Глобальні оголошення!



Що готуватимете на Новий рік та Різдво? Ідеї

Модератор: irinka

Що готуватимете на Новий рік та Різдво? Ідеї

Повідомлення happymami » 22 листопада 2010, 22:37

Я шось вже переживаю за Новий рік :???: . Може й передчасно, але така я панікьорша є. Діліться, чи вже хтось шось планує? Бо я шось ніяких рецептів не знаю толкових. Хочу салатів десь зо три вида і шось спекти і курку запекти. І ще чимось себе потішити, шоб аж душа розвернулася)))) Шо зараз модно? Шо зараз смачно? порадьте далекій :scare:
Хочу ще щось з грінок. І желе. і якийсь фруктовий салат не кислий і без ківі :???: :sos: :sos: :sos:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що готуватимете на свята?

Повідомлення гра з вогнем » 22 листопада 2010, 22:47

та ти вже всьо рішила :)))
не панікуй, всьо окі буде!

у нас свято в четвер і суботу. ми приготуємо мабуть лише одну традиційну страву, не знаю як українською, мабуть запіканка (на основі кукурудзяного хлібу, окри, салери і ще якихось овочів, мона м'ясо давати, але я наполягаю на вегетеріанській).
індичку запікати не будемо (ми два роки запікали, типу традиціно. цього року мудохатися не хочемо), зробимо шматочками на грилі.
зроблю салат, такий як я люблю, з помідорками і фетою.
на десерт якийсь сирний пиріг, якщо настрій буде. а так ми вже купили трюфеля (канфети) з європи, ггг
з спиртного купили вже пиво. не помню яке. я хочу ще вино. міцнішого нічого не буде.

можливо запечемо шинку, дуже хочеться, смачно виходить, там робиться прикольна шкірочка зі спецій, цедри, горіхи, коньяк. ну не помню точно. оскільки робимо раз на рік :) но це лічно для себе, наші гості не оцінять :))))
ще для себе зробим якийсь пиріг. може горіховий, може який інший з наших любимих.

спешиал для гостей ми вже купили дієт колу. бо без неї свято не свято :)))) вже думаю як ту колу від дитини ховати. (минулого разу троха обіжалися, що не було ДІЄТ-коли)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Що готуватимете на свята?

Повідомлення taranjka » 23 листопада 2010, 01:03

ОВ, ВИ МЕНЕ АЖ НАЛЯКАЛИ, З ТОГО ВСЬОГО ПРИЙШЛОСЬ ДИВИТИСЯ В КАЛЕНДАР ЯКЕ СЬОНЯ ЧИСЛО, А ТО ДУМАЛА ШО Я ПРОВТИКАЛА І ТО ВЖЕ СЕРЕДИНА ГРУДНЯ :scare: :scare: :scare: ЧИ ВОПШЕ ПАСХА))) ФУХ :morning: :morning:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що готуватимете на свята?

Повідомлення Melisa » 23 листопада 2010, 01:39

Таранька, ото я так само не поняла, чого то мала-карта на новий рік яйця фарбувати буде. :lol: :lol: :lol:
Потім вже дату повідомлень помітила.
Якщо по темі, то ше тоже нічо не думала. Але треба вже шось шукати, бо не люблю, коли все робиться в останній день :scare: :o
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Що готуватимете на свята?

Повідомлення мешканка » 23 листопада 2010, 11:31

Напевне, стабільний набір: на Новий Рік - олів"є, канапки, смажена риба, голубці, картопля запечена (або пюре) ну і десертик
а на Свят Вечір - венігрет, пісні голубці, риба, вареники з картоплею та з капустою, пампушки ну і, звісно, кутя. :P

А може щось інше видумаю...ану, діляться рецептиками...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Що готуватимете на свята?

Повідомлення Любов » 23 листопада 2010, 11:59

мешканка написав:а на Свят Вечір - венігрет, пісні голубці, риба, вареники з картоплею та з капустою, пампушки ну і, звісно, кутя. :P

А може щось інше видумаю...ану, діляться рецептиками...


ми ще на Святий Вечір робимо вареники з вишнями, гречку з підливою з сушених грибочків, мариновані гриби, узвар, кисіль на десерт
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Що готуватимете на свята?

Повідомлення Перлинка » 23 листопада 2010, 15:07

дівчата,про таке думаєте :???:

Я вирішую в супермаркеті,коли купую продукти,за день або за кілька годин до святкового столу.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що готуватимете на свята?

Повідомлення мешканка » 23 листопада 2010, 17:15

Любов написав:
мешканка написав:а на Свят Вечір - венігрет, пісні голубці, риба, вареники з картоплею та з капустою, пампушки ну і, звісно, кутя. :P

А може щось інше видумаю...ану, діляться рецептиками...


ми ще на Святий Вечір робимо вареники з вишнями, гречку з підливою з сушених грибочків, мариновані гриби, узвар, кисіль на десерт

о...узвар теж робимо...а от все решта-ідея...особливо кисіль хочу.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Що готуватимете на свята?

Повідомлення lore1ei » 23 листопада 2010, 17:33

на Святвечір в нас обов'язково ще тушена квасоля в томаті і з грибочками, зупка з сушених грибочків,квасолі і часнику, пиріг з свіжої капусти.
а цього року дуже сподобалось як свекруха робила вареники з картоплі+квашеної капусти+зажарена цибулька :good:
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Що готуватимете на свята?

Повідомлення мешканка » 23 листопада 2010, 17:49

ото вже смакота!
А моя покійна бабуся робила особливий польский борщ на свят-вечір. Рецепту, на жаль, не знаю, але з дитинства пригадую, що він робився тільки з бурячків, законсервованих ще з літа. А до нього наварювались такі маленькі варенички, ще менші, як пельмені, з картоплею, або з грибами. І їх кидалось в тарілку в поливалось тим борщем... Смакота невимовна...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Святковий стіл



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron