Глобальні оголошення!



Офісні крісла

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Офісні крісла

Повідомлення retro48 » 31 січня 2023, 01:19

Доброго дня! Хто купував собі недавно офісне крісло? Порадьте хороші варіанти. Яке ви купили? Якого виробника? Чи задоволені вибором? Можливо поділитесь своїм досвідом купівлі таких меблів…
retro48 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 07 жовтня 2022, 17:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Re: Офісні крісла

Повідомлення Олег Н. » 31 січня 2023, 01:22

Привіт. Я купував собі в минулому році, восени. Брав звичайне офісне крісло за 2000 гривень. Ви на яку суму розраховуєте при купівлі крісла? Було б легше вас зорієнтувати.
Олег Н. Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 18 липня 2022, 21:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Офісні крісла

Повідомлення retro48 » 31 січня 2023, 01:25

Олег Н. написав:Привіт. Я купував собі в минулому році, восени. Брав звичайне офісне крісло за 2000 гривень. Ви на яку суму розраховуєте при купівлі крісла? Було б легше вас зорієнтувати.

Дякую за відповідь. Розраховую на суму до 5000 гривень. Хотілося б купити зручне крісло, як для геймера. Що підкажете? Які торгові марки хороші? Де можна подивитись гарний асортимент таких меблів?
retro48 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 07 жовтня 2022, 17:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Re: Офісні крісла

Повідомлення Олег Н. » 31 січня 2023, 01:28

Якщо вам треба прямо хороше повноцінне геймерське крісло, варто розраховувати на бюджет дещо більший, аніж 5000 гривень. Товариш недавно купив собі круте грісло для геймера за 10500 гривень. Щось подібне до зручного геймерського крісла можна придбати і за 5000 гривень.
Подивіться на асортимент офісних крісел https://allo.ua/ua/kresla/ від магазину Алло. Там досить хороші якісні варіанти. Я в них замовляв для себе звичайне офісне крісло для роботи. Купив за 2000 гривень і це, помітьте, зі знижкою вже.
Зображення
Олег Н. Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 18 липня 2022, 21:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей