле-шоу, а не конкурс благородних дєвіц :В):

П.С. І дітям таке дивитись взагалі не рекомендовано. Для них існує дитяче Євробачення :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Євробачення 2013, 2014

Повідомлення irinka » 12 травня 2014, 08:49

Я вчора переглядала в онлайні від початку до кунця. Фу, візуально не можу на таке(я про переможця) дивитися :bad: хоча пісня нормальна. Чоловік каже тепер будуть продавати сувеніри у вигляді бороди :ha: :ha: :ha: :crazy: )
Мені ще сподобались виступи Румунії і хлопців з Греції. Про нашу Яремчук неможу нічого сказати, виступ нормальний, пісня-так собі, нічого особливого :pardon: Хоча 6 місце теж непогано, могло б бути і гірше.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Євробачення 2013, 2014

Повідомлення irinka » 12 травня 2014, 09:22

Ще забула дописати мені сподобалось як в описі про кожну країну учасники робили прапори своїми руками. Цікавіше було спостерігати за тим, ніж за самим виступом :hi:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість