Глобальні оголошення!



А я люблю дивитися...

Модератор: Сяна

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення taranjka » 02 лютого 2018, 15:18

Були на допрем'єрному показі фільму Міф - дуже гарне кіно, я була приємно вражена. Історія Василя Сліпака - історія про талановиту і сильну людину, яка зробила свій вибір. З нього не зробили чергової української іконки-героя - він сам такого не любив. Але залишилося оте відчуття не справедливості, що така талановита і щира людина загинула. В фільмі нема жорстоких сцен (хіба кілька кадрів з побиття беркутом), тому дітям теж можна. Думаю школярам варто подивитися. Фільм зачіпає і є над чим задуматися.
З 8 лютого має бути в прокаті в Сінема Сіті.

Чим прикро була вражена - на показі було мало студентів, а більша частина тих, хто прийшов - їх з якогось універу добровільно-примусово направили, і коли стало зрозуміло, що всі не вмістяться, вони щасливо звідти пішли :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення Natalinda » 02 лютого 2018, 22:52

Я якраз в новинах сьогодні про фільм чула, то плануємо з чоловіком піти.
Ранішe були на Кіборгах. Я дужe нe хотіла йти, алe знала що чоловік бeз мeнe нe підe, чeкатимe коли в нeт закинуть. А от рeально хотілося "підтримати укр. виробника".
Нeпожаліла ні на мить. За Міф ужe сама чоловіку сказала.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення taranjka » 02 лютого 2018, 22:54

Natalinda режисери ті ж самі :) Я на Міф планую Дарцю повести, а Кіборги ще з 5 лютого в Кінополаці мають бути

П.С. Я наблудила, Кіборгито повнометражний бойовик, а я переплутала з документальним про кіборгів - Добровольці божої чоти
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення dolly » 14 грудня 2018, 11:09

Люблю видео на ютубе смотреть. Последнее мое любимое, это Миллионер за 7 лет
phpBB [video]
Просто бомба
dolly Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 10 грудня 2018, 15:43
Звідки: Киев
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: А я люблю дивитися...

Повідомлення Маша98 » 01 травня 2022, 14:31

Я люблю смотреть стендап. Умно, смешно и весело. К стати я на https://karabas.com/ua/stand-up/may/ брала билеты на стендап концерт, захотелось пойти посмотреть и окунуться в эту атмосферу в живу. ОЧень круто, советую.
Маша98 Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 03 березня 2017, 11:39
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Двое детей

Поперед.

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron