Глобальні оголошення!



Швейне обладнання

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Швейне обладнання

Повідомлення бульдог » 28 лютого 2024, 00:26

Ось вирішила я зайнятися шиттям, бо давно мріяла створювати унікальний одяг для себе та своїх близьких. Але ось біда – в мене немає швейної машинки, і я абсолютно не знаю, де її краще придбати. Можливо, хтось з вас може порадити магазин або інтернет-ресурс, де продають якісні швейні машинки за прийнятними цінами?
бульдог Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 38
З нами з: 10 вересня 2023, 12:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Швейне обладнання

Повідомлення лимончик » 28 лютого 2024, 19:49

Краще всього обирати за потрібними вам характеристиками, а не просто так
лимончик Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 43
З нами з: 16 серпня 2023, 13:06
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: донечка

Re: Швейне обладнання

Повідомлення миланочка » 28 лютого 2024, 19:52

Відносно нюансів придбання швейної машинки, то можу порекомендувати вам відвідати сайт softorg.ua. Цей ресурс пропонує великий вибір швейних машинок від відомого виробника Jack, що славиться своєю надійністю та якістю. Ви зможете знайти тут машинки для будь-яких потреб – від простих моделей для початківців до промислових швейна машин у Львові https://softorg.ua/product-category/city/odessa/pryamostrochni-mashyny/ ціни на які хоч і високі, но вони того варті. Крім того, на сайті представлена детальна інформація про кожну модель, що допоможе вам зробити обгрунтований вибір. Також не забудьте скористатися консультацією продавців – вони допоможуть підібрати ідеальну швейну машинку, що відповідатиме саме вашим потребам та рівню підготовки.
миланочка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 85
З нами з: 14 травня 2015, 23:58
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Маленький мальчик

Re: Швейне обладнання

Повідомлення Makosha » 20 березня 2024, 22:13

У меня мама профессиональная швея, но у нее нет хорошей машинки. Я решила ей такой подарок сделать на день рождения. Посоветуйте, где можно купить не очень дорого?
Makosha Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 15 березня 2017, 21:30
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Швейне обладнання

Повідомлення Kasandera » 22 березня 2024, 00:38

Makosha написав:У меня мама профессиональная швея, но у нее нет хорошей машинки. Я решила ей такой подарок сделать на день рождения. Посоветуйте, где можно купить не очень дорого?


Я недавно в интернет-магазине "Швейкин" покупала профессиональную швейную машинку https://www.швейные-машинки.com.ua/40-shvejnye-mashiny Цена меня очень порадовала, осталась очень довольна! Там есть отличный выбор моделей по доступным ценам, а качество обслуживания на высоком уровне. Рекомендую обратить внимание на этот магазин, там вы точно найдете идеальную машинку для вашей мамы.
Kasandera Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 18
З нами з: 20 вересня 2023, 12:39
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей

cron