Глобальні оголошення!



Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення Marta » 04 квітня 2011, 00:00

бережаночка написав:якось я виразилась біля не ї а вона підняла оченята і так щиро-мам а со таке ....дь?

Я собі уявляю.... :dash: :dash: :dash: Все ж, як би там не дістало, треба слідкувати за тим, що ми кажемо....
Marta Офлайн


 

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення Yummy mummy » 04 квітня 2011, 00:13

Marta написав:Ой, я також не люблю матюків, але так стидно, останнім часом, я помітила, що в мене може проскочити матюк, особливо коли я нервова, а нервова я часто....(((((( :oops: :oops: :oops:
Я просто не можу з собою нічого зробити, хоч бери рот заклеюй, воно саме може вилетіти і все...((((
Особливо, як хтось доведе, а доводять мене, знову ж таки, часто....((((( ну просто не хватає ІНШИХ слів, просто не хватає....

Аналогічно,деколи так достануть, що просто не находжу інших слів :oops: ,хоча стараюся стримуватися..
А взагалі дуже не люблю як матюкаются,в декого це просто кожне друге слово :scare: .це говорить про малий словниковий запас і відразу видно культуру людини..
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення Yummy mummy » 04 квітня 2011, 00:18

Згадалася одна сім"я,з якою ми колись жили по сусідству..Вони матюкалися як сапожніки,і не сварилися,а просто така була їхня мова..і це все говорилося при маленькому синочку.Так вот,як син підростав і починав говорити- їхнею ж мовою :scare: ...А коли він щось хотів (наприклад в магазині),він не робив істерики,а спокійно і тихенько казав-"Якщо не буде по моєму --почну матюкатися" :grin: ,то батьки були готові на все,тільки б синочок мовчав...
Вони стидалися того чого ж самі і навчили...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення Vika » 04 квітня 2011, 10:36

В мене блін може скакати тільки.А так то терпіти тої мови не можу . і люди , які матюкаються , зразу в очах падають . А ще ну просто теліпало , коли в юності стоять дівчата з хлопцями і хлопці такою шеренгою матів луплять , а дівчата сміються . то для мене просто повна неповага . Завжди казала не матюкайтеся придівчатах. спочатку бісилися , мол , о вискочила тут .А потім привикли і вже не матюкалися - принаймні в моїй присутності .
Vika Офлайн


 

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення happymami » 04 квітня 2011, 11:03

Ая колись дууже матюкалася. Бо то було модно в тому середовищі, де я спілкувалася з однолітками. Потім всьо пройшло. Але був один такий момент після народження другої дитини, що в мене якась така чи то апатія, чи то агресія, чи шось таке в душі збиралося, якась кака короче, і матюкатися хотілося. але не вголос. Дивно звучить, правда? Общім, мені дуже зручно було це робити на одному ресурсі, де я з людьми котрі мислять так само чи інакше, могли обговорювати певні речі, певну творчість інших людей і просто собі флудити. Отам я дозволяла собі відриватися. Бо то ніби й не сказані вголос слова, але всеодно стає легше, коли їх будай буквенно виразиш. Тепер коли інколи заради цікавості захожу на той сайт, то навіть не переглядаю ті свої старі коменти, бо це капєц)))) Аж не віриться, шо то я так могла балакати. Видно шось таке було... Після пологів шо тіко в тій голові не буває :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення taranjka » 04 квітня 2011, 11:13

матюкаюся рідко, то має бути шота з чем то.
не подобається коли матюкаються при малих дітях. але взагалі не вважаю мати чимось страшним, моя рівновага не порушується коли хтось матюкається при мені, і людина та в моїх очах не падає (якшо мат не стосується мене :x ). не подобається коли мат йде через слово. але, як на мене, інколи так легше виразити шо хтіла сказати.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення georginochka » 06 квітня 2011, 13:50

Я проти матюків, особливо при дітях. І ще коли чоловіки матюкаються в моїй присутності відчуття, що мене зневажають :(
Найстрашніші мати, які бувають у нас вдома, то "йошкін свет" :lol: Де я того набралась - не знаю, але малий вже повторює, треба себе контролювати :?
А щодо Карпи і Подерв'янського немаю нічого проти. Коли була молода, то слухала їх і читала :)
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення Nymydora » 06 квітня 2011, 23:08

я теж подервянського читала в студентській юності :oops:
уявіть, приходжу я в бібліотеку затонського, піднімаю свої наївні ангельські окулярки на бібліотекарку і прошу: мені, будь ласка, Подерв'янського..
ТЬотя робить велииикі очі :shock: і страшним голосом каже: Але ж то таке... :omg: А я їй: а то мені для наукової роботи :lol:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення TanenRom » 06 квітня 2011, 23:10

Nymydora уявила я очі тої тьоті :grin:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення mala-karta » 07 квітня 2011, 17:22

в нас татко може сказонути. І я за ним звикла. :(
Але це страшенно не подобається. І малий теж повторяє :scare:

Намагаюсь відівчатися.

До татка те, що нетреба матюкатися, особливо при дітях дійшло тільки після слів сторонніх людей (навіть повторяння малого його так не вразили)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: seranking і 3 гостей