Глобальні оголошення!



Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Milichka » 02 лютого 2012, 11:47

Я вчора гуляла сама, Тіна хворіє ((((. Морзу на вулиці не відчувала, легко дихалось, але вдома розтерала ноги, так було боляче, що капець((((
Галина, обережніше, я теж за те щоб гуляти, не замотувати,не кутати, але навіть Комаровський, який завжди пропагує гуляти-гуляти-гуляти - радить утримуватись від прогулянок при температурі нижче -15, особливо з дітками до 3-х років.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Alisa » 02 лютого 2012, 11:50

Я вчора йла з тренування - година так восьма вечора. Було боляче дихати. Замоталась шарфом по самі очі й так дійшла.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Галина » 02 лютого 2012, 11:51

Ну я меншу то трошки в мороз закутую, поки що вона не мерзла, думаю за 30-40 хв прогулянки нічого страшного їй не станеться.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення taranjka » 02 лютого 2012, 11:59

а я хчу на двір!!!! менша поки хворіє, то мушу з нею сидіти, бо на циці висить. а сьогодні надіюсь з Дарцьою трохи виийти, бо ужо нємагу =O
кст, колись читала в які температури гуляти з найменшими, то кажися по (-5) на кожен місяць життя :хм: то Амалію до -15 буду в хаті тримати
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Перлинка » 02 лютого 2012, 11:59

Русік написав:Перлинка, приїжджай до мене на БАМ - я тобі покажу. Сьогодні по дорозі в садочок я не бачила жодної дитини садочкового віку без шарфіка на роті!
Я вірю, що в нас на форумі мами свідомі і розмні, але на жаль, не всі такі


Я не хожу зараз на вулицю,але бач Аліска каже шо навіть сама замоталась по вочі ,я до речі тоже як зимно натягую собі гольф шерстяний(бо на мороз лиш його вдягаю) якнайвище,то напевно в таких виняткових ситуація не знати шо гірше
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Перлинка » 02 лютого 2012, 12:00

taranjka написав:кст, колись читала в які температури гуляти з найменшими, то кажися по (-5) на кожен місяць життя :хм: то Амалію до -15 буду в хаті тримати


то якшо 11 міс,можна при -55 гуляти?

чи вони вже не найменші?ну тоді 6 міс при -30 =O ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Галина » 02 лютого 2012, 12:39

Ну, при -30 я би сама з хати не вилазила. :-D
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Lusik » 02 лютого 2012, 12:53

В нас в хаті +21 інколи +22. Ходимо в футболках, а малий в кофтинці на довгий рукав. А на двір покищо не сунемось, хоча дуже хочемо. але ми перед морозами трішки сопляли, тому тепер чекаємо тепліших часів.
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення taranjka » 02 лютого 2012, 13:02

Перлинка написав:
taranjka написав:кст, колись читала в які температури гуляти з найменшими, то кажися по (-5) на кожен місяць життя :хм: то Амалію до -15 буду в хаті тримати


то якшо 11 міс,можна при -55 гуляти?

чи вони вже не найменші?ну тоді 6 міс при -30 =O ?

забула дописати, шо більш як при -20 то краще з малечою не гуляти :хм: шось таке
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Любов » 02 лютого 2012, 13:36

а ми навіть в такі морози з малюком щодня виходимо годувати пташечок, насипаємо їм в годівничку зерна і кришок. і нам щоб в кухню зійти покищо доводиться вдягати і спускатися сходами через двір. в середньому ми по 5-10 хв. щодня на вулиці.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей