Глобальні оголошення!



Перелік документів для отримання ЕЦП

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Перелік документів для отримання ЕЦП

Повідомлення retro48 » 22 жовтня 2023, 23:52

Друзі, хочу отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) для своїх потреб у роботі. Чи можете ви підказати, які документи необхідні для цього? Чув, що потрібно мати купу паперів, але точно не знаю, які саме. Буду вдячний за вашу допомогу!
retro48 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 53
З нами з: 07 жовтня 2022, 17:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Re: Перелік документів для отримання ЕЦП

Повідомлення Анна123 » 23 жовтня 2023, 00:03

Звісно, для отримання ЕЦП зазвичай потрібно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Але ще краще, якщо у вас є довідка про те, що ви проживаєте за певною адресою. Можливо, ще хтось поділиться докладнішою інформацією?
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 362
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Перелік документів для отримання ЕЦП

Повідомлення Yaiti » 23 жовтня 2023, 00:12

Для отримання ЕЦП мені знадобилися також копії свідоцтва про народження та податкового номера. Це стосується громадян України. Я не впевнений, чи ці документи обов'язкові для всіх, але мені їх запитали.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 790
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Перелік документів для отримання ЕЦП

Повідомлення Олег Н. » 23 жовтня 2023, 00:21

retro48 написав:Друзі, хочу отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) для своїх потреб у роботі. Чи можете ви підказати, які документи необхідні для цього? Чув, що потрібно мати купу паперів, але точно не знаю, які саме. Буду вдячний за вашу допомогу!

Так, отримання кваліфікованого ЕЦП дійсно досить просто. Зазвичай, вам потрібно буде надати такі документи: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, довідку про місце проживання, свідоцтво про народження та податковий номер. Окрім цього, ви повинні будь-де мати змогу отримати SMS-код на зазначений вами номер телефону. Я особисто використовую сервіс DepositSign для цього, і вони надають дуже добру інструкцію.
З переліком документів для отримання ЕЦП https://depositsign.com/documents/ можете ознайомитись на їх сайті. Зверніть увагу, що правила можуть змінюватися, тому завжди краще перевіряйте офіційний сайт DepositSign або звертайтеся до них безпосередньо для актуальної інформації та консультацій. Успіхів вам у отриманні ЕЦП!
Олег Н. Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 56
З нами з: 18 липня 2022, 21:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Перелік документів для отримання

Повідомлення Olesia » 08 квітня 2024, 21:39

Як цікаво. А скажіть мені ще, чи є різниця між ЕЦП та КЕП?
Olesia Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 91
З нами з: 25 лютого 2023, 18:59
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Перелік документів для отримання ЕЦП

Повідомлення Mirena » 15 квітня 2024, 21:16

КЕП або ключ ЕЦП потрібен для підписання юридичних документів у сервісах ЕДО, подання електронної звітності в державні органи контролю та інші органи, та по суті це одне й те ж саме. Просто назва змінилась, а значення те саме. На сайті «Вчасно.КЕП» ви можете отримати ЕЦП в особистому кабінеті після реєстрації та використати його на практиці. Коли бізнес зосереджено в онлайні, підписувати документи в такому форматі дуже зручно.
Mirena Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 26 лютого 2023, 15:39
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron