найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Ревізор

29 лютого 2012, 22:04

Черговий ефір телепередачі “Ревізор”, яка викриває неякісний сервіс українських готелів та ресторанів призначено на 29 лютого. Початок о 21.50. Показуватимуть заклади файного міста Тернопіль.

Зйомки в тернопільських закладах проходили два тижні тому і викликали чималий переполох серед їхніх власників. Дехто таки отримав відзнаки “Ревізора”. Це готель “Галичина”, ресторани “Старий млин” та “Коза”.

Та знімальна група побувала й у інших готелях та барах і наслідки ревізії виявилися не такими блискучими.
Про все, що побачили в нашому місті київські журналісти та Ольга Фреймут дізнаємося вже сьогодні. Початок передачі – о 21.50 на Новому каналі.


НЕ ЗАБУЛИ???

Re: Ревізор

29 лютого 2012, 23:40

Подивилась вже ревізор, задоволена, що хвалили Старий млин, хоч знаю таких людей, які колись там працювали, то відгуки були не дуже хороші.
А на рахунок Європи Фреймут подивилась, що там все чисто але не рекомендувала, мабуть лише тому що власниця нахамила. :%%:

Re: Ревізор

29 лютого 2012, 23:46

А я очікувала від сьогоднішньої передачі ,що буде більше мiсць відвідин Ревізорa.(

Re: Ревізор

29 лютого 2012, 23:51

Коли повтор йде, в суботу чи неділю?

Re: Ревізор

29 лютого 2012, 23:52

Галина в суботу зранку має бути повтор в 10.00

Re: Ревізор

29 лютого 2012, 23:54

В суботу з самого ранку буду на "новому" сидіти :lol:

Re: Ревізор

29 лютого 2012, 23:54

Я чомусь не дуже повірила відзнаці готелю Галичина! :( Там було стільки зауважень і відзнаку таки дали. Ну ще Коза і Старий млин - можна повірити.
А от Галичина????.....хоча я до тепер вірила цій програмі:))

А які у вас враження від переглянутого, дорогі форумчаночки?????:)))

Re: Ревізор

01 березня 2012, 00:15

Галина завтра в неті глянеш!
Щодо програми то мені здалось вона незаслужено їх давала, були програми в яких був якийсь незначеий мінус чи зависокі ціни і відзнаки ресторан не отримував. Я думала все буде обєктивніше якось і цікавіше.

Re: Ревізор

01 березня 2012, 00:37

А мені здалося,що в Млині ЇЇ вже чекали і були готові на той день

Re: Ревізор

01 березня 2012, 01:05

Я теж не в захваті! Якось мало місць Фреймут відвідала. А чому вона пішла в гуртожиток іноземців? :хм: І що це за готель "Рута"? Хотілось побачити більше тернопільських закладів!
Відповісти