Глобальні оголошення!



Холостяк -3

Модератор: Сяна

Re: Холостяк -3

Повідомлення okcana » 31 травня 2013, 23:27

Я з самого початку була за Іру, але це якись гон...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Холостяк -3

Повідомлення Shalimar » 31 травня 2013, 23:50

мда.......
полный з.....ц
Хорошо, что все-таки у кого-то с кем-то сложилось
но за Аню обидно

а вообще - это ж надо так!.............. :crazy: :crazy: :crazy:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Холостяк -3

Повідомлення mariana » 31 травня 2013, 23:56

А я вже про такий фінал в вівторок знала, після запису пост-шоу. просочилась в нет інформація, але звичайно закручено добре...
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Холостяк -3

Повідомлення Shalimar » 01 червня 2013, 00:11

а мне тоже сегодня днем знакомая говорила, что читала в инете, будто Яна забеременела от Андрея, а с Аней Андрей в интимном плане не сошелся.. На что я ответила - враки! журналистская утка
блин, ну...
Аня просто не смогла смириться, что у Андрея и Яны будет ребенок? Ведь ребенок от одной женщины - не помеха построить отношения с другой женщиной? Аня отказалась от Андрея, или Андрей решил перементуться к Яне? Думаю, если бы Андрей разложил Ане все по полочкам, то она бы с ним осталась?
почему у них не сложилось?? я так и не поняла однозначно
в итоге, Ира.. Ну, Ира так Ира
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Холостяк -3

Повідомлення Shalimar » 01 червня 2013, 00:19

кстати, я на такой финал надеялась в первом Холостяке, что Максим будет с Мариной в конце концов
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Холостяк -3

Повідомлення Ulkanet » 01 червня 2013, 00:48

Shalimar якби не ти, я б того шоу в житті не дивилася б. ::Р: :hi:
а так третє через десяте бачила (бо працюю в нічну зміну :=): ) саме головне я пропустила: як вигнали Ірку, і як він вибирав між Яною і Анею. :dash:
сьогодні цілий день чекала коли вже то постшоу буде. :hi:

Його вибір взагалі то дуже логічний. всі мужики піддаються логіці, то тільки ми жінки "не дуже логічні" ::Р: :crazy:
мужики його статусу (такі шустрі і пробивні, які всього самі добиваються :В): ) часто обирають таких як Іра. Таких безпорадних і вічно потребуючих чужої допомоги жінок. Іра якраз такою і є. всі серії які я бачила - то вона була постійно невдоволені і засмучена, вічно страдающа. аж надоїдали вже її страданія. не дурно мужики від неї повтікали :hi: ::Р: головне щоб вона не заігралася і "страдаліцу" і щоб Андрійко від неї не втік. ::Р:
Іру він вигнав наскільки я зрозуміла - через те шо мамі вона не дуже сподобалася. Але "сердцу не прикажеш" :love:
Яна - ото жучка! Шкода що в неї там шось сталося з дитиною :cray: Для чого було її до останього там тримати - і кожного разу на церемонії якісь там "непонятки" були. І після тої вагітності він впав в моїх очах, як мужик. :cray: як можна бути таким безвідповідальним??? :scare: :scare: а вона чим думала??? ще жодна жінка не привязала біля себе мужика дитиною. :sad: дитина-дитиною але до Іри бігав жук. :sad:
Аня - таке враження що вона тупа дурочка. :dash: він їй каже шо спав з Яною - а вона ноль емоцій і либиться і каже "ну то шо! то фігня!". :scare: Вона така собі Анічка-дурочка, а він такий собі Андрюшечка-дурачок ::Р: а двом дурачкам тісно поряд. ::Р: Думаю він хотів би щоб вона його тим букетом натовкла по морді за таке - а вона либиться. скучно так жити, нема ніяких "страстєй" :dokter: за дуже тошнотно позитивною вона вже була. але шось не сильно вона за ним побивалася :hi:

А мораль сей басні отака - я то вже аж сама була повірила що є такі "правильні" мужики і що то не мічта всіх дівок - а він взяв так "встрався". тьфу! зараза! всьо наламав! :cray:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Холостяк -3

Повідомлення Shalimar » 01 червня 2013, 01:02

не, с Ирой он попрощался, потому что "ее сердце занято любовью к сыну, и дорогу к ее сердцу надо пробивать через сына", как-то так
Маме она как раз очень понравилась! Тетя там что-то фыркала
ну и они сошлись на том, что Ира ищет не так себе мужа, как папу своему ребенку (

А мне все равно за Аню обидно!! Жалко.. Че так?!

Улканет, то Яна могла отметелить его букетом, но Андрей как раз выбрал уравновешенную Аню "для жизни" .. )

Я очень надеялась, что Андрей с Аней будут вместе.. Но и то хорошо, что сезон не прошел впустую, и пара все-таки образовалась..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Холостяк -3

Повідомлення Natalinda » 01 червня 2013, 01:05

: Але ви гризу маєте :hi: Аж заздрю :ha:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Холостяк -3

Повідомлення Ulkanet » 01 червня 2013, 01:06

Natalinda а що ше поночах робити??? :hi: ::Р:

за Шалімар розписуватися не буду, але мені ото не хватає такої рамантіки і таких страстєй житті. :=): :=): :=): старію шо лі??? :crazy: :crazy: :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Холостяк -3

Повідомлення Natalinda » 01 червня 2013, 01:16

Ну мене за відсутносі романтики такі шоу ще більше напрягають))) Надивишся ы думаэш тоді "і я так хочу")))) або хоча б в Парижжжж
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron