Глобальні оголошення!



Ревізор

Модератор: Сяна

Re: Ревізор

Повідомлення lore1ei » 01 березня 2012, 18:46

в млині взагалі не подобається, ні інтер'єр, ні кухня(бо все майже з мнясом ггг), купа пилу і бруду і взагалі там саме розташування ужасне, скупчення машин, пробки, болото.
я б хотіла щоб вони в фламінго на автовокзалі попали, райончик там звісно теж не супер, але піца найсмачніша, не порівняти з фламінго коло 6 магазину.

а з Козою видно що їх чекали, реакція адміністратора спалила дуже.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Ревізор

Повідомлення eney » 01 березня 2012, 18:49

в козі і шинку люди знали про прихід ревізора.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Ревізор

Повідомлення happymami » 01 березня 2012, 18:53

подивилася з задоволенням. Також не шарю, чому в гуртожиток пішли.
Можна було б в такому разі ще завітати в будь яку шкільну столову. Наприклад в 5 школі. Там обідає чи не пів міста. Про Мемфіс вопше вперше чую. Навіть не знала де то є, хоч мимо проходила купу разів. Треба було їх в Стару піцерію завести)))
Про те, що були попереджені - не думаю. Це невигідно каналу. Але, думаю, свої відзнаки дані заклади заслужили все ж таки. Можливо просто Тернопіль був попереджений, що сюди їде ревізор. Тобто, кожен заклад, який вважає себе культовим в Терні - готувався. Ну бо яка вигода Притулі попереджати ті заклади?
В Млині про інтер'єр все влучно сказали - не для людей високого польоту)))))) Але кухня мені особисто там дуже нра. Ну а болото - це такі да - жахливе розташування. Хіба - їхати на таксі під саму браму, то норм ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ревізор

Повідомлення Зоряна » 01 березня 2012, 19:03

чесно кажучи Мемфіс -це реальний свинарник.дійсно обслуговування жахливе,брудно-а центр міста і ціни високі .млин клас нам подобається,дуже смачно,обслуга гарна,а миші можливо теж елемент декору :)))))
Зоряна Офлайн


 

Re: Ревізор

Повідомлення pan_kotskyy » 01 березня 2012, 19:22

happymami написав:Про те, що були попереджені - не думаю. Це невигідно каналу.

Та чого невигідно? Хтось та й віддячує за попередження і рекламу... і ще купа місць залишається, куди можна нагрянути без попереджень
happymami написав:Ну бо яка вигода Притулі попереджати ті заклади?

матеріальна, нє? або хоча б моральне задоволення від того, щоб хтось(можливо заклади, що йому подобаються) отримали відзнаку в Терн.
Про гуртожитки тупо, звичайно... за той час могли ще кудись зайти

А вот цікаво, десь же вони зупиняються і їдять з тою цілою знімальною групою... ось де, тож не канапки з собою возять, бо бридлива ревізорша не буде їсти поки по туалетах не позаглядає?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Ревізор

Повідомлення mariana » 01 березня 2012, 22:44

Знімальна група жила в Камелоті, там де живуть- там не знімають.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Ревізор

Повідомлення Nymydora » 02 березня 2012, 03:45

mariana написав:Знімальна група жила в Камелоті, там де живуть- там не знімають.

ЩОб не вигнали серед ночі :-D

Як то Притулі яка користь? Щоб з нього не знущалися колєги, що він з такого міста походить, де навіть піти нема куди. Ну і було видно, що він за МЛин переживає особливо - може то дійсно його улюблена кнайпа.
А з гуртожитком... Воно ніби і правильно, що то показали, трохи стиду наробили. Але то можна було в кожному місті у кожен вуз державний зайти і було б те саме... Так що гуртожиток якраз не показник.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ревізор

Повідомлення Любов » 02 березня 2012, 11:13

на мій погляд проекти типу Ревізор і схожі є кимось замовлені і зроблені з метою запудрити нам мозок на деякий час. Подивіться скільки ажіотажу наробили в Тернополі, всі тільки про це і говорять.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Ревізор

Повідомлення КлубНіка » 03 березня 2012, 19:17

казали, що вони були ще в Алігаторі, і їх туди не пустили. Цікаво чому цього не показали.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Ревізор

Повідомлення nataljka » 03 березня 2012, 21:43

Напевно тому що Алігатор ,офіційно закритий,а мені передача сподобалася,я навпаки переживала ,щоб заклади отримали нагороду,приємно ,що в Тернополі все таки не дикуни,як в інших містах,що бідний ревізор ,то через вікно мусить лізти ,то міліцію викликати і т.п
nataljka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 78
З нами з: 27 серпня 2010, 12:22
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 38 раз.
Подякували: 106 раз.
Діти: дівчинка і хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron