Глобальні оголошення!



Разработка и продвижение сайтов.

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Разработка и продвижение сайтов.

Повідомлення jikatila » 10 березня 2023, 00:48

Существуют ли онлайн-курсы или учебные пособия, которые охватывают все аспекты продвижения интернет-магазина, от SEO до маркетинга в социальных сетях?
jikatila Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 21 листопада 2022, 16:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Разработка и продвижение сайтов.

Повідомлення furmanuklox » 10 березня 2023, 01:11

Как студент, изучающий электронную коммерцию, я хотел узнать больше об эффективном продвижении интернет-магазинов. Отличным ресурсом для меня стал сайт https://voll.com.ua/prodvizhenie-sajtov ... t-magazina предоставляющий комплексные курсы и учебные пособия по всем аспектам продвижения интернет-магазинов. На сайте также представлены практические советы и рекомендации по продвижению интернет-магазинов, а их онлайн-сообщество и форум оказались полезными для общения с другими студентами и профессионалами в этой отрасли. Я настоятельно рекомендую этот сайт всем, кто хочет узнать больше о продвижении интернет-магазина.
furmanuklox Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 21 листопада 2022, 12:41
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: hui huia

Re: Разработка и продвижение сайтов.

Повідомлення Olesia » 10 березня 2023, 11:16

Спасибою Интересно.
Olesia Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 91
З нами з: 25 лютого 2023, 18:59
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Разработка и продвижение сайтов.

Повідомлення Ліхтарик » 11 листопада 2023, 19:21

Не советую тратить время на посещение таких курсов, лучше всего доверить раскрутку сайта профессионалам. И могу сказать, что агентство Site-Ok – отличный выбор для продвижения в поисковых системах. В каталоге можно компании можно выбрать какие именно SEO-услуги требуются для вашего сайта. В нашем случае команда профессионалов оперативно провела анализ сайта, предложила эффективные стратегии и добилась заметного улучшения видимости в сети.
Ліхтарик Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 40
З нами з: 17 жовтня 2019, 21:39
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Разработка и продвижение сайтов.

Повідомлення бульдог » 14 листопада 2023, 14:35

Маю намір обрати агентство інтернет-маркетингу для підтримки мого бізнесу, і мені потрібна ваша експертна думка. Які фактори слід враховувати при виборі такого агентства?
бульдог Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 38
З нами з: 10 вересня 2023, 12:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Разработка и продвижение сайтов.

Повідомлення миланочка » 14 листопада 2023, 14:35

При виборі агентства для інтернет-маркетингу, важливо враховувати кілька аспектів. Я рекомендую перш за все звернути увагу на їхній досвід та портфоліо. Спеціалізовані агентства з багаторічним стажем, такі як Solve Marketing Agency, можуть надати вам потрібну підтримку. Зокрема, думаю вам потрібно подумати про маркетингове дослідження ринку товару https://solve-marketing.agency/marketing-analysis/ . Це допоможе вам отримати об'єктивну оцінку потреб вашого бізнесу та розробити стратегію. Також, не забудьте зчитати відгуки клієнтів та сконтактувати з ними для отримання реальних вражень. Пам'ятайте, що вибір агентства - це важливий крок для вашого бізнесу, тому обережно аналізуйте всі можливості та звертайте увагу на якість послуг та підходу до клієнтів.
миланочка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 85
З нами з: 14 травня 2015, 23:58
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Маленький мальчик

Re: Разработка и продвижение сайтов.

Повідомлення Lallika88 » 25 березня 2024, 10:18

бульдог написав:Маю намір обрати агентство інтернет-маркетингу для підтримки мого бізнесу, і мені потрібна ваша експертна думка. Які фактори слід враховувати при виборі такого агентства?


Напевно що досвід роботи грає при виборі ключову роль
Lallika88 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 56
З нами з: 06 березня 2023, 10:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Разработка и продвижение сайтов.

Повідомлення AnnuttkaJew » 26 березня 2024, 09:37

бульдог написав:Маю намір обрати агентство інтернет-маркетингу для підтримки мого бізнесу, і мені потрібна ваша експертна думка. Які фактори слід враховувати при виборі такого агентства?


Варто просити показати приклади робіт. Також поспілкуватися із фахівцями, щоб зрозуміти, за якими принципами вони вибудовують свою роботу і чи взагалі ті інструменти, що вони використовують, працюють тут і зараз і є актуальними враховуючи ситуацію, що склалась в нас в країні. В цьому плані мені особисто дуже імпонує маркетингова агенція BetaBrand Agency https://betabrand.agency/ . Вона створена під час війни, спеціалісти мають правильне бачення того, яким саме має бути сучасний маркетинг і дійсно допомагають бізнесу ставати сильнішим та успішнішим.
AnnuttkaJew Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 18 вересня 2023, 10:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей

cron