Глобальні оголошення!



Xолостяк

Модератор: Сяна

Re: Xолостяк

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2011, 02:23

Natalinda написав:А чого вона пішла?

потому что хотела, чтобы Максим за ней побегал, но он-то птица гордая....
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Xолостяк

Повідомлення flower » 03 червня 2011, 09:13

Дуже жалко шо не вибрав Яну, навіть подивитися на ті останні побачення... то з Яною було більше про шо поговорити і приємніше і побачення було дійсно романтичним, а Саша задавала тупі питання на свому, вона його взяла іншим, липла до нього в тому джакузі, потім масаж і всьо.... хлопець повівся.... а Яна більш скромна....
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Xолостяк

Повідомлення Melisa » 03 червня 2011, 09:41

Ото і я вчора (тобто нині) шокована була. Ну, але щось мені здається, що він не хоче відпускати Яну. Чули, що вона розказувала про дзвінки, але не хотіла признатись, про що саме говорять. Може в цієї історії буде продовження? :heart:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Xолостяк

Повідомлення LeeLoo » 03 червня 2011, 13:51

A meni Nadja podobajetjsja :) dymajy wo vin do neji vernetjsja ;-)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Xолостяк

Повідомлення mariana » 03 червня 2011, 14:16

Я теж дивилася це шоу! і не бачу в цьому нічого поганого!! красиві пейзажі, хороша драматургія, романтика (хоча і по сценарію), напевно кожна з нас в душі ще маленька дівчинка яка вірить в казки зі щасливим фіналом! (який правда цього разу не получився). Через те ми і дивимося це щоу, а на рахунок як буде далі, то мені здається що гонорар Максимчик отримав, пропіарився, і навряд чи йому справді була потрібна дружина...А СТБ заробив шалені рейтинги і немалі гроші від реклами. а ще мій чоловік жартував що канал трохи одне недопрацював - треба було СМС-голосування придумати, щоб глядачі голосували за одну з кандидаток в фіналі на серце Максима, могли непогані грошики підзаробити :grin:
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Xолостяк

Повідомлення georginochka » 03 червня 2011, 14:31

mariana, і мій озвучив таку ж ідею про sms-голосування :lol: :lol: :lol:
Я дивилась останні три випуски. Ще бачила шматок одного з перших. Тоді дивитись не могла, бо то виглядало, як "тираріум".
І взагалі мене якось збентежив той момент, що от Макс переспав спочатку з однією, потім з другою і давай робити вибір. Жіноча гідність якось притінилась, чи може то я старомодна :oops:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Xолостяк

Повідомлення Marta » 03 червня 2011, 14:43

LeeLoo написав:A meni Nadja podobajetjsja :) dymajy wo vin do neji vernetjsja ;-)


Всі опитані мною чоловіки однозначно ЗА Надю)))) Я в шоці, але такі чоловікам подобаються, один сказав, що вона ж "Графиня", другий- що особлива, якась не така як всі.... :crazy: А бідна Яна, ага, хороша, просто нереально хороша і відкрита людина, але чоловікам таких не треба!)) Їм треба "тигрицю", треба дівчину, яку постійно треба завойовувати, відкривати по новому, щоб було цікаво.)
А Саша- то взагалі просто нема слів, хоча особисто знаю таких людей, як вона, вони дійсно такі, вони не грають, і можуть насправді бути гарними дружинами і мамами, але от у них такі заскоки. Дуже було смішно дивитись останню серію, фінал, де вона ото корчила тим ротом якісь рожі, як йшла по сходах, то зашпорталась, замоталась в тому платті, потім кольці не взяла, накинулась на нього з тим язиком, фу, вибачте, якось не схоже на фінальну казку, схоже на комедію...)) Думаю, якщо він нормальний, все ще зміниться.
А ви бачили таку учасницю Таню з Сімферополя, блондинка, вона на початку була, дивилась вчора відео в неті з нею, її інтерв"ю, тоже цікава така дівчина..)))
Макс переспав спочатку з однією, потім з другою і давай робити вибір

А хто сказав, що прям переспав?..Може хіба з Сашою, бо після джакузі не зробити цього було б важко, але можливо тоді він справжній джентельмен, який повинен в такому випадку одружитись?...))))
Marta Офлайн


 

Re: Xолостяк

Повідомлення georginochka » 03 червня 2011, 14:46

Ага, тоді все чесно і благородно :grin:
А Надя, то справжнє стерво. Такі подобаються багатьом чоловікам. Дивно, що виграла не вона...
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Xолостяк

Повідомлення Marta » 03 червня 2011, 14:48

georginochka написав:Дивно, що виграла не вона...

в рекламі бачила, що вона планує на пост-шоу Максима вернути і з ним поїхати))
Marta Офлайн


 

Re: Xолостяк

Повідомлення georginochka » 03 червня 2011, 14:57

Оце було б добре, вона б йому "прикрасила" життя :)
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей