Глобальні оголошення!



А я люблю дивитися...

Модератор: Сяна

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення nelly » 01 травня 2013, 20:05

ну тоді твоєму чоловіку в житті адреналіну вистачає, а для мене мами декретчиці то адреналін перейти через дорогу і коли в дитини температура, а так всьо буденність... :=): то для мене ця передача-супер пригоди
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення Marichka » 02 травня 2013, 09:24

Ми з чоловіком любим дивитися,якщо є час, Світ навиворіт з Дмитром Комаровим по суботах
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення inna6787 » 02 травня 2013, 11:16

вчора вперше подивилася в неті програму з інтеру "Орел и Решка" - цікава,пізнавальна,як на мене
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення nelly » 28 травня 2013, 20:56

Хто дивиться великі перегони?? Як вам?? я взагалі прибалділа від цієї передачі, а країни і краєвиди - це просто атас, хочу всюди!!!!!!
Прикольно, що учасники не вагаючись роблять те, на що у звичайному житті довго б наважувалися. Я вболіваю за тата з сином і спортсменів :В):
flash-ka написав:сказав, що нудно якось....чекав цікавішого

В останній передачі були банджі-стрибки з мосту Блоукранс висота більше 200 метрів :scare: , то хай вже дивиться, стало цікаво :В):
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення flash-ka » 28 травня 2013, 21:44

nelly йой, він таких стрибків вживу надивився, що серце зжималось.... а я не можу дивитись, бо самій туди хочеться (((((
а ми часто дивимось ось таке типу "Орел & решка" і "Світ на виворіт".....і мріємо, коли і ми так будемо лазити по світу.... :dreams:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення nadusha » 29 травня 2013, 08:47

Передача "Кохана, ми вбиваємо дітей" про реальні сім"ї, реальні помилки у вихованні і їх усунення (якщо вдасться)

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей» создано по британскому формату «Honey, we're killing the kids». Его герои - семьи, в которых дети, как и их родители, ведут неправильный образ жизни.

В ходе программы ведущий покажет родителям ужасающий визуальный прогноз того, как будут выглядеть их дети в 40 лет, если не изменить образ жизни, который ведет семья. Также ведущий выдаст «Книгу», в которой будет изложена пошаговая инструкция, следуя которой герои будут меняться на глазах на протяжении четырех недель!
Востаннє редагувалось nadusha в 29 травня 2013, 08:51, всього редагувалось 1 раз.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення nadusha » 29 травня 2013, 08:50

"Хата на тата» – это социально-развлекательный проект для семейного просмотра. Каждая программа – это история одной семьи, где есть отец, мама и дети. В нашем проекте не будет актеров, фальши и обмана. Все настоящее: герои, чувства, эмоции.

По условиям шоу, измученная многолетним выполнением домашних обязанностей мама едет в отпуск и делает то, о чем всегда мечтала, или то, на что не хватало времени. Например, прыгает с парашютом, или ныряет с аквалангом, или наслаждается спа-процедурами и расслабляющими массажами - словом, делает все, что ей захочется.

Тем временем отец остается дома с детьми, выполняет все родительские и домашние обязанности, а также определенные задания жены. Папа должен доказать, что может обустроить быт, стать другом и настоящим отцом для детей. А главное - папа должен измениться и понять, как сильно он любит свою жену и недооценивает ее труд.

Героя ждут серьезные испытания. Ему будут даны обязательные задания, и если он выполнит все, то получит 30 тысяч гривен. Не выполнит хотя бы одно - проиграет все.

Также папа может вызвать в помощь эксперта, нажав красную кнопку. Задание будет выполнено, но сумма выигрыша уменьшится на пять тысяч гривен.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення LJALJA89 » 26 листопада 2013, 02:22

В нас тиждень переглядів починається з середи, любимо всі їхні шоу.
LJALJA89 Офлайн


 

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення Sms » 21 грудня 2013, 00:52

Зараз полюбила дивитись тих Зважених і щасливих :), сидячи з їдлом в 10 годині вечора біля ТВ :ha:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення irinka » 21 грудня 2013, 18:02

Sms написав:сидячи з їдлом в 10 годині вечора біля ТВ :ha:

Оце найбільше сподобалось :rolf: :rolf: :crazy: ))))
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей