Глобальні оголошення!



Ткань

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Ткань

Повідомлення Qiwi » 13 серпня 2023, 13:33

Всем привет. ищу где можно заказать нитки и ткани оптом https://maxxima.com.ua/g100640947-palatochnaya-tkan обратил внимание на вот этот интернет-магазин. Цены у них не высокие. Что вы можете сказать на счет него ? Всем спасибо за ответы.
Qiwi Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 29
З нами з: 06 червня 2021, 18:34
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Ткань

Повідомлення Sovo » 16 серпня 2023, 13:35

Мені треба атлас придбати для пошиття сукні на свято
Sovo Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 29
З нами з: 16 серпня 2023, 13:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Ткань

Повідомлення МарийкаЙо » 16 серпня 2023, 14:13

А ви вже фасон сукні придумали? Цікаво було б побачити що це буде. Я теж люблю різний ори гінальний одяг, але шити не вмію.
В мене подружка непогано шиє і має швейну машинку. Вона купила атлас на сайті https://tk.ua/ua/catalog/vse-tkani/atlassatin.html і теж планує пошити собі та своїй малій красиві сукні для 1 вересня, як мала піде до школи.
МарийкаЙо Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 02 лютого 2016, 17:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Ткань

Повідомлення Sovo » 22 серпня 2023, 23:09

Дуже дякую за пораду :kiss:
Sovo Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 29
З нами з: 16 серпня 2023, 13:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Ткань

Повідомлення бульдог » 26 березня 2024, 00:46

Я почала планувати своє весілля, яке має відбутися наступного літа, і одним із найважливіших питань для мене є вибір тканини для моєї весільної сукні. Я мрію про щось неймовірно особливе та унікальне, тканину, яка не просто виглядатиме вишукано, але й дозволить почуватися комфортно протягом усього дня. Можливо, ви знаєте місця, де пропонують великий вибір якісних весільних тканин?
бульдог Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 38
З нами з: 10 вересня 2023, 12:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Ткань

Повідомлення миланочка » 26 березня 2024, 00:48

Я весільний стиліст з багаторічним досвідом, я хочу поділитися з тобою кількома порадами щодо вибору ідеальної тканини для твоєї мрійливої сукні. Перш за все, важливо врахувати сезон, стиль весілля та особисті переваги у комфорті та вигляді. Ідеальне місце, де можна знайти великий вибір тканин для весільного плаття -це wed-style.com.ua. Там ти знайдеш тканини гуртом http://www.wed-style.com.ua/ua/ . Вибираючи тканину для плаття, зверни увагу на її якість та як вона впливає на загальний дизайн сукні. Тканина може змінити не тільки зовнішній вигляд, але й відчуття сукні, тому важливо обрати ту, що відповідає твоїм мріям та комфорту.
миланочка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 85
З нами з: 14 травня 2015, 23:58
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Маленький мальчик


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей