Глобальні оголошення!



Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення Тань » 02 лютого 2012, 18:10

irinka навряд чи є такі батькі, які вчать дитину цих слів спеціально :-D йшла мова про те, щоб матюки, чи слова-паразити рахувались усі без виключення, чи це заміна "ой" чи ні... інше питання, що не у всіх вдається їх позбутись у своєму лексиконі... :)) тому варто таки слідкувати за виразами... ;-)
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення олеся » 02 лютого 2012, 23:15

Мої діти як тільки десь почують слово нове то повторюють його як папугайчики. Я стараюсь не звертати увагу, то і перестають говорити. Щодо мене, то іноді проскакують паразити, зараз стараюся контролювати слова навіть коли дуже зла!!! :ангел:
Я десь рік тому їздила з чоловіком до його родичів в село, то там був малий який мав 2 роки, а так крив трьхповерховими, що капец. А його мама тішилася, і деколи навіть казала а скаже ще до тої тьоті, чи того дяді і т.д. А коли питалися чого дитина так говоре то та жіночка відповідала, що малий від старших братів вчиться їм по 15 і 17років.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення мешканка » 21 квітня 2012, 09:53

А чи чули ви колись що матюк має вплив на організм людини, особливо на дитину, яка розвивається в лоні матері і перебуває в атмосфері матюків?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей

cron