Глобальні оголошення!



Порадьте холодильник

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Порадьте холодильник

Повідомлення Yaiti » 04 березня 2023, 22:29

Привіт. Може хтось порадить, який холодильник варто купити? Я збираюся купити новий, але не знаю, на що звернути увагу. Мені потрібен достатньо великий, але при цьому енергоефективний.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 800
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Порадьте холодильник

Повідомлення retro48 » 04 березня 2023, 22:41

Привіт, якщо вам потрібен великий і енергоефективний холодильник, то я б порадив звернути увагу на моделі з класом енергоефективності А++ і вище.
Вони можуть зберігати продукти належним чином і при цьому не заберуть багато електроенергії.
retro48 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 53
З нами з: 07 жовтня 2022, 17:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Re: Порадьте холодильник

Повідомлення Олег Н. » 04 березня 2023, 22:44

Клас енергоефективності - дуже важлива характеристика, на яку потрібно звернути увагу. І ще важливо визначитися з об'ємом, який тобі потрібен.
Олег Н. Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 56
З нами з: 18 липня 2022, 21:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Порадьте холодильник

Повідомлення Анна123 » 04 березня 2023, 22:48

Yaiti написав:Привіт. Може хтось порадить, який холодильник варто купити? Я збираюся купити новий, але не знаю, на що звернути увагу. Мені потрібен достатньо великий, але при цьому енергоефективний.

І ще одна важлива річ - зверніть увагу на технологію охолодження. Якщо ви хочете зберігати свіжі продукти якомога довше, то можете розглянути моделі зі спеціальною технологією охолодження, наприклад, технологія "No Frost", що запобігає утворенню ознак замерзання на продуктах. Я нещодавно купувала холодильник https://zhuk.ua/kholodylnyky/ в інтернет-магазині Жжук і залишилася задоволена своїм вибором. Вони мають великий вибір холодильників різних марок та моделей, а також добре описують характеристики кожного продукту на своєму сайті. Також вони надають безкоштовну доставку та можливість повернення у разі якихось проблем.
Зображення
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 366
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Порадьте холодильник

Повідомлення Olesia » 10 березня 2023, 11:16

я й не чула про такий холодильник....
Olesia Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 94
З нами з: 25 лютого 2023, 18:59
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей