найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Інспектор Фреймут

14 травня 2015, 14:07

Хто дивиться Інспектор Фреймут? Які у вас враження? Як на мене то оцей другий сезон дуже крутий. Майже в кожній передачі розчулююсь до сліз, через те, що далеко не все в нашій країні добре, а дещо взагалі плачевно.

Re: Інспектор Фреймут

14 травня 2015, 15:13

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Інспектор Фреймут

14 травня 2015, 15:27

Мені цей сезон теж подобається, кожен раз якась інша проблема висвітлюється, цікаво, бо про ресторани і готелі якось нуднувато було. Хоча Фреймут вміє деколи переборщити і зрівнювати незрівнюване. От наприклад про заробітчанок в Італії розповіли як їм там важко і за які копійки вони там працюють. А потім, що в нас можна працювати гувернанткою в якоїсь селебріті, а заробляти навіть більше і нехай наші заробітчани повертаються додому. Але ж попасти до тих зірок в їхні маєтки не так то просто, тай зірки всі переважно живуть в Києві і обл., дома і так не получиться жити.

Re: Інспектор Фреймут

14 травня 2015, 16:33

Дощ зруйнував мої плани, в мене з явився час і я подивилася вчорашній випуск. О, мама мія... В мене бракує слів. Особливо з сюжету про психлікарні і розповіді хлопця інтернатівського. Як можна такими бути тваринами? От, чесно в такі хвилини бачиш жорстоку реальність і по особливому цінуєш життя, дякуєш Богові за все, а найцінніше це здоров я і близькі рідні люди.

Re: Інспектор Фреймут

14 травня 2015, 18:01

я теж сьогодні повтор дивилась. Перважно завжди в інтернеті дивлюся. Так лікарні жахливі, і ніби сама таке бачила, але в передачі подивилась і так щось мені шкода наших людей. І лікарів в дечому шкода. Зробила висновок, що в нас треба здоровим триматись і краще в ті лікарні не попадати. І дуже берегти своїх близьких, бо так бачу якщо якись сам бідний, чи ще гірше сирота, то відношення людського не побачить.

Re: Інспектор Фреймут

14 травня 2015, 20:28

в мене тато не одноразово лікував від алкоголю в різних лікарнях - то таке розказував, що коси диба ставали, що там з ними робили: і наколювали їх і били і водою замною зі шланга поливали і т.д. :scare:
але шо там псіхлікарня - я свої роди згадую як страшний кошмар :scare: і не тому що так тяжко родила, а через ставлення мед.персоналу :dash: а інфекційний дитячий на бамі :dash: :dash: :dash: шкода що в мене згоріла флешка з телефону - там були такі фото - що ого-го!!! :scare:

але біда не втому, а в тому, що ми - українці - бачимо "проблему" лише з одного боку - зі свого. якщо "хворий" - то всі мають сюсюкати, а коли ти мед.працівник - то не хочеш того хворого сюсюкати. йдеш по вулиці - грязно і т.д. - але коли ти прибиральник - то робиш то як небуть. :sad: якби ми українці хоч на 50% відсотків виконували свою роботу совісно - то Європа хотіла б до нас, а не ми до неї :В):

Re: Інспектор Фреймут

27 січня 2016, 17:42

фреймут просто приголомшлива жінка,обожнюю хх

Re: Інспектор Фреймут

27 січня 2016, 20:25

Фреймут вагітна ???? :clapping:

Re: Інспектор Фреймут

27 січня 2016, 21:04

Ulkanet Пишуть таке. Читала в офіційному Інстаграмі Голос країни.

Re: Інспектор Фреймут

28 січня 2016, 00:02

так вагітна, але від кого ще не каже. І щось я думаю що Інспектора як передачі вже не буде. Фруймут готує якись новий проект.
Відповісти