Глобальні оголошення!



Міняю жінку

Модератор: Сяна

Міняю жінку

Повідомлення Apolloniya » 22 грудня 2010, 23:19

Невже мені одній подобається "Міняю жінку"?
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 23:24

Я також люблю,і ще без мандата,але спеціально провтикую подивитись,лиш як випадково на наих надибаю.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Melisa » 22 грудня 2010, 23:24

Ні, ти не одна. :roses: мені теж подобається.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Apolloniya » 22 грудня 2010, 23:32

Перша передача на мене сильне враження справила- жінка з Києва сподобалась, а чоловік її шче досі посміховисько в нас з чоловіком. Одна фраза "Выбери туалетную бумагу, посмитрим есть ли у тебя вкус" чого варта! :zybu:

Моєму чоловікові не сподобалось, що забагато дуже інтимного там виставилось на показ, він не дивиться, але для мене передача дуже повчальна, зокрема, вчить мене терпимості. А ще подивлюсь і думаю, як же мені кльово! :aaaaa:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Перлинка » 22 грудня 2010, 23:48

Ну я тільки не розумію ,що там часто такі дуреписька бувають,що навіть підіграти не можуть ,прикинутись кращими.Я наприклад не супер газдиня і не супер мама і не супер дружина ,але на камеру на недільку навть підсвідомо намагалась би показати свої якнайкращі якості,просто щоб глупо потім не виглядати.А то такі люди прості як дрова там іноді беруть участь .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Marta » 23 грудня 2010, 01:27

Так, але мене навпаки вибішує, коли приїжджає на "нову хату" і починає все прибирати-вилизувати, коридори миє, кухню вичищає, і так кожна! Блін, аж нудить деколи.
Така вже гарна дружина, а її чоловік тим часом дома водить нову жінку стріляти, катає на танку, заглядують в секс-шоп (була така програма), якось аж тошно на то дивитись, і деколи не на жінку, а на чоловіків, як вони реагують на "нову маму", хоча, не всі, звичайно...)
Marta Офлайн


 

Re: Цікаві передачі

Повідомлення mari » 23 грудня 2010, 01:29

та це ж шоу, до реального життя ще далеко...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Marta » 23 грудня 2010, 01:36

Нє, ну про то, що миють-вичищають, і не просто, що в статуті написано, а прямо таки генеральне прибирання-в кожній програмі- це мені вже нецікаво дивитись)
Прикольна дійсно була перша передача, там був просто капец, я би тоже там захотіла хоч якийсь порядок навести, бо дітей шкода!..А той чоловік взагалі не витримав того всього і смився- то ми сміялися ще довго, хоча, чесно, не до сміху, бо саме в реальному житті таких кадрів повно... :crazy:
Ясно, що шоу, проте таке реалістичне, хоча, останні передачі вже не такі цікаві, як попередні.
Marta Офлайн


 

Re: Цікаві передачі

Повідомлення mala-karta » 23 грудня 2010, 01:42

ой, а що там було в першій передачі?
то про чорношкіру? чи ні?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Marta » 23 грудня 2010, 01:55

Нє, то про жінку з Києва, (блондинка така) яка приїхала в село глухе, там дійсно в хаті був завал, зима, мороз, вода-туалет навулиці, та жінка позалишала купу жирної посуди, 2 дітей (чи троє?....), одне маленьке, діти похворіли, муженьок такий...ні фіга робити не хотів, потім взагалі пішов з дому, залишив записку в дверях, що його психіка не витримала того всього...То мусіли шукати по селі діда-бабу, і добувати вже там.
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron