Глобальні оголошення!



Купити безперебійник

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Купити безперебійник

Повідомлення Yaiti » 07 січня 2023, 20:22

Потрібно для котла купити собі безперебійник, тому хотілося б дізнатися, як його правильно вибрати, щоб потужності вистачило і щоб він не згорів відразу ж. І скільки по грошах зараз коштуватиме хороший безперебійник?
Yaiti Онлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 774
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Купити безперебійник

Повідомлення Анна123 » 07 січня 2023, 20:41

Yaiti написав:Потрібно для котла купити собі безперебійник, тому хотілося б дізнатися, як його правильно вибрати, щоб потужності вистачило і щоб він не згорів відразу ж. І скільки по грошах зараз коштуватиме хороший безперебійник?

Ми теж недавно купували собі безперебійник, але вибирав його переважно чоловік. Можу сказати, що якщо берете безперебійник під казан, то найкраще взяти модель потужнішу. Так, за ціною вийде дорожче, але проблем ніяких не буде.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Купити безперебійник

Повідомлення Yaiti » 07 січня 2023, 20:46

Анна123 написав:Ми теж недавно купували собі безперебійник, але вибирав його переважно чоловік. Можу сказати, що якщо берете безперебійник під казан, то найкраще взяти модель потужнішу. Так, за ціною вийде дорожче, але проблем ніяких не буде.

Та я і думаю взяти безперебійник потужніший, але прямий занадто потужний теж брати ні до чого, тим більше, що потужний безперебійник коштуватиме дорого, а я б не сказала, що у мене прямий дуже багато грошей на його покупку. Що можеш порадити?
Yaiti Онлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 774
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Купити безперебійник

Повідомлення Анна123 » 07 січня 2023, 20:57

Yaiti написав:Та я і думаю взяти безперебійник потужніший, але прямий занадто потужний теж брати ні до чого, тим більше, що потужний безперебійник коштуватиме дорого, а я б не сказала, що у мене прямий дуже багато грошей на його покупку. Що можеш порадити?

Я просто не знаю, який потужності безперебійник підійде конкретно для котла, але думаю, це все можна знайти в інтернеті, всю потрібну тобі інформацію. Ми просто брали стандартний безперебійник, який навряд чи підійде для котла.
Раджу подивитися різні варіанти безперебійників https://allo.ua/ua/istochniki-besperebojnogo-pitanija/ і вже виходячи з потрібних тобі параметрів і цін, вибирати щось конкретне. Там вибір великий, у будь-якому разі знайдеш щось.
А взагалі, якщо є чоловік, батько чи молодий чоловік, то попроси його вибрати хороший безперебійник, чоловіки в цих питаннях найчастіше розбираються краще, і, напевно, допоможуть тобі вибрати підходящий і не дуже дорогий безперебійник.

Зображення
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 33 гостей