найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Голос країни

30 травня 2011, 23:13

А хто дивився? Мені зовсім не сподобалось.
По-перше, голос ведучого поза кадром.
По-друге, саме шоу якесь не наповнене, сухе, щось бракує.
А після виступу Антоніни Матвієнко вирішила взагалі не дивитись це шоу.
От скажіть мені, як можна було не відреагувати на такий голос??????!!!!!!!!!!!!!
[youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=N8q-UpSw6V8[/youtube_code]
Дивуюсь. Дивуюсь не стільки Арбєніній та П"єсі, скільки Руслані та Пономарьову. :dash: :dash: :dash:

Хтось з вас дивився цю передачу? Які враження?

Re: Голос країни

30 травня 2011, 23:25

Nelya дивилась, але першу передачу, вчора не бачила.

враження нульові, взагалі не розумію, як може когось там вибирати Стас Пєха, якщо він сам на сцені пару років, молоде - зелене.

Re: Голос країни

31 травня 2011, 00:28

я дивлюсь, дуже і дуже подобається :dance: :-|

Re: Голос країни

31 травня 2011, 00:54

Я не дивлюся, навіть поняття не мала що то за шоу,поки не глянула уривочок,який виставила Nelya...
Саме шоу якесь скучнувате,"сухе", а дівчинка -Антоніна Матвієнко сподобалась,дуже позитивна і голос чудовий :гуд: ....
Шкода що її не вибрали,але як же ті "судді" поміняли свою думку як взнали чия вона дочка, а до того носами крутили....

Re: Голос країни

31 травня 2011, 01:32

Nelya написав:От скажіть мені, як можна було не відреагувати на такий голос??????!!!!!!!!!!!!!

они же объяснили причину отказа.....

Re: Голос країни

31 травня 2011, 08:32

я дивлюсь,мені подобаються шоу такого типу і радує те,що дійсно талановиті виконавці відбираються потім Констянтином Меладзе
з суддів найбільше подобається Арбеніна,хоча й дивно як це голос країни-України можуть судити люди які українською нічого не розуміють

Re: Голос країни

31 травня 2011, 10:28

а ще учасники-там самі українці, як і у команді шахтар. Судді-ноу комент, всіх на мило. За матвієнко взагалі нема слів, бо вона лиш співатиме українські пісні, так ж це олос країни України а не Росії.

Re: Голос країни

31 травня 2011, 11:47

Не украинские, а народные!

Re: Голос країни

31 травня 2011, 12:26

До речі, всі хто співав народні пісні не пройшли. Навіть з офігєнськими голосами.
Певно уява малює суддям, якихось пенсіонерів з філармонії, з якими ніхто не хоче працювати.

Re: Голос країни

31 травня 2011, 13:16

Alisa написав:До речі, всі хто співав народні пісні не пройшли. Навіть з офігєнськими голосами.

Аргументация была, что голос офигенный для народных песен, и только. А для других жанров не подойдет. А им нужен разноплановый голос
Відповісти